logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Natec Discus slim (NKL1182). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Natec Discus slim (NKL1182).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Natec Discus slim (NKL1182) liczba opinii klientów wynosi 34, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.4.2022

Jeśli chodzi o stricte pisanie, to klawiatura jest super przyjemna w użytku - w miarę niskie klawisze, niski skok, w dodatku skok jest taki satysfakcjonująco "gładki". Klawisze są w miarę ciche. Od spodu są dobre gumki, przez to klawiatura nie ślizga się po biurku. Nie można nie wspomnieć o niskiej cenie, za którą należy się dodatkowa gwiazdka. Niestety klawiatura ma duży ghosting (przed zakupem pytałem producenta i on twierdził, że nie ma, ale okazało się inaczej), co dla wielu osób zdyskwalifikuje ją z uniwersalnego użytku.

25.3.2019

kupiona jako obiekt do modyfikacji, koło prawej tylnej stopki widać w obudowie wcięcie idealnie na port USB, więc też i dużo miejsca w środku by taki dorobić samemu. W moim przypadku dorobiłem port jack który jest tak ładnie dzięki temu schowany że nawet nie widać że słuchawki są wpięte (jeśli mają kątową końcówkę).Jako klawiatura wygląda ładnie minimalistycznie; zastąpiła trochę większą klawiaturę i biurko wygląda teraz dużo czyściej i obszerniej

Klawiaturka mnie miło zaskoczyła :) Wygląa bardzo fajnie, przyciski mają odpowiednią wysokość, są idealnie między wysokimi jak w mechanikach a niskimi jak w laptopach. Membrany chodzą miękko ale dosyć precyzyjnie. W tej cenie duży plus .

14.6.2019

Dobrze zaprojektowana klawiatura; klawisze w stylu "chocolate", mały Enter. Cicha i solidna. Wygląd przyjemny dla oka. Klawisze jaśniejsze, z łatwymi do odczytania literami. Litery dobrze i trwale nadrukowane. Polecam!

Klawiatura bardzo cicha, dlatego też świetnie nadaje się do biura. Wygląda co najmniej solidnie. Jest wytrzymała, co dla osob pracujących na niej 8h dziennie ma duże znaczenie.

28.2.2021

fajna klawiatura, z krótkim skokiem klawiszy, ale nie jest tak cicha, jak podobnie tani Natec, który miałem wcześniej. W zasadzie wcale nie jest cicha.

17.9.2020

Dostałem ją na początek roku szkolnego na prezent. Dosyć się na niej pisze i czasem pogra. Klawisze czytelne i wygląda nowocześnie. Jestem zadowolony

klawiatura tania za to bardzo świetna do zakupu jej przyciski sa wygodne a kolor daje fajne wrażenie na biurku a obudowa jest fenomenalna polecam

29.9.2020

Mi wystarcza, nie jestem wymagający a się przyjemnie pisze, czytelnie znaki na klawiszach. Kupiona bo byłem już wcześniej zadowolony z natec.

26.7.2022

Używałem jej i teraz wymieniłem na taką samą nową tylko ze względu na estetykę/widoczne już ślady zużycia W tej cenie rewelacja.

13.10.2020

Potrzebowałam na szybko klawki do pracy i ta mi się spodobała bo ma niskie klawisze. Klawisze nie są głośne. Dla mnie budżetowa.

27.2.2019

Klawiatura jest małych rozmiarów i bardzo dobrze spisuje się w podróży. Nie ma z nią żadnych problemów działa bez zarzutu.

26.10.2020

Klawiatura wygląda elegancko jak na fotkach i ma niski profil. Jakość obudowy i przełączników ok. Jestem zadowolony

19.3.2021

Bardzo fajna klawiatura, z przyjemnym skokiem klawisza. Za tą cenę raczej nie będzie lepszej.

24.10.2020

Mało miejsca zajmuje na biurku. Wygodnie się pisze, ale jest trochę głośna. Bardzo tania.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności