logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Curaden CURAPROX CS 5460 Ultra Soft bardzo miękka szczoteczka 1 szt.. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Curaden CURAPROX CS 5460 Ultra Soft bardzo miękka szczoteczka 1 szt..

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Curaden CURAPROX CS 5460 Ultra Soft bardzo miękka szczoteczka 1 szt. liczba opinii klientów wynosi 943, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 638, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 305, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.3.2021

Kiedyś kiedy jeszcze byłem mały, nie lubiłem szczotkowania. Wszystkie mleczaki wyleciały mi od próchinicy. Pasty i szczoteczki bałem się jak ognia. Od kiedy jednak kupiłem curaprox'a moje zęby są w stanie idealnym. Tak bardzo lubię szczotkować nią zęby że przygotowałem sobie zestaw do mycia w "podróży" dzięki temu mogę myć zęby podczas jazdy busem, samochodem nawet na koniu. Mycie zębów stało się moją pasją. Nie wyobrażam sobie już więcej życia bez tej szczoteczki i jeśli przestaną ją produkować to się zabiję.

20.5.2017

Najlepsza szczoteczka do zębów! Długo szukałam swojej idealnej szczoteczki, koniecznie z miękkim włosiem dla wrażliwych zębów i znalazłam! Na początku nie byłam przekonana czy będzie dobra, ale odkąd ją mam, to używam tylko tej! Już kilka zużyłam i co jakiś czas wymieniam na nowe, co rusz inny kolor do wyboru :) Nie podrażnia dziąseł i to jest bardzo ważne.

15.4.2019

Najlepsza szczoteczka jakiej używałam. Jest miękka, nie podrażnień dziąseł. Dzięki małej z główce z bardzo dużą ilością włókien (ponad 5000) wystarczy użyć pasty o wielkości zielonego groszku. Pięknie uśpienia pastę, dociera do każdej szczeliny nawet przy scislo osadzonych zębach. Bardzo duża gama kolorów rękojeści i włosa, każdy znajdzie coś dla siebie.

22.7.2020

Najlepsza szczoteczka jaką miałam! Mój dentysta mi ją polecił, ponieważ przy szczotkowaniu krwawiły mi dziąsła. Jest bardzo delikatna, ma gęste włosie, dzięki czemu nie pozostawia po szczotkowaniu wrażenia, że zęby są niedomyte. Polecam szczególnie osobom, które nie przepadają za pluciem krwią do umywalki :P

9.1.2019

Szczoteczka polecona przez stomatologa. Gęste włosie pieści dziąsła i dobrze czyści zęby. Bez zbędnych gumeczek i innych bajerów które mają szczoteczki drogeryjne. Dobra rączka dzięki której dobrze trzyma się szczoteczkę podczas mycia zębów. Bajeczne kolory, dzięki którym dzieci chętnie myją zęby. Polecam.

10.10.2020

Idealne szczoteczki manualne jakie kiedykolwiek używałam. Ilość włosia, które posiadają te szczoteczki nie mają sobie równych, te z drogerii odpadają; dodatkowo podczas szczotkowania nie podrażnia się dziąseł, super sprawa. Bardzo polecam, a używam tych szczoteczek już jakieś 6 lat i ciągle są świetne!

26.1.2022

Szczoteczki idealne. Delikatnie i skutecznie myją zęby (oczywiście nie same, tylko napędzane dłonią myjącego). Nie podrażniają dziąseł. Włosie jest wytrzymałe, więc żywotność szczoteczki kilkukrotnie wyższa, niż jakiejkolwiek drogeryjnej. Od lat używamy całą rodziną Curaproxów i tak już zostanie.

4.1.2022

Super, pierwszy raz używam tak miękkich a jednocześnie skutecznych szczoteczek. Bardzo duży komfort użytkowania. Ilość włókien bardzo duża i gęsto ułożona. Mam uczucie, że dużo łatwiej utrzymać higienę zębów. Do główki szczoteczki dołączone zabezpieczenie transportowe.

23.7.2022

Szczoteczka bardzo miękka i to w pozytywnym znaczeniu. Nie rani podrażnionych dziąseł, przyjemnie masuje. Dla kogoś z problemem krwawienia bardzo dobra, nie podrażnia dodatkowo. Pomimo miękkiego włókna, ładnie domywa zęby. Produkt polecony przez higienistkę. Polecam.

27.1.2022

Zęby czyści rewelacyjnie, efekt mycia porównałabym nawet do szczoteczki elektrycznej. Rączka ciut krótsza niż ta w szczoteczkach drogeryjnych, do czego trudno jest mi się przyzwyczaić. Nie planuję już kupować szczoteczek drogeryjnych, ta jest bezkonkurencyjna

13.1.2022

Super, szczoteczka bardzo ładnie wykonana, świetna jakość. Baaardzo mięciutka i delikatna dla zębów i dziąsełek :) Jak już ktoś wcześniej napisał - może być uzależniająca - jak już raz spróbujesz to . . . Taka szczoteczka w buzi to przyjemność :)

30.4.2020

Nigdy już nie zamienię tej szczoteczkę na taką z drogerii! Te szczoteczki są świetne, mięciutkie i bardzo dobrej jakości, oczywiście z zaleceń wymieniać szczoteczkę co 2-3 miesięcy użytkowania. Szczoteczki, które są warte swojej ceny. Polecam :)

19.10.2020

Jeśli do tej pory ktoś używał nawet drogich szczoteczek sklepowych, to używając Curaprox powie "wow". Szczoteczka zaskakująco prosta, miękka i zaskakująco precyzyjna. Nie wrócę już do żadnych fikuśnych marketowych produktów znanych producentów.

7.4.2018

Genialna szczoteczka, odkąd użyłam pierwszy raz jestem zakochana i nie użyję już innej firmy. Uczucie na zębach i dziąsłach bardzo przyjemne, delikatne. Szczoteczka nie podrażnia dziąseł, dokładnie czyści i ładnie wygląda. Czego chcieć więcej?

22.7.2017

Idealna szczoteczka! Bardzo miękka, ale dzięki gęstemu włosiu i równej powierzchni, bardzo dobrze czyści zęby i masuje dziąsła. Zdarzały mi się krwawienia nawet przy szczoteczkach ultra soft, ale przy tej nigdy. Świetna do aparatów stałych.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności