logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Keys-To-Go Classic Blue (920010060). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Keys-To-Go Classic Blue (920010060).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Keys-To-Go Classic Blue (920010060) liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Klawiatura do tabletu jest znakomita moim zdaniem. Bardzo dobrze wykonana i klawisze świetnie chodzą. Można na niej szybko pisać i żadnych uchybień nie ma. Mi się podoba. Nie ma w ogóle porównania z jakimiś tanimi klawiaturkami które są przeważnie badziewne - niewygodne i niskiej jakości. Tutaj zarówno materiały są super, wygląd OK, jak również to, że klawiatura po połaćzeniu z tabletem apple działa doskonale. Można też zresztą sparować ją wygodnie z iphonem. Nie mogę jak na razie narzekać. Polecam.

Znakomicie z tabletem się sprawdza. Jest bardzo dobrze wykonana, ma solidne przyciski, można szybko pisać. Ogólnie jak na te wymiary komfort super, nie mam się do czego przyczepić.

13.4.2022

Trzeba się przyzwyczaić ale klawiatura jest super!

28.4.2021

Towar zgodny z opisem . Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności