logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bosch Easy GrassCut 23 06008C1H00. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bosch Easy GrassCut 23 06008C1H00.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bosch Easy GrassCut 23 06008C1H00 liczba opinii klientów wynosi 123, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 116, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.6.2021

Lekka, poręczna, fajna moc i osłona. Banalny montaż. Hałas nieuciążliwy. Kosiarka tnie w prawo - jestem przyzwyczajony do cięcia lewo, ale kilka minut i ogarnąłem. Fajna sprawa z regulowanym uchwytem. Radzi sobie i z wyższą trawą (w kolano). Wysoka ergonomia pracy. Fajny motyw z zaczepką na kabel. Jedyny mankament to żyłka na dołączanej szpulce - średnia jakość, warto od razu dokupić zapasową szpulkę i tu wymienić żyłkę na lepszą. Ale ogólnie i tak w tej cenie polecam.

14.8.2021

Gdy przywiózł ją kurier pomyślałam, że kupiłam zabawkę dla dziecka (była spakowana w tak małym pudle). Po pierwszym uruchomieniu ciężko się było przyzwyczaić, bo wcześniej używaliśmy spalinowki sthil, ale po dłuższym użytkowaniu duży pozytyw. Chodzi jak mróweczka, daje radę nawet z pokrzywami i wyższą trawą. Idealna do podkaszania trudno dostępnych miejsc przy placu zabaw. Udany zakup, mam nadzieję że posłuży nam na dłużej.

23.11.2021

Nie kupuj nic tańszego innej firmy. Zona kupiła jakiegoś chińczyka za 80 zl i padł po 3 koszeniach. Oryginalna żyłka rzeczywiście jest kiepska, ale poza tym super podkaszarka za niewielkie pieniądze. Zylka jest pojedyncza, tzn na raz tylko jedna żyłka i jednej strony. Solidna metalowa konstrukcja. Super

21.7.2020

Oczywiście nie jest przewidziana jako główne narzędzie do koszenia.Ale jako podkaszarka w niedostępnych dla kosiarki miejscach sprawuje się nadzwyczaj dobrze.Nawet z wysoką trawą daje rady. Plus - sam decyduję kiedy i o ile wysunąć żyłkę.

28.5.2021

Nie miałam innej i chyba nie chcę-to urządzenie jest wspaniałe-jeśli da się tak określić podkaszarkę:)Używana przez kobietę-prosta w obsłudze-półautomatyczna bo żyłka sama się wysuwa...lekka i daje radę z nawet grubym zielskiem!Polecam!!

29.8.2021

Bardzo fajny produkt. Główna zaleta, jak dla mnie, podkaszarka jest lekka a mimo to bardzo mocna, to jest zdarza mi się przelecieć nie tylko po trawie, ale i zahaczyć o zielsko o grubych łodygach i ta podkaszarka sobie radzi.

11.6.2021

Spodziewałem się że to będzie jakiś bubel, ale pozytywnie mnie zaskoczyło.Malutka i 3 częściowa, do składania i rozkładania, tylko polecam jakąś żyłkę zbrojoną, albo linkę hamulcową :DNoooo powiem że zayebiste te 280 W

16.6.2021

Jestem mile zaskoczona, za taką cenę spodziewałam się dużo gorszej jakości. A jakość jest super naprawdę i popierdziela nieźle. Narazie byla próba tylko, ale w sobotę napewno będzie koszona trawa

29.10.2020

Produkt wysokiej jakości, wygodna w obsłudze ale żyłka jest jak z papieru. Dziwi mnie to, że do takiego sprzętu dano żyłkę najtańszą i najcieńszą typu made in China.

19.9.2020

Dobrze kosi, łatwo się ją obsługuje i dobrze trzyma. Przy tym nie hałasuje jak odrzutowiec. Polecam, u mnie na działce robi dobrą robotę

15.8.2021

Super sprzęt. Nie żałuję zakupu. Robi robotę,, a żyłka akurat jest mocna.Szybki montaż nieskomplikowany.Polecam.

13.5.2021

Mała, zgrabna, poręczna. Łatwy montaż, żylka w zestawie, posiadam starszy model. Mam nadzieję, że posluży długo.

24.7.2021

Narazie dość. Za każdym razem gdy się zatrzymuje wysuwa się linka. Ciekawe jak poradzi sobie z wysoką trawą.

9.8.2020

Praktyczna i wygodna. Wykonana solidnie, czuć w rękach że ma się do czynienia z narzędziem a nie z zabawką.

12.8.2021

Super produkt. Idealna dla kobiety bo jest lekka i poręczna.Bardzo dobrze wykasza nawet wieksze chwasty.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności