logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Natec Barracuda Slim (NKL-0876). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Natec Barracuda Slim (NKL-0876).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Natec Barracuda Slim (NKL-0876) liczba opinii klientów wynosi 126, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 92, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.3.2020

Zakupiona przeze mnie klawiatura spełnia wszelkie wymagania. Zależało mi na tym aby klawisze nie były wypukłe, dzięki pomocy przemiłego pracownika sklepu bez żadnych obaw kupiłem dany sprzęt. Po wyjęciu z opakowania pozytywnie zaskoczyłem się pomysłowym gadżetem, umieszczonym z tyłu klawiatury, mianowicie stojakami podnoszącymi ją ku górze. Ogromną zaletą zakupionego przeze mnie sprzętu jest jest lekkość oraz solidność wykonania. Po podłączeniu jej do komputera, natychmiastowo się zsynchronizowała. Klawisze klikają się płynnie, cicho, co daje jej jeszcze lepszą ocenę. Zależało mi na prostym, eleganckim i solidnym sprzęcie i taki otrzymałem. Serdecznie polecam. PS: nie bójcie się podchodzić i prosić o pomoc pracowników,to nie naciągacze, znają się na swojej pracy! Otrzymałem dobry produkt w znakomitej cenie.
jeszcze

Moja poprzednia klawiatura skończyła swój żywot, więc ostatnio testowałem wiele modeli. Jako programista potrzebuję klawiatury, na której mogę pisać szybko, wygodnie i bez zmęczenia dłoni przez wiele godzin. Ta klawiatura ma + niski skok klawiszy + relatywnie porządne wykonanie (nie trzeszczy i nie ugina się za łatwo) + zdecydowanie najlepszy z testowanych przeze mnie modeli stosunek jakości do ceny (65zł gdy ją kupowałem) - nieco za wysoki profil z przodu obudowy, choć potrzeba było wielu godzin ciągiem, żeby zaczął powodować dyskomfort dla nadgarstków Za cenę o 50% większą znalazłem klawiaturę idealną A4Tech KV-300H i to na nią się zdecydowałem ostatecznie,ale jeśli nie spędzasz pisząc kilkunastu godzin dziennie a nie chcesz przepłacać to gorąco polecam.
jeszcze

21.11.2020

To nisko-skokowa i czuła klawiatura, którą się dobrze pisze. Wcześniejszy model Nateca służył mi kilkanaście lat i do tej pory się nie zepsuł. Nie jest zbyt głośna, ani też zbyt cicha i wygląda estetycznie. Ma podpórki i klawisze multimedialne na F w połączeniu z Fn.W Media Markt jest najdroższa w Polsce - o 30-40%. Podwyższają ceny z powodu programu 500+ dla nauczycieli.Jest to klawiatura membranowa, dlatego jeśli ktoś pisze kilkadziesiąt stron dziennie lub intensywnie gra, to lepiej zainwestować w mechaniczną. W przeciwnym razie, polecam!

3.9.2019

Klawiatura spełniła moje wygórowane oczekiwania. Jest bardzo poręczna, rozkładane nóżki sprawiają, że moje nadgarstki pozostają w wygodnej pozycji korzystając nawet w najtrudniejszych okolicznościach i warunkach. Kabel ma odpowiednią długość, dzięki temu mogę korzystać ze sprzętu nie tylko przy biurku. Zwija się w sposób nie utrudniający codziennego korzystania. Klawisze wciskają się tak miękko, że już zapomniałam o odciskach pozostających po poprzednich klawiaturach! Polecam gorąco!

16.12.2019

Świetna klawiatura dla nie wymagających - nie posiada żadnych dodatkowych klawiszy - ale ma wszystko to co podstawowa klawiatura mieć powinna. Rzeczywiście smukła, choć trochę niedokładnie wyprofilowana - po złożeniu podstawek delikatnie się buja na biurku, ale wystarczy lekko podkleić i jest git. Do tego idealna do biura gdzie jest kilka stanowisk - klawisze działają relatywnie cicho.

4.5.2019

Zależało mi na klawiaturze zbliżonej do klawiatury laptopa czyli "niskie/cienkie" klawisze. Ta klawiatura spełnia to wymaganie. Działa bez zarzutu. Obawiałam się, że za tę cenę to będzie bubel, ale jest całkiem przyzwoita i nie różni się niczym od klawiatury markowej, 3 razy droższej, którą użytkowałam dotychczas.

17.7.2018

Zakupiłem tę klawiaturę jako taką "na szybko" po nagłej śmierci innego modelu Natec'a w domu. Na plus multimedia ukryte w funkcyjnych i dedykowany klawisz odpalający kalkulator. Wszystko fajnie, ale to chyba najgłośniejsza klawiatura jaką kiedykolwiek miałem. Maszyna do pisania jest cichsza.

9.3.2019

Jestem bardzo zadowolony z tej klawiatury, bardzo dobrze się na niej pisze, dobre wykonanie. Na razie używam jej około tygodnia i jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje niedrogiej i solidnej klawiatury do codziennego użytku. Klawiatura głównie używana w pracach biurowych.

24.1.2019

Klawiatura jak z bardzo dobrego laptopa. A nawet lepsza ze względu na klawiaturę numeryczną i klawisze funkcyine. Cichość pracy, precyzyjność, smukłość obudowy to cechy, na których mi zależało. Idealna zarówno do biura jak i domu dla użytkowników ceniących zalety komputera stacjonarnego.

30.5.2019

Klawiatura była gotowa do odbioru po godz. od założenia zamówienia przez internet. Posiada niskie klawisze podobne do laptopowych, przez co pracuje się bardzo wygodnie. W tej cenie nie można nie brać pod uwagę podczas wyboru klawiatury do swojego sprzętu.

14.9.2020

Najlepsza klawiatura. Po krótkiej przygodzie z głośnymi i niewygodnymi mechanicznymi klawiaturami za grube pieniądze poszedłem po rozum do głowy i po długim researchu kupiłem to cudo. Gdyby miała podświetlane klawisze nie miałbym żadnych uwag.

18.5.2019

Klawiatura bardzo poręczna i wygodna co stwierdzam po kilku dniach intensywnego użytkowania. Dla mnie studenta dość cicha praca, wygodne klawisze i długi kabel tego modelu okazały się strzałem w dziesiątkę. W tej cenie nie ma nic lepszego.

3.2.2021

Klawiatura super, ciche klawisze, ale niestety podkładka pod nadgarstki jest za krótka. Na szczęście nie przeszkadza to w użytkowaniu.<br>Dość długi przewód i fajny design.<br>Z czystym sumieniem mogę tą klawiaturę polecić.

17.12.2020

Bardzo przyjemna klawiatura. Ma dość niskie klawisze, przez co pracuje się trochę jak na laptopie, ale akurat dla mnie jest to duża zaleta, ponieważ takiej klawiatury właśnie szukałem. Jak najbardziej polecam :)

6.9.2019

Tania i płaska - dwie mega zalety - i jeszcze wszyscy w biurze zauroczeni, że fajnie klika. Miły dla ucha dźwięk, tylko układ klawiszy szerszy niż w lapku, ale chyba kwestia przyzwyczajenia.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności