logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Thronmax MDrill Zero JET Plus (M4PLUS). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Thronmax MDrill Zero JET Plus (M4PLUS).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Thronmax MDrill Zero JET Plus (M4PLUS) liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.4.2021

Mikrofon ma przyjemny dzwiek odsłuch regulacje głośnosci ale ogromnym minusem jest to że gdy w pobliżu jest telefon to łapie zaklucenia i nie wiem czy to mój egzemplarz czy cała seria i też nie wiem czy to tylko na odsłuchu czy na nagraniu ale ten dzwiek sprzężenia jest bardzo drażniący dlatego bym go wymienił np na novoxa kupiłem go tylko ze względu na promocję za 400zl to się nie opłaca ja go kupiłem za 190 i nawet znośny ale przez ten minus polecam wybrać inny mikrofon w podobnej cenie ?

17.2.2021

Mikrofon dobrze się sprawuje. Dźwięk jest wyraźny i czysty. Przy ustawieniu na dużą czułość potrafi wyłapać dźwięki ruchu tafli wody w akwarium, które jest oddalone o ok 8 metrów od mikrofonu.

20.2.2021

Jak za 200zł to dobry mikrofon. Dobrze wykonany. Dosyć blisko musi stać ust zeby dobrze łapał zeby nie trzeba było głośno mówić. Polecam

16.1.2021

Bardzo dobrze zbierający mikrofon - dźwięk wyraźny Dobrze sprawdza się przy wideo rozmowach Polecam

7.11.2020

Bardzo dobrze działający mikrofon.

2.3.2021

Działa, wygląda solidnie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności