logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita Duh 523. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita Duh 523.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita Duh 523 liczba opinii klientów wynosi 86, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 75, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.11.2021

Ogarnąłem cały ogród przy pomocy tych nożyc i akumulatora 6Ah. Żywopłotu mam jedynie dwa metry ale za to mam bardzo dużo krzewów o różnych rozmiarach i kilka choinek. Jestem w szoku, że na cały ogród wystarczył jeden akumulator... Mam porównanie do drogich spalinowych nożyc Stihl- te spalinowe mają minimalnie więcej mocy tzn mogą przecinać szybciej grube gałązki. Przy cienkich i średnich gałązkach różnicy w tempie obcinania nie ma. Natomiast nożyce akumulatorowe są lżejsze, cichsze i nie wydzielają spalin. Jedynie co mi się w nich nie podoba to uchwyt bezpieczeństwa, który musi być wciśnięty aby nożyce mogły pracować- przez co nie można nimi pracować jedną ręką jak na przykład trzeba się chwycić ręką drabiny i nachylić się aby sięgnąć dalej za pomocą jednej ręki...ale mały patyczek wsadzony w uchwyt go blokuje i też dają radę (ewentualnie można to skleić taśmą). Jak dla mnie są na prawdę bardzo dobre 5/5.
jeszcze

21.8.2019

Z dozą niepewności podchodziłem do produktu, bazując tylko na opiniach z internetu. Po przycięciu żywopłotu o długości ok. 30 mb. i 1,6 m. wysokości, przekonałem się, co do słuszności zakupu. Dodam, że żywopłot przycinałem początkiem sierpnia br., a jego ostatnie "strzyżenie" miało miejsce rok wcześniej. Ostrza bezproblemowo radziły sobie z odrostami pomimo zdecydowanie wolniejszej ich pracy w porównaniu z nożycami elektrycznymi zasilanymi kablem o napięciu 230 V. W moim przypadku optymalnym rozwiązaniem dla ww. zakresu prac, okazały się dwie baterie 18V/5A. (po skończonej pracy druga bateria miała jeszcze spory zapas energii) - chociaż tak naprawdę,jedna bateria również by wystarczyła - pod warunkiem zarządzenia półgodzinnej przerwy w pracy i załadowaniu w tym czasie baterii :)
jeszcze

22.11.2020

Produkt z 100% spełnił moje oczekiwania. Lekka, dobrze się ją trzyma w dłoni. Nawet przy użyciu baterii 3.0 Ah 18V daje radę bez najmniejszego problemu. Tylko trzeba ją częściej wymieniać. Ostrza ostre, łatwe w czyszczeniu i dają radę nawet z gałęziami grubości palca..

1.7.2022

Ogólnie ok, ale oprócz dwóch przycisków które trzeba jednocześnie wcisnąć w ramach bezpieczeństwa, to trzeba jeszcze dodatkowo wciskać przycisk wyboru kierunku co już stwarza niebezpieczeństwo w ograniczeniu ruchów (pomaga taśma izolacyjna)

19.4.2022

Super sprzęt. Dobrze radzi sobie nawet z dużymi krzakami. Przycinają gałęzie grubości kciuka. Z bateria makita 6.0 idą jak burza . Bardzo lekkie wygodne w użytkowaniu. Zakup godny polecenia.

24.7.2022

Myślałem, że na żywopłot ponad dwudziestometrowy to będzie za słaba, ale jednak daje radę. Akumulator to wolność manewru. Zmieniłem z wersji na kablu i jestem zadowolony.

9.6.2021

super, rewelacja. sklep naprawdę na najwyższym Poziomie. Polecam każdemu. A co do sprzętu to .... co tu wiele mówić to jest MAKITA !!!!!!

6.5.2021

A to ze względu z porównaniem do elektrycznych nożyc kablowych, są wolniejsze.Po za tym jednym drobnym mankamentem są super.

26.4.2022

Super sprzęt, tylko żona wyzywa dlaczego dopiero teraz kupiłem to urządzenie a nie dziesięć lat temu.

13.7.2021

Produkt w pełni spelnia oczekiwania. Wygoda uzytkowania na wysokim poziomie. Dobry zasięg narzędzia.

10.5.2022

Wykonanie jak na Makitę przystało. Poręczny, małe drgania - nie męczy, no i jest cichy!

29.3.2022

Myślę że troszkę za małe obroty bo dużo gałązek bardziej urywa niż ładnie przeciąć.

27.2.2022

Wydają sie troche jakby za wolne obroty silnika i raczej do delikatnych gałązek.

26.9.2020

Bardzo dobry sprzęt, pracuje cicho i tnie skutecznie. Baterie extra.

28.3.2022

Petarda obcina gałęzie grubości 1cm bez żadnego problemu POLECAM

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności