logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita DUM604ZX. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita DUM604ZX.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita DUM604ZX liczba opinii klientów wynosi 135, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 96, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 37, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.7.2021

Filmy zamieszczane na YT pokazują wspaniałe koszenie młodej, zielonej trawki. Ja opiszę efekt cięcia starej, pierwszy raz koszonej w tym roku trawy wysokiej na ok 80cm wypalonej ostrym słońcem. W pełni naładowany akumulator i pas szerokości ok 50cm ma długości 120m /odsłonięcie trawska od siatki ogrodzenia na działce/.Metoda cięcia pęk trawy w rękę, cięcie i odrzut na pryzmę. Czas pracy ponad godzinę. Efekt przeszedł moje oczekiwanie. Nożyce podołały najgrubszej trawie łącznie z chwastami. Zużycie baterii - zostały jeszcze prawie trzy kreski.Moja ocena nożyce warte swojej ceny i polecam niezdecydowanym.

10.10.2021

Największe i najmocniejsze tego. typu narzędzie na rynku. Jedyna wada to konieczność użycia śrubokręta do zmiany ostrza. Nowsza, mniejsza wersja ma zmianę już bez narzędziową. Polecam posiadaczom systemu akumulatorów Makity. Za te pieniądze to idealny dodatek do systemu i nieoceniona pomoc w ogrodzie. Tym którzy jeszcze w ten system nie weszli, polecam się zainteresować. Takiej gamy narzędzi 18V do ogrodu i pozostałych nie ma żadna firma. Ponad 300 narzędzi. Może od tego warto zacząć. :)

10.4.2021

Nożyce i do trawy i do żywopłotu ( u mnie tuje i inne krzaczki). Zmiana narzędzia zajmuje chwilę i tu na początku polecam instrukcję obsługi. Narzędzie godne polecenia, trochę waży z baterią 3Ah, ale tragedii nie ma, żona nie narzeka. Bateria wystarcza na tyle długo, że nie doszliśmy do jej końca:-)Ładowarka szybka.

1.6.2019

brakuje tylko teleskopu, bo kręgosłup siada od pracy "w kucki" :)nie jest łatwo wyczyścić wszystkie zakamarki po koszeniu, a system mocowania nożyc nie należy do zbytnio udanych - ale wszystko działa!

17.9.2020

Działają super, strzyżenie krawędzi trawnika jest dużo łatwiejsze. strzyżenie roślin również. Z baterią 4Ah nigdy nie trzeba było przerywać pracy na ładowanie, wytrzyma około 1,5-2 godzin pracy.

28.5.2021

Jakoś na dobrym poziomie.kompatybilna z oryginalnymi bateriami makita o oznaczeniu BL. Do formowania małych krzewów.jedyne co można się przyczepić to lekko wolna oscylacja noży tnacych

10.11.2021

Do dokładniejszego podcięcia trawy lub żywopłotu idealne. Bateria długo trzyma. Intuicyjna obsługa, mały rozmiar. Da radę skosić cały ogródek, ale trochę trzeba się już namęczyć.

15.5.2019

Makita daje jakość wykonania urządzenia jak również akcesoriów. Atrakcyjna oferta dla osób które posiadają akumulatory, które można podpiąć do wszystkiego

12.10.2021

Świetna rzecz do niewielkiego ogrodu. Łatwa w obsłudze, poręczna. Tylko ciut ciężka. Ale tu akurat to ułatwia pracę. Polecam.

10.6.2021

Co tu pisać? Rewelacja. Ostre, dokładne, wytrzymałe. Wcześniej miałem Gardenę. Nawet nie ma co porównywać, bo to inna liga.

11.10.2020

Wszystko ok. Ale spodziewałem się większych obrotów. Przy większeji mokrej trawie czasem jest problem z przycięciem

23.7.2021

Cena wysoka, lecz umywają cie do tych marketowych. Jeżeli myślisz o innych narzędziach makita warto zainwestować.

20.6.2022

Polecam. Duża moc, starą trawę kosi jak powietrze. Ostrza podobno się tępią szybko. Po miesiącu na razie jest ok.

29.6.2020

Super cena i doskonała jakość, porónując do starszego modelu innej firmy nowe nożyczki są znacznie cichsze.

27.10.2020

Super sprawa , system akumulatorowych makity rządzi ; jest to 1000 razy lepsze od dziadowskiego Boscha

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności