logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bosch ISIO3 0.600.833.102. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bosch ISIO3 0.600.833.102.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bosch ISIO3 0.600.833.102 liczba opinii klientów wynosi 266, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 235, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.9.2020

Rewelacyjne urządzenie. Długo zastanawiałam się nad zakupem, jedyne czego żałuję to że nie kupiłam go wcześniej. Polecam wszystkim którzy tak jak ja mają dylematy. Świetny produkt do prac w domowym ogrodzie, akumulator daje radę prawie do 40 minut,przy lekkich pracach np. precyzyjne podcinanie trawy wzdłuż obwodek itp. Drugie nożyce świetnie radzą sobie z cienkimi i grubszymi gałązkami przy iglakach i innych małych krzewach. Jestem zadowolona na 100%.

30.9.2019

Miałam wcześniej podobne narzędzie konkurencyjnego producenta, ale doprowadzało mnie do pasji stale zacinając się na grubszych gałązkach. Byłam sceptyczna co do zapewnień Boscha, że z jego nożycami jest inaczej. Niesłusznie. Sekator jest leciutki, ma relatywnie pojemny akumulator i przede wszystkim nie klinuje się, ale tnie dopóty, dopóki nie uda mu się przeciąć gałęzi. Czegoś takiego szukałam! POLECAM!

16.6.2020

świetny produkt - bardzo przydatny na działce, wreszcie po skoszeniu trawnika nie ma kępek trawy wokół drzewek owocowych i przy murku a krezwy nie mają poszarpanych gałązek po uformowaniu. Mały minus - długie ładowanie akumulatora - trzy godziny po godzinie pracy nożyc ale to może i dobrze - można odpocząć.

17.7.2017

Przez lata radziłam sobie sekatorem i nożycami, zwlekając z zakupem mechanicznego sprzętu. Teraz wiem, że jest on bardzo pomocny w ogrodzie. Polecam każdemu, posiadającemu krzewy do przycinania lub obkasza trawnik wokół kostki lub nasadzeń. Sprzęt jest super, a praca nim to sama przyjemność.

4.5.2020

Bardzo fajne nożyce, świetnie się nimi ścina i formuje krzaczki. Tną w ogóle się nie zacinając. Są ostre więc wszystko sprawnie idzie. Jest nie za duża i lekka waga tutaj ma olbrzymie znaczenie gdyż długo trzymając po prostu boli ręka. Naprawdę są fajne i warto się na nie skusić.

5.7.2019

Kupiłem te nożyce mamie i jest z nich bardzo zadowolona. Przycinanie trawy przy płocie gdzie kosiarka nie przycina stało się teraz o wiele łatwiejsze. Nożyce są bardzo lekkie, a bateria starczy na wystarczająco długo aby przyciąć co trzeba na ogródku.

21.5.2020

Doskonały produkt, używałam poprzedni model, zapodziałam ostrza do trawy i dlatego musiałam kupić ten. Ale stary nadal działa jak nowy. Spodziewam się że ten też będzie długo służył. Bardzo praktyczne pudełko do przechowywania w zestawie. Polecam!

19.4.2021

Fajne lekkie narzędzie. Idealne do drobnych prac ogrodowych. Wystarczająca moc do przycięcia zdrewniałych łodyg lawendy i innych cieńszych gałązek. Z trawą też dobrze sobie radzi. O takie urządzenie mi chodziło, więc jestem zadowolona. Polecam

17.5.2020

Jakość jak to Boscha, rewelacja. Polecam każdemu. Miałem już niejedne nożyce tego typu z siecówek i zawsze kończyło się na reklamacji/zwrocie. Używam nożyc od kilku dni i na tę chwilę mam nadzieje, że będą dłużej działały niż poprzednicy.

15.6.2021

Super sprawa. Po kilku latach przycinania trawy wokół rabat kwiatowych zwykłymi nozycami do trawy różnica niewyobrażalna. Szybko, sprawnie, bateria trzyma tyle ile podane w opisie, wystarczająco do korekt po koszeniu duża kosiarką.

21.8.2020

bardzo łatwe w obsłudze,lekkie i poręczne, ostre noże, tnie bardzo ładnie nawet średniej grubości gałązki, trawę przycinać lepiej niż gładka fryzjerska. posiadają fajną obudowę do przechowywania i zabezpueczenia nozy.POLECAM!

26.7.2020

Najlepszy zakup w ostatnim czasie ! Nożyce są lekkie i poręczne. Wymiana ostrzy to łatwizna. Mój ogród zyskał na wyglądzie, a ja nie męczę się z nożycami ręcznymi przy podcinaniu trawy przy drzewach. Polecam ten produkt.

30.8.2020

produkt bardzo dobry, nożyce do trawnika dają radę przy wykańczaniu koszenia, nożyce do żywopłotu super, znacznie ułatwiają pracę, akumulator wytrzymuje ok.1 h pracy (ładowanie ponowne ok.3 h do pełnego naładowania)

18.6.2020

jest dobrze, ale mogło być lepiej, ładujemy 3,5 godziny, pracujemy 30-40 minut, odpoczywamy 3,5 godziny i tniemy dalej, za taka kwotę ( drogo) chciałabym ciąć chociaż godzinę, poręczne, w miarę lekkie 0,5 kg

15.8.2019

Dobre nożyce, krzewy czy nawet młode gałęzie drzew nie stanowią dla nich problemu. Łatwe w obsłudze, dwie końcówki, wymiana jest bardzo prosta. Szybko się ładują, na jednym ładowaniu można ciąć parę godzin.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności