logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Natec Trout Slim (NKL-0967). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Natec Trout Slim (NKL-0967).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Natec Trout Slim (NKL-0967) liczba opinii klientów wynosi 103, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 42, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.4.2020

Klawiaturę kupiłam w celu przyzwyczajenia się do pisania na klawiaturze tradycyjnej a nie tylko na tej z laptopa (jestem w szkole, gdzie taka umiejętność jest bardzo ważna). Zdziwiła mnie niska cena i myślałam, szczerze pisząc, że będzie to gniot z łamliwego plastiku, albo co lepsza nie będzie w ogóle działał. Sądziłam, że będzie to urządzenie na chwilę a jak mi się sprawdzi i spodoba pisanie ( mam ją podłączona do laptopa) to zainwestuję w lepszy, mocniejszy sprzęt. Zdziwiłam się jednak , gdy paczka do mnie dotarła. Po pierwsze klawiatura została wykonana z dobrego plastiku (może widać niedokładne spiłowanie klawiszy na ich krańcach, jednakże to nie przeszkadza w pisaniu)a po drugie działa i nic nie zapowiada by miała się rozlecieć. Dużym atutem według mnie są podstawki oraz długi kabel. Jeśli ktoś będzie chciał ją podłączyć do komputera, to uważam, że nie będzie miał najmniejszego problemu z długością przewodu. Pisanie jest przyjemne, wszystkie skróty klawiszowe działają a klawisze się nie zacinają ani nie wciskają. Głośność jest umiarkowana. Rozmiarowo jest taka sama jak jak inne klawiatury, zatem zmieści się na wielu biurkach. Jeżeli chodzi jakość nadruku na przyciskach to się nie wypowiem, mam za krótko ten sprzęt. Uważam jednak, że nawet jeśli się zetrą, to można kupić specjalne naklejki i wszystko będzie w porządku. Klawiatura nadaje się jak najbardziej do użytku codziennego. A czy byłaby odpowiednia dla graczy? Wszystko zależy od intensywności grania oraz wymagań osoby. Przyciski nie są podświetlane oraz nie ma wyróżnionych klawiszy.
jeszcze

Miękkie i względnie ciche klawisze - bez efektu "stukania" znanego w innych tanich odpowiednikach., Lekka obudowa z otworkami na wylot pozwalającymi na odprowadzenie przypadkowo wylanego płynu. Bezproblemowa instalacja. Towar ładnie opakowany, zabezpieczony przez producenta dodatkowo folią. Diody nie za jasne - nie powodują olśnienia podczas pracy w nocy, choć przydałby się dyfuzor - gdyż pod pewnym kątem może faktycznie puścić "zająca". Ogólnie polecam.

18.9.2018

Klawiatura działa, jest cicha, właśnie na niej piszę. Klawisze mają dość duży skok, alt trzeba cisnąć "do dna" żeby napisać znak diakrytyczny.W sumie niczego specjalnego od klawiatury nie wymagam. Była tak tania, że aż kupiłem dodatkowe 3 lata gwarancji. Zobaczymy jak długo pożyje.

30.12.2021

Przy tej cenie, produkt absolutnie wspaniały. Klawisze działają płynnie, jest bardzo cicha i lekka. Może przy mocnym naciskaniu lekko się wygina, ale to nie jest solidny logitech czy a4tech. Taka klawiatura i tak jest lepsza, bo w cenie jednej z logitecha można kupić takich trzy.

30.9.2019

Ciche klawisze, niektóre gumki trochę źle spasowane ale w przeciwieństwie do innych tanich nie przeszkadza to w użytkowaniu ponieważ klawisze reagują na normalny dotyk a nie na dociskanie prasą hydrauliczną. Za te pieniądze spokojnie może być.

12.2.2020

Super klawiatura za tak niską cenę. Klawisze chodzą mięciutko, delikatnie się wciskają. Idealna klawiatura do laptopa. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

15.2.2019

Klawiatura wygodna, niezbyt głośna ale wykonanie dosyć przeciwnie. Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości to myślę, że mimo wszystko warto.

2.4.2021

Klawiatura jak klawiatura. Ma guziki i działa podpięta do komputer :-) Odebrałem osobiście, bardzo mili ludzie. Pozdrawiam i polecam.

17.2.2022

Najzwyklejsza w świecie klawiatura. Dokładnie taką chciałam. Nie klika (jest cichutka), przyjemnie się korzysta. Polecam.

12.5.2021

ładna, dobrze wydrukowane literki, dopiero podłączyłem i nie mam zdania o trwałości. Przyjemny dość cichy klik,

28.12.2020

Przeciętna klawiatura membranowa. Cicha ale i strasznie miękka przez co klik klawiszy nie każdemu może odpowiadac.

2.1.2020

Przerobiłem kilka prostych klawiatur i ta na ich tle jest wyjątkowo dobra. Masywna, prosta, przyjemnie się pisze.

26.3.2021

Wszystko poszło szybko i sprawnie . Klawiatura wygląda na porządną , jestem jak najbardziej zadowolony .

20.9.2019

Spełnia swoje zadanie, zakupiona do serwera domowego do sporadycznego korzystania. Jak za tę cenę - ok

mimo że jest super tania to sporo piszę na niej i póki co działa prawidłowo wiec można zakupic

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności