logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Powermat Podkaszarka Elektryczna Pm-Pke-1400S. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Powermat Podkaszarka Elektryczna Pm-Pke-1400S.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Powermat Podkaszarka Elektryczna Pm-Pke-1400S liczba opinii klientów wynosi 157, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 156, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.5.2020

moc jest , żyłka zbyt cienka , głowica na żyłkę zbyt zabawkowa - nie ma blokady żyłki - tulejki która pomaga podczas nawijania nowej żyłki, przycisk dozujący żyłke samoistnie "dokłada" żyłke podczas koszenia, generalnie produkt ok ale glowica mogła by byc bardziej dopracowana...no i mimo niewielkiego ciężaru - pasek na ramie też by sie przydał.

17.10.2020

dobry produkt w dobrej cenie, nie za bardzo ciezki dla mnie (a to bylo najwazniejsze), obkosilam dosc duzy obszar, roznie uksztaltowany. łatwy montarz i obsluga. trawa wysoka i bardzo niska w tym krzaki i male drzewka, wszystko ladnie kosi. jeszcze lepiej szlo po wymianie zylki na 3mm (w opisie nie podano, o ile pamietam, grubosci zylki) polecam

6.5.2022

Na pewno nie ma takiej mocy jaka jest przedstawiana porównywalna z Bosch jakieś 700W, trochę rusza się trzpień, nie można przełożyć wtyczki przedłużacza przez rączkę. obudowa mogła by być trochę bardziej zabudowana. ogólnie ja za te pieniądze jest w porządku.

22.7.2020

Działa bardzo dobrze, kosi jak trzeba ale jest ciężka i to na tyle ciężka, że zaczyna to po chwili mocno przeszkadzać. Fakt, że wcześniej miałem plastikową, która co prawda kosiła gorzej za to w ogóle się jej nie czuło. Ale przy tej po prostu bolą mnie ręce.

1.8.2021

Podkaszarka ma na prawdę duża moc, jednak system wymiany żyłki jest tragiczny. Nie ma co liczyć na to, że żona weźmie sprzęt i ogarnie sobie koło kwiatów i drzewek bo co 10min woła, aby dołożyć żyłki;(

30.8.2021

Podkaszarka mocna :-) radzi sobie nawet z bardzo zarośniętym otoczeniem. Minusem może być jej waga, bo niestety po chwili odczuwa się jej ciężar.Minusem jest też szybko kończąca się żyłka.

5.6.2021

Podkaszarka śmiga jak szalona, ale ta z pewnością nie ma mocy 1400W. Jest mocy 400W- wynika z pomiaru prądu. Spełnia swoją funkcję ale nie za taką cenę. Taka moc jest niezgodna z opisem :(.

5.7.2021

W tej cenie warto. Wykonanie solidne. Tnie jak wariat. Należy tylko uważać na plastikowy pojemnik na żyłkę, aby go nie rozbić i wymienić żyłkę na lepszej jakości. Polecam!

21.5.2021

Ma swoją moc , więc podkaszanie trawy - to czysta przyjemność. Dla seniorów - mogłaby być trochę lżejsza , bo na dłuższą metę - bolą ręce. Poza tym bez zastrzeżeń.

10.7.2021

Ostanio urządzenia tej firmy kupuje i powiem jestem pod wrażeniem solidne bardzo dobre urządzenia jak rownież ta podkaszarka elektryczna polecam

21.6.2020

Produkt wart swojej ceny. trochę kłopotliwy mechanizm rozwijania żyłki, ale da się wytrzymać. moc niesamowita jak na elektryczną kosiarkę

17.10.2020

Trochę ciężka i duża, ale jak ma być skuteczna, to chyba musi taka być. Może źle działam, ale często odczepia mi się dolna część

19.6.2021

widać że wyrób jest chiński , ale spełnia moje oczekiwania , super kosi niewielki ogródek , praktyczna i wygodna , polecam.d

28.7.2021

Produkt dobrej klasy, duża moc podkaszarki daje komfortowe podkaszanie traw. Łatwa obsługa i regulacja uchwytów i obrotu.

10.6.2021

Dobry sprzęt za niewielkie pieniądze, zalecam odrazu wymianę żyłki na coś lepszego niż ta która jest w zestawie

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności