logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Powermat Podkaszarka Kosa Elektryczna Do Trawy 23Cm. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Powermat Podkaszarka Kosa Elektryczna Do Trawy 23Cm.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Powermat Podkaszarka Kosa Elektryczna Do Trawy 23Cm liczba opinii klientów wynosi 175, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 174, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.6.2021

Kosą wykosiłem 20arową działkę i to na agregacie :) Moc sosy jest spora, kosi jak burza. Z minusów to: - ostrze trzeba naostrzyć, żeby cięło, - dołączone głowice z żyłką to trochę tandeta, żyłki prawie w środku nie ma i po 2 razach urwania żyłki się skończyła. - rurka i łączenie to też tandeta śrubka blokująca wyrabia rurę i zaczyna mieć bicie na łączeniu, trzeba podkładać blaszkę w środek żeby trzymało się sztywno nie mówiąc już o mocnym dokręceniu tego czarnego łączenia ;)Ogólnie kosa bardzo mocna i daję radę naprawdę w sporych chaszczach niestety materiał z którego wykonana jest rura i łączenie kosy są dość miękkie i trzeba porządnie dokręcać elementy :)Polecam za tą cenę i tak warto :D
jeszcze

9.6.2022

Kosiarka ma problem z automatycznym wysuwaniem żyłki ale wystarczy poprawić fabryczny błąd czyli papierem ściernym przeszlifować bębenek posmarować smarem i wszystko działa. Mocy ma sporo i daje rade nawet przy dłuższym koszeniu się przesadnie nie grzeje do drobnych podkoszeń kilkunasto metrowego obrzeża jest w sam raz.

1.6.2022

Faktycznie silna podkaszarka, radzi sobie nawet z grubszymi chwastami, lekka i poręczna, a na takiej mi zależało, ale ciężką wyciąga się żyłkę, bardzo ciężko się odkręca, żeby dostać się do żyłki, a ta szybko urywa, więc to jest utrudnieniem, może z czasem się wyrobią te plastiki

25.6.2021

Wykonanie na oko niezłe. Lekka, wygodna. Niezbyt duża moc silnika powoduje, że podkaszanie nie jest rewelacyjne, ale może być. Polecam tym, którzy chcą mieć za małe pieniądze narzędzie ułatwiające pracę w niewielkim ogrodzie.

23.5.2022

mocna, nie kuleje na niczym. jedynie żyłkę trzeba zmienić na grubszą bo ja ucina na grubszych patykach. otwory na żyłkę są duże a zaczepy na nią te 2mm powinny zmieścić... ale jeszcze nie sprawdzałem osobiście.

11.5.2022

Jak zobaczyłam w realu tą podkaszarke to pomyślałam że to zabawka: plastik i lekka jak piórko, ale po uruchomieniu jestem pozytywnie zaskoczona śmiga jak szalona, daje rade nawet z wyższą trawą.

10.7.2022

Kosiarka lekka, w dam raz do obkaszania wokół krzewów i przy krawężnikach. Z grubszymi badylami może nie dać rady w końcu żyłka 1.2 ma swoje możliwości. ogólnie polecam

29.8.2021

Jakbym mogła dać 10gwiazdek to na pewno bym dala. W dobę już miałam podkaszarkę u siebie. Bardzo ładnie wykonana, mocna . Polecam firmę jak i sprzęt.

12.7.2021

Kilka koszeń zrobionych, działa bez problemu. Instrukcja ...... masakra. Jeżeli ktoś ma dostęp do prądu to wolę kosić tym niż spalinówką, lekka moc ok

13.6.2022

Daje rade... do prac typu podkoszenie obrzeży... wokół drzew... trudno dostępnych miejsc dla zwykłej kosiarki... ogólnie na plus jak za te pieniądze.

29.4.2022

Mam trochę problemy z żyłką nie wysuwa się sama ale pewnie coś źle robię. Muszę ją rozpracować. Tnie dobrze jak ma odpowiednią długość żyłki.

2.6.2022

W sam raz do koszenia miejsc trudno dostępnych dla tradycyjnej kosiarki. Koszę pod krzewami, przy ogrodzeniu, murach domu i jak dla mnie jest ok.

2.8.2021

Głowica z żyłką bardzo ciasno spasowana i ciężko działała.Trzeba było ją przeczyścić drobnym papierem ściernym..Poza tym na razie działa.

15.5.2022

Nie spodziewałam się tak dobrej podkaszarki. Za tą cenę polecam na prawdę, bo warto. Poradziła sobie z bardzo wysoka trawa. Daje 10 /10.

9.8.2020

Spodziewałem się produktu - taki se. Jednak, myliłem się wierutnie. Produkt kosi bez najmniejszego problemu potężne chaszcze. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności