logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LOGITECH MK545 Advanced (920008923). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LOGITECH MK545 Advanced (920008923).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu LOGITECH MK545 Advanced (920008923) liczba opinii klientów wynosi 50, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 2.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.1.2021

Największym plusem zestawu jest wielkość myszy. Ja mam długie palce i zazwyczaj te myszki w zestawach z klawiaturą są dla mnie zdecydowanie za małe. Ta jest naprawdę ok :)<br>Jeśli chodzi o klawiaturę to zawiodłam się, co do wielkości lewego przyciska "shift", jest zdecydowanie mniejszy niż na zdjęciu. Jest to spowodowane większym niż na zdjęciu "enterem" i to, że jeden przycisk jest przeniesiony z prawej strony, na lewą, właśnie obok "shift". Dla wielu może nie ma to znaczenia, ale specjalnie szukałam klawiatury, która ten "shift" będzie miała duży :)Prawy "alt" też jest umiejscowionym w trochę innym miejscu niż zazwyczaj w klawiaturach przez co czasem uderzam w spację. Ale do tego można się przyzwyczaić. Poza tym dla mnie jest trochę głośna, ale też można przywyknąć. Ogólnie na początku byłam trochę zła, ale po kilku tygodniach użytkowania oswoiłam się z tą klawiaturą i jestem raczej zadowolona. Myślałam czy nie wymienić, ale jednak zostawiam ten zestaw. Jest porządnie wykonany :)
jeszcze

21.10.2021

Zestaw spełnia moje oczekiwania.Klawiatura jest bardzo wygodna i cicha, nie ma z nią żadnych problemów. (Mała uwaga: Model który otrzymałem różni się układem klawiszy od tego na zdjęciach na stronie. Moja wersja tego modelu ma wysoki Enter i mały lewy Shift. Proponuje poprawić zdjęcia, bo to może wprowadzać w błąd kupujących. Mówiąc szczerze to nie jest wielki problem, ale jak komuś zależy na takim układzie jak na zdjęciach to może być rozczarowany. Produkt jest wysokiej jakości i bardzo łatwo jest się przyzwyczaić do małego Shifta, tak, że ja nie narzekam, to tylko drobna uwaga)Myszka jest świetna: jak na biurową jest wygodna dokładna i funkcjonalna.Co do odbiornika sygnału,to jak ktoś ma "poważną" stalową obudowę komputera, to lepiej, żeby nie zasłaniała odbiornika. W HP ProLiant DL380, konieczne było zastosowanie przedłużacza USB, bo w gnieździe w komputerze, to przy 2 metrach już gubiło sygnał.
jeszcze

9.10.2018

Produkt spełnia moje oczekiwania. Klawiatura działa cicho i prawidłowo łapie wszystkie klawisze, problemem jest tylko rozmieszczenie klawiszy ale chyba każdemu zdarza się to kiedy po długim czasie przesiada się z jednej klawiatury na drugą. Mysz spełnia swoje podstawowe role i wygodnie leży w dłoni. Myślę, że cena jest adekwatna do jakości przynajmniej na chwilę obecną. Dużym plusem jest to, że oba urządzenia zarówno klawiatura jak i nasz gryzoń działają na jednym usb i oba przedmioty posiadają przycisk on/off. Zarówno mysz jak i klawiaturę użytkuję dopiero pierwszy dzień, aczkolwiek wydaje mi się. że posłużą mi na bardzo długi okres czasu.

4.9.2020

Zestaw został wybrany ze względu na niewysoki profil klawiszy z dużym skokiem oraz myszkę, która leży dobrze w ręce dorosłej osoby jak i dziecka. Dzięki dużej podkładce na nadgarstki pracuje się i gra wyjątkowo wygodnie, a ślizgacze na myszce nie utrudniają rozgrywek. Zestaw ten to idealny kompromis pomiędzy produktem gameingowym dla młodzieży, a sprzętem potrzebnym do pracy.

2.4.2022

Zestaw bardzo wygodny na potrzeby biurowe. Ma przyciski funkcyjne typu kalkulator, głośność, czy caps lock jak piszesz dużymi literami. JEDNAK ja bardzo szybko piszę, nie patrząc na klawiaturę i zdarza się, że niestety nie nadąża i zawiesza się. Trzeba włączyć i wyłączyć klawiaturę i po chwili wraca normalne pisanie.

27.10.2020

Kupiłem zestaw bezprzewodowy klawiatura z myszką i jak zawsze każdy produkt firmy Logitech, wykonanie i funkcjonalność są na najwyższym poziomie. Szczególnie przydatne jest to, że wystarczy jeden odbiornik USB do obsługi zarówno klawiatury jak i myszki. Jestem zadowolony z zakupu i z przekonaniem polecam.

19.2.2020

Szybka instalacja, wkładasz odbiornik do gniazda USB, czekasz chwilkę i wszystko działa jak należy. Klawiatura i mysz działa na jednym odbiorniku USB co pozwala na odblokowanie jednego portu. Mysz dobrze leży w dłoni. Baterie wystarczają przez dłuższy czas, co zmniejszy koszty eksploatacji tych urządzeń.

24.2.2019

Klawiatura masywna, dobrze się na niej pisze. Myszka od razu dobrze leży w dłoni, co jest dużą zaletą. Nieduża a masywna. Na minus kółeczko chodzi delikatnie na boki a przyciski boczne jest mi ciężko nacisnąć. Możliwe, że jest to kwestia przyzwyczajenia. Z zakupu jestem bardzo zadowolony.

9.11.2020

Myszka leży dobrze na dłoni, DPI odpowiednie do pracy. Szybka odpowiedź myszki oraz klawiatury, brak zauważalnej różnicy między zestawem bezprzewodowym i przez kabel. Polecam, jeżeli ktoś potrzebuje zestawu do pracy i nie jest zadowolony z kablologii na biurku.

25.10.2019

Mam przyjemność pisania opinii na nowej klawiaturze z której jestem bardzo zadowolona ;) Klawiatura jak i myszka pracują bez zarzutu, nie zacina się . bardzo wygodne utrzymanie rąk w trakcie pracy. Budowa solidna. Polecam za tą cenę na prawdę warto kupić.

3.1.2021

Klaswiatura bardzo dobra w swoim przedziale cenowym, niestety układ klawiatury odbiega od tego co jest na zdjęciach. W rzczywistości ma duzy enter i dodatkowy klawisz obok lewego shifta. Nie jest to stricte wada samej klawiatury, zależy co kto lubi.

15.9.2019

Elegancki, kompaktowy zestaw. Klawiatura zachęca do długiego pisania i do pracy. Mysz idealnie układa się w ręku, bez zbędnej Ilości przycisków i narzędzi. Cena całkowicie zadowalająca. Niesamowicie przydatny zestaw za naprawdę niewielką cenę.

29.12.2019

Bardzo przyjemnie się na niej pracuje - nie jest bardzo głośna, do biura jak najbardziej polecam.Mała niezgodność zdjęcia z klawiaturą która do mnie przyszła - lewy shift w rzeczywistości jest krótki, nie tak jak na zdjęciach długi.

3.4.2020

Bardzo dobry zestaw, wszystko działa na najwyższym poziomie, wystarczyło wyjąć z opakowania podłączyć odbiornik i to wszystko zero problemów. Samo użytkowanie bardzo przyjemne, myszka działa bardzo sprawnie, a klawiatura super.

18.5.2019

Klawiatura wygodna, prosta jest wyposażona w podpórkę na nadgarstki. Mimo iż klawisze wydają się być osadzone dość płytko, mają spory skok i nie zacinają się. Dla osoby dużo piszącej na klawiaturze sprawdzi się w 100%.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności