logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Yenkee YMC1020GY. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Yenkee YMC1020GY.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Yenkee YMC1020GY liczba opinii klientów wynosi 64, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.8.2019

Jest jak najbardziej OK. Jakość dźwięku jest zadowalająca. Jedynie wykonanie mogłoby być lepsze, w moim pękła obudowa (ta część która wchodzi do dołączonego statywu) - puściło w miejscu gdzie wkręcona jest śruba. Ciekawostka - wewnątrz mikrofonu, na dole umieszczone są dwie grube nakrętki, które mają na celu jedynie dociążyć urządzenie (pewnie żeby wydawał się droższy niż jest w rzeczywistości).

19.3.2021

Wszystko w jak najlepszym porządku. Jedyny minus to podczas włączania go z wyciszenia, słuchacze słyszą mój głos delikatnie zniekształcony. Mimo wszystko, nie wpływa to na całokształt mikrofonu, który jest wykonany znakomicie, dźwięk jest bardzo dobry, żeby nie powiedzieć znakomity (potwierdzone opiniami słuchaczy) Gdybym miał zakupić jeszcze raz, zrobiłbym to bez wahania.

22.10.2020

Jak na tą cenę, ma naprawdę dobry dźwięk, jest stabilny i wygląda na solidny, małym minusem jest to, że gdy jest włączony osoba z czułym słuchem, może wyczuć mały szum w głośnikach, ale to tylko wtedy, gdy nic nie grają, choć może lepsza karta dźwiękowa by załatwiła problem, bo ja korzystam z integry alc892.

17.3.2021

Jest świetny. Mój głos jeszcze nigdy nie był taki czysty w nagraniach, a szumów w nagraniach brak.Mógłbym jedynie zwrócić uwagę, że dźwięk, który nagrywa w Audacity jest cichy, przy czym ten problem nie występuje przy połączeniach przez Google Meets.

13.6.2019

Dobry mikrofon w tej cenie. Po odpowiednim ustawieniu w karcie dźwiękowej czysty dźwięk nie ma trzasków, szumów czy innych zakłóceń. Szukając w przedziale do 80zł nie znalazłem nic lepszego. Polecam.

22.7.2021

Mikrofon może być ale po dłuższym użytkowaniu czasem nie łapie pierwszych słów może to wina oprogramowania a może mikrofonu bo niezależnie od komunikatora powtarza się ten problem.

6.7.2021

mikrofon godny polecenia bez ramienia mikrofonowego jest troszkę cichy ale z ramieniem jest lepszy od np. tracer studio pro / tracer studio pro lite

20.5.2020

Stosunek cena/wydajność jak najbardziej spoko, do dzisiejszych elekcji nawet fajnie ściąga i nadaje się do komunikacji w grach.

29.1.2021

Początkowo dobry, ale szybko się zepsuł. Długi kabel powoduje częste upadki. Przy dozie ostrożności polecam.

20.6.2021

Działa, ale szału nie ma co do jakości dźwięku i samego łapania mikrofonu mimo 100% pod windowsem...

18.12.2019

Do rozmawiania z innymi to jest bardzo dobry, nie ma szumów lecz dźwięk jest lekko przytłumiony

8.5.2020

dobry mikrofon zbiera dzwięki z dużej odległości wad nie zauwazyłem

6.2.2019

Jak za swoją cene rewelacja, słychać czysto i wyraźnie. polecam.

30.10.2020

Super mikrofon, działa bez zarzutów. Jakość bardzo dobra.Polecam

4.11.2020

jest ok jak na cene sie opłaca ogulnie bardzo fajny polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności