logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bosch Isio 3 0600833100. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bosch Isio 3 0600833100.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bosch Isio 3 0600833100 liczba opinii klientów wynosi 283, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 281, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.5.2022

Dobrze się spisują, w porównaniu do innych firm na pewno są zdecydowanie lżejsze, co jest wielką zaletą, nie są też takie głośne i do tego PRODUCENT POLSKI (" Cudze chwalicie, Swego nie znacie, Sami nie wiecie, Co posiadacie." Stanisław Jachowicz ). Również mile zaskoczyła mnie dołączona do produktu instrukcja obsługi, warto ją w całości przeczytać, bo w nożycach różnych firm nieco inaczej zakłada się ostrza i nie zawsze jest to takie proste. Dobry produkt w dobrej cenie :)

1.6.2022

Tam gdzie kosą spalinową nie da rady bo za duża lub strach że zniszczy się roślinki świetnie się sprawuje. Daję radę bez problemu z trawą i chwastami. Wygodne, małe, poręczne. Parę minut cięcia i baterii nie ubyło. Zmiana końcówek wymaga wprawy, ale po paru razach da się to zrobić szybko i łatwo. Po użyciu polecam dobrze wyczyścić i nasmarować ostrze, co jakiś czas też mechanizm. Do poprawek po koszeniu fajne narzędzie.

10.7.2022

Super nożyce, wygodne i szybkie. Świetnie dają sobie radę z przycinaniem obrzeża trawnika. Bateria wystarcza na docięcie dookoła całego 350 m trawnika albo i na dłużej. Moc jest wystarczająca, cieszę się, że nie kupiłam słabszych. Łatwy montaż i obsługa. Dobrze że jest zabezpieczenie przed przypadkowym użyciem jak robimy przerwę w pracy.

1.4.2021

Nie myślałam, że można czerpać tyle przyjemności z pielęgnacji bukszpanów przy użyciu nożyc akumulatorowych. Bardzo poręczne i łatwe w obsłudze. Długi czas pracy. Nie wyobrażam sobie już teraz przycinania krzewów bez pomocy nożyc. Warto zainwestować w ten sprzęt. Przy małym nakładzie czasu i pracy - efekt gwarantowany. POLECAM!

28.8.2020

Praca na baterii i moc mogły być większe. Ale daje radę, żona zadowolona. Praca około 30min. Plus za ładowanie przez microUSB nie trzeba kolejnej ładowarki która się gdzieś poniewiera. Jakiś błąd w instrukcji bo podczas ładowania świeci na zielono a nie czerwono.

27.7.2022

Długa praca na bateri Do drobnych prac kosmetycznych przy krzewach idealny ale na dłuższą metę to bardziej zabawka Dla mnie wystarczający ale jeżeli ktoś szuka dobrego narzędzia do przycinania krzewów to niestety bedzie rozczarowany

24.7.2021

aku.nawet dość ładnie trzyma ( około 1 godz cięcia) , radzą sobie nawet z grubszą łodygą- ale koniecznie smarować ostrza przed użyciem (ja używam smaru teflonowego w spreju) oczywiście po użyciu czyszczenie ostrza obowiązkowe......

9.7.2022

Produkt dobry jak za te pieniądze. To nie jest jakaś turbo moc i przy grubszej i gęstej trawie myśle ze nie da sobie rady, jakoś do cięcia żywopłotu tez mam wątpliwości ale do miejscowego przycinania dobrze się sprawdza

7.7.2021

Fajne nożyce, całkiem długo trzyma bateria i szybko się ładuje, łatwa wymiana ostrzy chociaż instrukcja mało czytelna i trzeba było samemu rozgryźć jak zamontować ostrze. Niby zabaweczka ale całkiem przydatna :)

6.5.2022

Raz użyłam i jestem bardzo zadowolona. Trawę ogarnia idelanie . Jesli chodzi o przycinanie krzeó to raczej tuje itp na grubszych gałązkach się przycina za mała moc. Ale ogólne polecam.

1.10.2020

Nożyce używane dopiero 2 razy ale już widzę że był to bardzo dobry zakup. Jakość typowa dla Boscha czyli bardzo dobra. Byłem głupi bo zastanawiałem się czy kupić tani podobny sprzęt.

27.4.2022

Producent podaje czas pracy 60 min, mnie udało się pracować ciągiem 70 minut. Jestem milo zaskoczony, bo gestych krzaczków było dość dużo na odcinku 50m i ta malizna daje radę.

17.6.2021

Mam porównanie z nożycami Makita, których miałem okazję używać. Te nożyce wypadają dużo słabiej przy cięciu trawy, ale za tę cenę nie można się spodziewać świetnej jakości.

22.8.2021

niewielka, poręczna, wszystkie zakamarki koło huśtawki, piaskownicy, kwiatów, drzewek, opanowane :) tam gdzie kosiarka nie dotrze tam do akcji wkracza mała przycinarka :)

18.7.2022

nożyce bardzo fajne i, poreczne! na akumulatorze długo wytrzymują. trochę słabe do przypadkowo, napotkanych, grubszych, gałęzi. ale na, mniejszych spokojnie dają radę.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności