logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tracer TRS-MC 001 (TRAMIC07237). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tracer TRS-MC 001 (TRAMIC07237).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tracer TRS-MC 001 (TRAMIC07237) liczba opinii klientów wynosi 36, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 22, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.9.2009

Bardzo dobry mikrofon. Cena tego produktu jest bardzo niska, co zachęca do zakupu. Mikrofon używam już rok i jak dotąd bez żadnej usterki. Bardzo czuły, mały i wygodny mikrofonik. Idealny do gier z komunikacją głosową. Chciałbym dodać także, iż używam tego mikrofonu do audycji w radiach internetowych, bez żadnych zastrzeżeń sprawdza się znakomicie. POLECAM

11.8.2009

Mikrofon kupił za parę złotych na allegro o ile pamiętam to 6 + przesyłka. Sprawował się dobrze przez pierwsze kilka miesięcy później zaczęło coś piszczeć i musiałem go wymienić. Mikrofon za tą cenę jest na pewno godny polecenia. Nie zajmuje dużo miejsca i ciekawie wygląda

22.2.2010

Ogólnie mikrofon dobrej firmy. Świetnie się sprawuje, jest stabilny, zajmuje bardzo mało miejsca i pasuje do każdego komputera, także do laptopa. Niestety za jego wadę uważam zbyt krótki kabel, który przy kilkakrotnym szarpnięciu mikrofonu może ulec uszkodzeniu.

8.2.2010

Dobry do komunikatorów internetowych np do Skype. Dzięki niemu porozmawiasz ze znajomymi i nie tylko za darmo. Ten model miałem jakiś czas i nie sprawił żadnych problemów. Prosta instalacja oraz obsługa. Cena tylko 10 zł myśle że to niewiele. Polecam każdemu.

12.10.2009

bardzo ładny wygląd mikrofonu, dobry kolor, w porównaniu do innych na rynku jest wspaniałej jakości. nie deformuje głosu i nie psuje się po paru miesiącach użytkowania, ma dobry kontakt z komputerem i współpracuje z szeregiem programów, jest naprawde dobry

11.12.2009

Dość dobry mikrofon. Wychwytuje dźwięki z dość dużego obszaru. Jest bardzo łatwy w użyciu i nie posiada dodatkowych sterowników. Jest wykonany solidnie oraz nie psuje się. Nie zniekształca głosu. Gorąco polecam produkt w super niskiej cenie.

20.2.2010

Ten mikrofon charakteryzuje bezproblemowe użytkowanie. Jest niewielki, można go sobie odpowiednio ustawiać i ma raczej prosty wygląd. Dobrze się przez niego rozmawia. Jednak jego konstrukcja jest dość słaba. No ale cena to rekompensuje.

5.10.2009

Bardzo tani mikrofon do domowego użytku. Służy mi już dłuższy czas i nigdy nie było z nim problemów technicznych. Wygodnie się z niego korzysta, bo ma „nóżkę”, dzięki której w miarę stabilnie się trzyma płaskiej powierzchni.

24.7.2015

Mikrofon dobry jak na niską cenę i do rzadkich rozmów na skype. Niska jakość dźwięku ale lepszego mikrofonu w tej cenie nie znajdziecie. Polecam.

9.4.2021

W tej cenie dobry mikrofon. Proszę mieć na uwadze, że trzeba mieć dodatkowe wejście mikrofonowe.

20.11.2020

Mikrofon świetnie się sprawdza przy zdalnym nauczaniu. Dźwięk jest czysty. Polecam.

16.4.2020

Bardzo dobra jakość dźwięku, niewielkie rozmiary, do zadań "zdalnych" wymarzony.

30.10.2020

Mikrofon szybko dotarł, spełnia swoją funkcję, dobry stosunek jakosci do ceny

4.8.2020

Spełnia swoją funkcję, Tata dla którego zamawiałam mikrofon, zadowolony;)

1.9.2020

kozak mikrofon juz 5 razy ladowal na scianie i dalej dziala

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności