logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Curaprox szczoteczka manualna CS 3960 Super Soft super miękka 1 szt.. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Curaprox szczoteczka manualna CS 3960 Super Soft super miękka 1 szt..

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Curaprox szczoteczka manualna CS 3960 Super Soft super miękka 1 szt. liczba opinii klientów wynosi 242, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 209, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 33, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.7.2015

Do tej pory, od prawie roku, używałam najbardziej miękkich szczoteczek Curaprox. Miałam jednak wrażenie, że są może trochę za miękkie. Tym razem postanowiłam kupić szczoteczki o sztywniejszym włosiu. Zdążyłam się już przyzwyczaić do tego, jak miękkie są szczoteczki Curaprox, i teraz ten model jawi mi się jako średniotwardy. A raczej może średniomiękki. Przyjemnie czyści się nią zęby. Myślę, że osoby, które lubią czuć trochę więcej oporu na szczoteczce, polubią ją. Jest dobrze wykonana, design jest ciekawy, włosie naprawdę wysokiej jakości, nie wygina się pod wpływem użytkowania (pod warunkiem, że nie używamy nadmiernej siły, oczywiście). Mogłaby być tańsza. Ja jednak, jako stała już klientka,tak bardzo je lubię, że kupuję mimo to, iż trzeba na nią wydać trochę więcej pieniędzy.
jeszcze

22.2.2022

Szczoteczki Curaprox są zdecydowanie warte swojej ceny. Czyszczą nieporównywalnie dokładniej niż zwykłe marketowe szczoteczki i są bardzo delikatne dla dziąseł. Trzeba tylko dobrać sobie odpowiednią liczbę włókien (im więcej włókien tym szczoteczka miększa; liczba włókien to numer po literach "CS", np. CS3960 = 3960 włókien). Jeśli ktoś nie korzystał ze szczoteczek tej firmy 3960 włókien to dobry punkt startowy - jeśli będzie za miękko to warto spróbować 1560, jak za twardo 5460. Polecam każdemu.

3.4.2018

Nie sądziłam, że miękka szczoteczka może być taka efektywna. Czyść każdą powierzchnię zębową, najlepsze, że nie muszę czuć czyszczenia (jak to było w przypadku tych standardowych) a okazuje się, że osad zniknął. Polecam i nie zamienię już ją na żadną inną.

7.3.2022

Same szczoteczki są rewelacyjne. Idealna miękkość, która nie podrażnia wrażliwych dziąseł, a przy tym zachowują odpowiednią sprężystość. Szkoda, że dobór kolorystyczny jest wysyłany losowo a nie identyczny jak na zdjęciu.

15.10.2019

Już innych szczoteczek nie użyję. Mam nadwrażliwość i tą szczoteczką mogę myć bez bólu. Co prawda trzeba dłużej szorować, bo miękkie włosie nie domywa tak dobrze siekaczy od tyłu, ale dla mnie nie stanowi to problemu.

2.4.2014

szczoteczka delikatnie myje, nie podrażnia dziąseł, bardzo trudno jest sobie nią uszkodzić coś w jamie ustnej, co zdarzało mi się używając normalnych szczoteczek, duży plus za osłonę włosia

17.4.2021

Myją zęby bardzo dobrze, nie kaleczą dziąseł, ale po 3-4 tygodniach używania ze szczoteczek niekiedy wypadają włókna. Daję 5*, bo nie spotkałem lepszych na rynku

5.3.2022

Klasyczna szczoteczka. Miękkie włosie nie drażni dziąseł a zarazem dobrze ściera osady z zębów. Porządnie opakowana zawiera ochraniacz na część szorującą.

2.9.2021

Super miękka szczoteczka idealna na wrażliwe dziąsła. Jak dla mnie jest różnica między szczoteczkami miękkimi kupowanymi w drogeriach. Ta jest dużo lepsza

12.6.2022

Szczoteczki curaprox są rewelacyjne. Od wielu lat je stosuję dla całej rodziny. Próbowałam inne podobne ale wróciłam do Curaprox bo jest najlepsza.

23.6.2021

na początku wydaje się za mała ale po kilku razach nie wyobrażam sobie myć zębów inna. nawet przy aparacie super doczyazcza żeby w każdym miejscu

17.6.2015

ta szczoteczka uzależnia ;) zamowilam ja dla domownika gdyż jak stwierdził, odkąd zaczął używać curaprox'a nie jest zainteresowany żadną inna :)

28.2.2022

używam od latmam problemy z dziąsłami ale ta szczoteczka jest tak miękka że ich nie podrażninie istnieje lepsza szczoteczka na rynku niż ta

11.12.2020

Kto raz spróbuje szczoteczek Curaprox ten nie będzie w stanie używać już żadnych innych. Najlepsze na rynku!CS 3960 to tzw. średnio twarda.

7.8.2015

Szczoteczka twardsza od najpopularniejszej Curaprox 5460, ale nadal na tyle miękka, żeby nie krzywdzić dziąseł podczas szczotkowania.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności