logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft Sculpt Ergonomic Czarna DK (L5V-00009). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft Sculpt Ergonomic Czarna DK (L5V-00009).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft Sculpt Ergonomic Czarna DK (L5V-00009) liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 2.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.12.2021

Produkt jest świetnie zaprojektowany i rzeczywiście zarówno klawiatura jak i mysz idealnie wpasowują się w ręce. Dużym minusem jest jednak adapter bezprzewodowy USB. Cienki i mocno wystający poza obrys komputera (dużo bardziej niż adapter do myszki przykładowo Logitecha). W moim przypadku uległ przypadkowemu uderzeniu przy przesuwaniu laptopa po biurku i od razu się nadłamał. Niestety klawiatura wraz z myszką parowane są unikalnie z każdym adapterem na etapie produkcji i nie ma możliwości zakupu tej części oddzielnie, nie można też tego naprawić. Tak więc po miesiącu użytkowania i kilku telefonach do Microsoftu musiałem pogodzić się ze stratą i nowy zestaw poszedł na śmieci.

1.4.2020

Najwygodniejsza klawiatura i mysz na świecie, ALE trwałość słaba (na maks. 3 lata) i co jakiś czas pojawiają się kłopoty z łącznością bluetooth, które doprowadzają do szału.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności