logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Razer Seiren X Carny (RZ1902290100R3M1). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Razer Seiren X Carny (RZ1902290100R3M1).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Razer Seiren X Carny (RZ1902290100R3M1) liczba opinii klientów wynosi 49, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.11.2021

Ocena dotyczy promocyjnej ceny 299zł!W powyższej cenie, bardzo fajny mikrofon. Działa plug and play z MacOS i Win 11. Nie szumi. Ma wystarczająco długi kabel w oplocie. Jakość dźwięku jest super. Nie podbija basów, dzięki czemu brzmisz naturalnie a nie jak Smaug. Obudowa i podstawka są wykonane solidnie, nie mam do nich zastrzeżeń. Góra wydaje się metalowa, dół mikrofonu z pokrętłem plastikowy. Bardzo brakuje jakiegoś minimalnego softu, który by wyciszał hałas tła. Trzeba sobie radzić we własnym zakresie. Niemniej dobrze zbiera i jestem wyraźnie słyszany kiedy stoi nawet 50cm od ust przy monitorze.Minusy:- MicroUSB typ B w 2021 roku? Dodatkowo kabel jest ciężki i wtyczka siedzi krzywo w gnieździe.Spodziewam się, że się wyrobi z czasem a dalej #uszkodzenieMechaniczne #gwarancjaNieobejmuje- Brak jakiegokolwiek oprogramowania. Synapse 2 i 3 nie wspierają tego mikrofonu!- Kabel jest dość sztywny, uprzykrza to życie kiedy nie chcemy montować mikrofonu na ramieniu.- Pokrętło głośności odsłuchu jest tak tandetne jak tylko można sobie to wyobrazić. Czuję, że zacznie trzeszczeć z czasem.
jeszcze

28.3.2019

Klasa sama w sobie. Po pierwsze mikrofon rewelacyjnie wyłapuje wszystkie dźwięki. Głos jest bardzo czysty i wyraźny. Idealnie nadaje się do zwykłych rozmów na skype oraz cudownie sprawdza się w stremowaniu gier. Jest mały i poręczny oraz bardzo wygodny w użytkowaniu. Swietnie sprawdza się klawisz do wyciszenia - wiec w każdym momencie możemy wyłączyć mikrofon jednym przyciskiem. Cena do jakości jest w 100% zachowana. Wszystkim bardzo polecam !

14.9.2021

Wczoraj przyszedł mi mikrofon , szybka dostawa w 1 dzień!Byłem sceptycznie nastawiony do tego modelu, ale zaryzykowałem i nie żałuję.Wspaniała jakość audio! , czysty dźwięk.Sprzęt godny polecenia, zgodny z opisem! Jeśli macie budżet 400 zł na mikrofon to zachęcam do zakupu bo naprawdę warto czy do rozmów prywatnych, czy do streamingu 1 klasa!!!DOSTAWA 10/10SPRZĘT 10/10ZADOWOLONY!

9.12.2019

Mikrofon do nagrań głosowych, do śpiewu i gitary powinien być inny ale głos bardzo fajnie nagrywa obcina moim zdaniem nieco wysokie tony i ph-laute więc sprawai wrażenie że glos jest bardziej basowy. Jednym słowem dla stremerów światny wybór i zajmuje bardzo mało miejsca - zbiera sporo z odgłosów otoczenia klawiatura, pady wszystko się nagra co akurat ja traktuję jako zaletę

4.12.2019

Mikrofon dotarł do mnie dzisiaj i prezentuję się bardzo elegancko, co do jakości nagrywania dźwięku to jest klasa sam w sobie, myślę że dorównuje innym mikrofonom trochę droższym. Kabel jest w grubym oplocie więc nie ma się o co martwic. Rzeczywiście zajmuje dość mało miejsca. ,,Siedzi' stabilnie i można regulować kąt. Warty swojej ceny bo kupiony na black friday :)

15.4.2021

Mikrofon jak najbardziej fajny, spoko. Jedyną wadą jest kabel - po jakimś czasie przez kabel mikrofon strasznie zaczał szumić, co zmusiło mnie do wymiany kabla, reszta spoko, tylko szkoda że brak jakiejkolwiek możliwości zmiany ustawień mikrofonu w Razer Synapse.

25.5.2022

Mikrofon jest superczuły , przy otwartym pomieszczeniu wyłapuje dźwięki z pokoju znajdującego się 2 pomieszczenia dalej, osoby które nie maja wyciszonego pomieszczenia odradzam

Nie ma żadnych negatywnych uwag, no może spodziewałem się że będzie głośniej słychać, ale to nie koniecznie wina mikrofonu.

21.3.2021

mikrofon pierwsza klasa zbiera dźwięk bosko lecz przydała by się poducha zabezpiecząjaca na niego zbiera zbyt dużo kurzu

11.9.2021

Dobry mikrofon. Jeżeli ktoś ma serię rtx, to nieźle współgra z aplikacją NVIDIA broadcast. Mikrofon godny polecenia.

8.1.2021

Mikrofon dobry, nadaję się do streamowania/nagrywania jednak trzeba se nałożyć filtry w OBSie by nie słyszał nic

22.4.2020

Mikrofon jest bardzo dobry dobrze się sprawdza w grach, gdzie potrzebna jest komunikacja i nie tylko, polecam.

8.7.2020

Profesjonał finezja wygląd stabilność piękna linia dobra cena szybki zakup wygodny dostęp miła obsługa sklepu

Szybko, sprawnie i bezpiecznie zapakowane. Mikrofon od Ryzer jak zawsze od nich pierwsza klasa

16.5.2022

Daje radę, ale szału nie ma, wycisza głośniejsze dźwięki i brak możliwości zmiany parametrów

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności