logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Curaprox 1560 Soft szczoteczka do zębów 1 szt. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Curaprox 1560 Soft szczoteczka do zębów 1 szt.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Curaprox 1560 Soft szczoteczka do zębów 1 szt liczba opinii klientów wynosi 233, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 197, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.7.2016

Pierwsze wrażenie dość dziwne, ponieważ szczoteczka nie posiada żadnego wyprofilowania. Jednak dość wygodna rączka oraz mała główka szczoteczki pozwala na dokładne dotarcie do wszystkich miejsc. Gęstość oraz miękkość szczoteczki pozwala na dokładne domycie zębów. Przy zakupie sugerowałam się opinią koleżanki, jestem zadowolona z zakupu.

25.6.2021

Produkt innowacyjny i bardzo dobrej jakości. Curen nie sztywnieje podczas kontaktu z wodą, co powoduje, że zęby myje się lepiej i przyjemniej w porównaniu do zwykłych szczoteczek z nylonu. Niestety, produkt jest bardzo drogi (firma ze Szwajcarii).

9.6.2021

Szczoteczka najlepsza ze wszystkich, skutecznie czyści zęby. Jest bardzo miękka, a układ włosia pozwala na bardzo dobre wymycie zębów. Szczoteczki mają przepiękne kolory co jeszcze bardziej zachęca do częstego mycia zębów. :-)

14.3.2022

Szczoteczki godne polecenia. Córka nie chciała myć elektryczna - mówiła że za mocna. Więc kupiła ta na próbę i tak już ten model z nami pozostał od 1 roku. Szczoteczka delikatna (miękka) i precyzyjną. Super

16.8.2020

produkt firmy CURAPROX nie potrzebuje ocen. Dla mnie jest najlepszy i polecany przez moja dentystke. Jestem zadowlona z użytkowania. To idealny produkt dla moich zebow i dziasel. Polecam.

28.1.2021

Używam szczoteczek z tej firmy od wielu lat. Moje ulubione. Mój jedenastoletni syn także je lubi oraz każdy komu polecę. Szczególnie polecam dla osób z wrażliwymi dziąsłami.

5.2.2022

Idealna,dokładnie myje zęby, czuć różnicę między tą a tą z marketu-różnica kolosalna na korzyść curaproxa. Naprawdę polecam, spróbowałam raz i przy tej marce już zostaję.

14.2.2022

Polecam te szczoteczki. Nie uszkadzają dziąseł, bo mają bardzo dobre włosie. Można używać szczoteczkę bardzo długo. Piękna kolorystyka jest tych szczoteczek dostępna.

3.11.2021

Super szczoteczka do mycia zębów. Moim zdaniem o wiele lepsza niż zwykła nylonowa. Miękka w dotyku. Czyści dokładnie. Cena bardzo duża ale to innowacyjna technologia.

8.4.2021

Świetna jakość wykonania, szczoteczka czyści dokładnie. Jest dość miękka, choć jej użycie wymaga ostrożności przy wrażliwych dziąsłach. Bardzo ładne kolory.

18.1.2022

Niezwykła szczoteczka!! Zęby są po myciu gładkie jak szkło. Żadna inna szczoteczka do zębów (włącznie z elektrycznymi sonicznymi itp) nie domywa tak zębów!!

2.2.2022

Szczoteczka bardzo droga ale bardzo dobra. O wiele przyjemniejsza w dotyku niż jakaś zwykła nylonowa. Kwestią dyskusyjną jest to czy warta tej wysokiej ceny.

16.12.2021

Rewelacyjna szczoteczka! lekka, mocna i z chyba największą ilością włosia. Najtwardsza z serii soft. Świetnie czyści. Jestem zdecydowanie zadowolona

9.2.2022

Super, najlepsza ze wszystkich szczoteczek jakie miałam. Uzależniłam się od tych szczoteczek i od jakości, skuteczności i od kolorów. Polecam.

28.4.2021

Szczoteczka najlepsza, jaką miałam do tej pory. Długość włosia i kształt wprost idealny. Szkoda tylko, że nie ma wersji średnio twardej.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności