logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Powermat Akumulatorowe Nożyce Do Trawy I Krzewów Pm-Antk-7.2T. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Powermat Akumulatorowe Nożyce Do Trawy I Krzewów Pm-Antk-7.2T.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Powermat Akumulatorowe Nożyce Do Trawy I Krzewów Pm-Antk-7.2T liczba opinii klientów wynosi 232, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 231, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.5.2022

Dobrze się spisują, w porównaniu do innych firm na pewno są zdecydowanie lżejsze, co jest wielką zaletą, nie są też takie głośne i do tego PRODUCENT POLSKI (" Cudze chwalicie, Swego nie znacie, Sami nie wiecie, Co posiadacie." Stanisław Jachowicz ). Również mile zaskoczyła mnie dołączona do produktu instrukcja obsługi, warto ją w całości przeczytać, bo w nożycach różnych firm nieco inaczej zakłada się ostrza i nie zawsze jest to takie proste. Dobry produkt w dobrej cenie :)

1.6.2022

Tam gdzie kosą spalinową nie da rady bo za duża lub strach że zniszczy się roślinki świetnie się sprawuje. Daję radę bez problemu z trawą i chwastami. Wygodne, małe, poręczne. Parę minut cięcia i baterii nie ubyło. Zmiana końcówek wymaga wprawy, ale po paru razach da się to zrobić szybko i łatwo. Po użyciu polecam dobrze wyczyścić i nasmarować ostrze, co jakiś czas też mechanizm. Do poprawek po koszeniu fajne narzędzie.

10.7.2022

Super nożyce, wygodne i szybkie. Świetnie dają sobie radę z przycinaniem obrzeża trawnika. Bateria wystarcza na docięcie dookoła całego 350 m trawnika albo i na dłużej. Moc jest wystarczająca, cieszę się, że nie kupiłam słabszych. Łatwy montaż i obsługa. Dobrze że jest zabezpieczenie przed przypadkowym użyciem jak robimy przerwę w pracy.

1.4.2021

Nie myślałam, że można czerpać tyle przyjemności z pielęgnacji bukszpanów przy użyciu nożyc akumulatorowych. Bardzo poręczne i łatwe w obsłudze. Długi czas pracy. Nie wyobrażam sobie już teraz przycinania krzewów bez pomocy nożyc. Warto zainwestować w ten sprzęt. Przy małym nakładzie czasu i pracy - efekt gwarantowany. POLECAM!

24.7.2021

aku.nawet dość ładnie trzyma ( około 1 godz cięcia) , radzą sobie nawet z grubszą łodygą- ale koniecznie smarować ostrza przed użyciem (ja używam smaru teflonowego w spreju) oczywiście po użyciu czyszczenie ostrza obowiązkowe......

9.7.2022

Produkt dobry jak za te pieniądze. To nie jest jakaś turbo moc i przy grubszej i gęstej trawie myśle ze nie da sobie rady, jakoś do cięcia żywopłotu tez mam wątpliwości ale do miejscowego przycinania dobrze się sprawdza

7.7.2021

Fajne nożyce, całkiem długo trzyma bateria i szybko się ładuje, łatwa wymiana ostrzy chociaż instrukcja mało czytelna i trzeba było samemu rozgryźć jak zamontować ostrze. Niby zabaweczka ale całkiem przydatna :)

6.5.2022

Raz użyłam i jestem bardzo zadowolona. Trawę ogarnia idelanie . Jesli chodzi o przycinanie krzeó to raczej tuje itp na grubszych gałązkach się przycina za mała moc. Ale ogólne polecam.

27.4.2022

Producent podaje czas pracy 60 min, mnie udało się pracować ciągiem 70 minut. Jestem milo zaskoczony, bo gestych krzaczków było dość dużo na odcinku 50m i ta malizna daje radę.

17.6.2021

Mam porównanie z nożycami Makita, których miałem okazję używać. Te nożyce wypadają dużo słabiej przy cięciu trawy, ale za tę cenę nie można się spodziewać świetnej jakości.

13.6.2022

Po pierwszym naładowaniu małżonka bawiła się nimi około godziny (brakło już krzewów do cięcia), i dalej były gotowe do dalszej pracy.. Na bukszpanach działają....

14.6.2021

Nożyce extra , naprawdę praca z nimi to sama przyjemność a ja się męczyłem z sekatorami naprawdę godne polecenia mocne i się w ogóle nie zacinają

13.5.2021

do podcinania trawy ok. , ale żywopłotu dłuższymi "nożycami" problematyczne.....reszta zgodna z opisem za tą cenę dobry zakup.

13.5.2022

Jak na razie spełniają oczekiwania, lekkie, na pełnym naładowaniu godzinę bateria daje rade(koszenie trawnika). polecam

4.5.2022

Super sprzęt, jak ja mogłam funkcjonować w ogrodzie bez niego. Moje założenie, jeśli się kiedyś zużyje kupuje następny.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności