logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Natec Swordfish Slim (NKL-0921). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Natec Swordfish Slim (NKL-0921).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Natec Swordfish Slim (NKL-0921) liczba opinii klientów wynosi 98, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 88, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.1.2020

o dziwo jestem miło zaskoczony jakością wykonania tej klawiatury. Z tych "tanich" jest to jedna z solidniejszych jakie miałem. Na plus jest cicha praca, chociaż spacja mogłaby być cichsza. Bardzo zależało mi na szybkim dostępie do regulacji głośności z poziomu klawiatury bo każdorazowe przeklikiwanie się z aplikacji do zasobnika na pulpicie często bywa upierdliwe. A tak nie trzeba nigdzie klikać, na klawiaturze mam pokrętło i sobie głośność reguluję. Oczywiście przycisków usprawniających prace multimediów (i nie tylko) jest więcej. nie ze wszystkich korzystam ale dobrze że są. Może kiedyś się przydadzą. Poza tym klawiatura jak każda inna. Dobrze nadaje się do pisania, zwłaszcza w porze nocnej,gdy inni domownicy są już w łóżkach - ta klawiatura pozwala na pracę bo jest cicha (za wyjątkiem spacji, która cicha nie jest). Do gier to tak średnio ale nie ma tragedii. Oczywiście nie można tutaj wymagać tego co oferują klawiatury mechaniczne ale też nie można narzekać. Klawisze działają pewnie i zdecydowanie. Być może za kilka miesięcy któreś z klawiszy trzeba będzie mocniej wciskać aby działały... ale to jest tani sprzęt więc nie ma co wymagać. Póki co wszystko działa znakomicie (około miesiąc od zakupu). Ogólnie polecam dla każdego kto pracuje z tekstami, klika sobie po internecie i wykonuje inne proste czynności typowo biurowe. Nawet średnio wymagający użytkownicy powinni być usatysfakcjonowani. Natomiast gracze powinni rozglądać się za czymś mechanicznym... a to nie ta bajka. Chociaż działa to całkiem dobrze.
jeszcze

14.1.2021

Jak na klawiaturę za te pieniądze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. na plus: -połączenie stali szczotkowanej z błyszczacym tworzywem wyglada bardzo efektywnie choć bardzo łapie kurz i odciski paluchów (same klawisze sa z matowego tworzywa) -dodatkowe klawisze funkcyjne -niski profil klawiszy i bezgłosna praca na minus: -kiepskie pokretło zmiany głosnosci (z drugiej strony dobrze że jest) -kabel wychodzi z prawej strony (u mnie prosto na podkładkę od myszy) Reszta mankamentów wyjdzie z czasem , na razie polecam.

15.11.2021

Jedna z lepszych, tańszych klawiatur. Atutem jest pokrętło regulacji głośności. Niezastąpiona funkcja dla korzystających z kompa pod kątem muzyki czy filmów i z tego też powodu ją zakupiłem. Poza tym jest ładnie i dość starannie wykonana. Aluminiowa (nie plastikowa!) wstawka na górnej części robi fajną, estetyczną robotę. Klawisze chodzą miękko. Laptopowo, że tak powiem. Warto kupić co najmniej dwie. Drugą na zapas.

23.3.2021

Klawiatura jest dość cicha i wygodna. Dużym plusem jest kółko do zmiany głośności, choć nie jest zbyt wygodne. Oprócz tego ma klawisze funkcyjne, które czasem się przydają. Wyjście kabla z prawej strony nie jest zbyt wygodne i w praktyce skraca ten kabel, jeśli oceniać pod kątem użyteczności. Używam tej klawiatury głównie ze względu na pokrętło zmiany głośności.

1.4.2021

Świetna klawiatura jak za tę cenę. Wygodna, cicha, przyjemna dla oka i z solidnych materiałów jak na swoją cenę. Potencjometr działa dobrze. Jeszcze nie nauczyłam jej stepować, ale moja poprzednia klawiatura też miała drobne problemy na początku nauki tej sztuczki.

8.1.2021

Jakość adekwatna do ceny. Klawiatura jest tania i to widać. Plusy:- cena- cicha praca (poza klawiszem spacja)- niski skok klawiszy- przyzwoita ergonomiaMinusy:- jakość wykonania (plastikowo)- pokrętło regulacji głośności raz działa raz nie

28.9.2021

Byłem przyzwyczajony do innego układu klawiatury. Ale po paru dniach pracy muszę się przyznać, że dobrze się na niej pracuje.Przyciski multimedialne są wisienką na torcie. A wygląda naprawdę dobrze.

26.1.2020

Ładna klawiatura z dodatkowymi funkcyjnymi klawiszami - m.in. kalkulator czy regulacja głośności. Klawisze ciche - aczkolwiek spacja odbiega trochę od całości - jest klawiszem głośniejszym. Szkoda.

29.10.2020

ogromny plus tej klawiatury to , to, że ma dodatkowe klawisze typu kalkulator, poczta itd, jest bardzo cicha, a to , że odstępnik jest głośny, no cóż nie można mieć wszystkiego za tak niską cenę

13.7.2020

Bardzo dobra klawiatura w bardzo dobrej cenie. Klawisze rzeczywiście ciche, spacja mniej - ale ktos juz pisał o tym wczesniej i wiedziałam, czego sie spodziewać. Polecam!

31.5.2020

Polecam. Klawiatura jest faktycznie dość cicha - włącznie ze spacją :) Być może klawisze mogłyby być bardziej miękkie, ale i tak jest ok. Sprawuje się bez zarzutu.

31.3.2020

Jest dobrze wykonany, jakość dźwięku jest dobra, gorzej jest z czułością gdy mikrofon jest oddalony,choć może jest to kwestia zintegrowanej karty dźwiękowej.

18.4.2020

bardzo przyjemna klawiatura, jedyna wada to klawisz spacji, który jest za głośny, aczkolwiek po delikatnym tuningu ten problem został w 80% wyeliminowany :)

27.3.2021

Jestem zaskoczony wykonaniem klawiatury !!! Jest świetna, cicha i ciężka, nie przesuwa się po biurku.Klawisze funkcyjne działają beż zarzutu !!! POLECAM

16.4.2022

Świetna klawiatura o bardzo fajnym designie za rewelacyjną cenę. Mam już dwie - plusem jest to, że jest bardzo cicha i kojarzy mi się z Atari 800XL :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności