logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie NAC TE55-DW 550W. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu NAC TE55-DW 550W.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu NAC TE55-DW 550W liczba opinii klientów wynosi 293, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 270, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

31.5.2020

Moc jest, instrukcja skłądania trochę uboga. Po przykręceniu ogranicznika z rolką jak pokazano na zdjęciu, żyłka jest ucinana przez ten ogranicznik. Dopiero przykręcenie ogranicznika tak, aby rolka była od górnej strony pozwala żyłce rozwinąć się tak, aby obcinak zadziałał.Górny uchwyt niezależnie pod jakim kątem się ustawi nie powoduje odpowiedniego wyważenia, co przy dłuższym koszeniu może być męczące.

30.5.2021

No szczerze i mile jestem zaskoczony. Podkaszarka to demon siły. Tnie wszystko po kolei i nie zajęknie. Świetny sprzęt, który przetestowałem w dużej trawie i się sprawdził. W przeciwieństwie do moich poprzedników, którzy zakupili ten sprzęt nie miałem żadnych problemów z żyłką czy nadmiernymi wibracjami. Każdy ma inne wymagania. Sprzęt spełnia moje oczekiwania.

29.7.2021

Kosa daje radę. Jestem z niej bardzo zadowolona. Na początku odwrotnie założyłam głowicę i ją wyrzuciło. Myślałam, że ją uszkodziłam, ale poskładałam i działa. Na wszelki wypadek dokupiłam sobie za parę zł zapasową głowicę ;). Założyłam trochę grubszą żyłkę - teraz nie wysuwa się automatycznie, ale za to kosi chaszcze. Polecam.

29.8.2021

Prosty montaż, dobra cena. Używam jej zamiast kosiarki do małego trawnika przed sklepem 5x4m. Kosiłem nią 2 razy więc trudno mi ocenić ile jeszcze wytrzyma ale kosi super. Trzeba uważać na utrzymywanie jej w poziomie bo wyrwie dziurę. Ja jestem zadowolony bo nie musiałem kupować drogiej kosiarki na mały trawnik.

24.7.2020

super podkaszarka mocna daje czadu Ja ją koszę wszystko osty krzaki bzu (odrosty)idzie jak zawodowiec...Warto kupić Łatwe nawijanie żyłki Zmieniłem żyłkę jak się skończyła ta która była nawinięta na kwadratową bardziej agresywniej się wrzyna w trawę A do tego ta moc Polecam warto kupić i za taka cenę...

17.5.2020

W sumie ok tylko zdjęcie jest błędnie zrobione z dodatkowym kółkiem w dół ma być do góry!!!! Straciłem przez to 3 godziny na odplątywanie żyłki z ośki silnika. Poprawcie to dystrybutorzy, to samo zresztą jest w instrukcji obsługi....

7.6.2020

Niby super, jednak więcej czasu poświęcam na wyciąganie żyłki z głowicy niż na podkaszanie. Jest to bardzo denerwujące, żyłka ciągle się ucina i blokuje, nie ma mowy o automatycznej- samoczynnej regulacji żyłki.

10.6.2020

Największa moim zdaniem wada tej podkaszarki to, że rolka dystansowa nie posiada regulacji wysunięcia, sprawia wrażenie za małej,nie spełnia swojego zadania kalecząc pnie drzewek wokół których kosi się trawę!

18.5.2021

Podkaszarka daje radę, nawet ścina grubszą trawę, ale po dłuższym użytkowaniu robi się ciężka. Trochę za cienka żyłka, która się szybko zużywa.Następnym razem spróbuje założyć grubszą. Poza tym polecam!

17.5.2020

Podkaszarka jak za taką cenę jest OK. Prośba do dystrybutora o poprawienie instrukcji. Dodatkowe kółko odbojnik ma być do góry montowany!!!! Straciłem 3 godziny na odwijanie żyłki z wałka.

24.6.2019

Produkt zgodny z opisem, estetycznie wykonany, żyłka zamocowana tylko w jednym otworze co trochę utrudnia podkaszanie. Po przełożeniu żyłki pracuje bardzo dobrze, zgodnie z oczekiwaniami.

19.5.2021

Wygląda na solidny produkt. Bardzo szybko się ją składa. Pozytywna rzecz z regulowaną głowicą oraz uchwytem do ręki. Dzisiaj deszczyk, ale jutro zaczynamy. (-: Polecam serdecznie.

20.9.2019

Podkaszarka super mocna żyłka sama się rozwija, nic nie trzeba robić, ale dwa koszenia i trzeba nową założyć. Oczywiście zależy od tego jak się kosi. ogólnie polecam.

8.1.2021

Lekka jak dla mnie, powinno dobrze się nie pracować, regulacja wysokości na plus. myślę, że kobieta też sobie z nią poradzi. Czekam na wiosnę żeby spróbować w trawie

6.6.2020

Bardzo dobry zakup jak na ten próg cenowy. Intuicyjny, prosty montaż, działa bez zarzutu. Do pielęgnacji trudno dostępnych miejsc w ogrodzie świetna. Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności