logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Keys to go Czarna (920006710). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Keys to go Czarna (920006710).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Keys to go Czarna (920006710) liczba opinii klientów wynosi 17, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Klawiatura do tabletu jest znakomita moim zdaniem. Bardzo dobrze wykonana i klawisze świetnie chodzą. Można na niej szybko pisać i żadnych uchybień nie ma. Mi się podoba. Nie ma w ogóle porównania z jakimiś tanimi klawiaturkami które są przeważnie badziewne - niewygodne i niskiej jakości. Tutaj zarówno materiały są super, wygląd OK, jak również to, że klawiatura po połaćzeniu z tabletem apple działa doskonale. Można też zresztą sparować ją wygodnie z iphonem. Nie mogę jak na razie narzekać. Polecam.

13.8.2021

Klawiatura solidnie wykonana. Jest cieniutka i lekka i na pewno odporna na zabrudzenia - całość wykonana z twardej gumy. Nie ma żadnych szczelinek (poza portem microUSB i włącznikiem), więc brud nie ma jak się do niej dostać. Podłączenie do iPada błyskawiczne. Pisze się wygodnie, ale potrzeba jakiegoś kwadransa, żeby się przyzwyczaić do skoku klawiszy. Idealna mobilna klawiatura.

1.2.2022

Nie jest to klawiatura, na której napiszesz 50-stronicową magisterkę. Jej rola jest inna. Wrzucasz w plecak, plecakiem rzucasz, wylewasz na nią wodę i nic, działa dalej. Pisanie jest przyjemne, poprawne, ale nie jest to pełnoprawna klawa i takiej nie udaje. Jej domena to mobilność i wytrzymałość. Mam klawiaturę pół roku i jeszcze jej nie musiałem ładować.

Znakomicie z tabletem się sprawdza. Jest bardzo dobrze wykonana, ma solidne przyciski, można szybko pisać. Ogólnie jak na te wymiary komfort super, nie mam się do czego przyczepić.

18.6.2019

Super dopełnienie do iPada w sytuacji gdy konieczne jest napisanie dłuższego tekstu (np kilka służbowych maili). Klawiatura bardzo lekka, mała a przy tym wygodna. Polecam

18.2.2022

rozstaw klawiszy mniejszy niż w standardowej klawiaturze, trzeba się przyzwyczaić (co trwa sekunde), ale bardzo przyjemna do pracy, na szybko. Polecam!

13.2.2019

Całkiem zgrabna klawiatura, w której cała funkcjonalność i wszystkie kompromisy zawarto pod kątem jej lekkości.

22.4.2022

Naprawdę przydatny gadżet do iPada! Jakość znana użytkownikom produktów Logitech.

10.6.2022

Świetnie się sprawuje. Polecam. Ułatwia prace na tablecie.

1.12.2021

Odesłałem. Bardzo niewygodnie się pisze.

2.2.2022

Spełnia oczekiwania

9.3.2021

klawiatura ok.

17.5.2021

Polecam

14.1.2022

Polecam

1.12.2020

Ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności