logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Cellfast Ideal 40-405. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Cellfast Ideal 40-405.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Cellfast Ideal 40-405 liczba opinii klientów wynosi 128, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 124, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.7.2021

Obawiałem się czy dadzą radę w ogrodzie, czy spełnią moje oczekiwania i nie zawiodłem się !Duży plus za możliwość cięcia nożyczkami pod każdym kątem, Dla mnie jak dotąd najlepsze nożyce do trawy jakie miałem kiedykolwiek w rękach. Doskonała jakość wykonania. Rewelacyjnie się sprawdzają. Polecam niezdecydowanym

7.5.2021

Posiadam wiele narzędzi do ogrodu firmy Cellfast. Dla mnie jakość ich jest kapitalna, również design. Nie ma sensu wydawać dużo więcej pieniędzy na narzędzia firmy Fis... lub innych drogich firm bo Cellfast robi doskonałe narzędzia do ogrodu, mocne, trwałe, praktyczne i wizualnie bardzo ładne.

20.6.2021

Nie mam zastrzeżeń. Tną i to sporo za jednym razem. Sprawdzają się również przy małych gałązkach krzewów, cięłam nimi róże. Dobrze się je trzyma, choć po dwóch godzinach roboty zafundowałam sobie odciski na palcach. Obrotowa rękojeść trzyma, nie przesuwa się samoistnie. Polecam.

13.6.2021

Po dwóch dniach używania stwierdzam, że spełniają swoją funkcję. Obracane ostrze jest bardzo przydatne. Ciełam nimi nie tylko trawę, ale obcinałam też tuję. Daje rade na cienkich gałązkach. Polecam do małych drzewek. Jestem z nich zadowolona.

9.9.2021

To moje pierwsze nożyce. Podchodziłem sceptycznie do zakupu. Myślałem to będzie porażka. Teraz polecam każdemu. Są ostre, super tną. Wszystko działa pok. Polecam Celfast jako firmę. Na prawdę warto.

4.10.2021

Nożyce wygodne w obsłudze jedynie suwak zabezpieczający trochę ciężko chodzi trzeba wyczucia przy przesuwaniu ale za tą cenę jest to niewielki mankament i ogólnie produkt polecam.

8.6.2021

Wysoka jakosc wykonania, dobrze leza w dloni, wygodnie wyprofilowane uchwyty, ostre, dobrze scinaja trawe. Obrotowa glowka pozwala na dowolna regulacje. Bardzo dobry produkt.

26.5.2021

Solidne, ostre i wygodne w użyciu. Fajna alternatywa dla bateryjnych nożyc z tym wyjątkiem, że absolutnie bezobsługowe. Nie wymagają specjalnej siły. Zdecydowanie polecam.

4.7.2021

Jak dla mnie nożyce spełniają swoją funkcję. Są solidnej konstrukcji i z dobrej jakości plastiku. Nie odbiera jakością od droższych odpowiedników, wiec po co przepłacać.

15.6.2021

Przeszkadza nieco w użytkowaniu niewielki element na rękojeści, oddzielający palec wskazujący od reszty ale po spiłowaniu jest ok. Nożyce tną znakomicie.

16.6.2020

Nożyce posiadam od godziny ale już poszły w ruch. Cellfast ma b.dobre produkty i muszę powiedzieć, że nożyce - ich jakość cięcia - to potwierdzają.

15.6.2022

Super nożyce, bardzo ostre, z dużą łatwością tną trawę. Spokojnie nadają się wy "wykoszenia" małego kilkumetrowego ogródka na parterze w bloku ;)

3.8.2022

Nożyce widać na pierwszy rzut oka że solidne, fajnie leża w dłoni , ostrze ostre tnie wszystko. Polecam wszystkim produkt!!!

12.5.2021

Nie do końca wygodny uchwyt, ale działają. Obracanie ostrzy całkiem przydatne. Blokada ostrzy nie działa zbyt dobrze.

25.8.2021

jak na razie robią robotę, obracana rękojeść !!! bez tego nie wyobrażam sobie już teraz cięcia trawy tymi nożycami

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności