logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Swissdent szczoteczka do zębów Profi Colours Soft–Medium 3szt. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Swissdent szczoteczka do zębów Profi Colours Soft–Medium 3szt.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Swissdent szczoteczka do zębów Profi Colours Soft–Medium 3szt liczba opinii klientów wynosi 1177, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1177, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.5.2020

Całkiem dobra szczoteczka. Gęste i delikatne włosie dobrze czyści i prawie nie podrażnia dziąseł. Samo w sobie nie jest jednak tak trwałe, jak bym oczekiwał. Czasem pojedyncze włókno na brzegu się odgina i nie wraca do wcześniejszego kształtu, tylko odstaje. Szczotka zaczyna wyglądać jak czupiradło. Ale jeśli to komuś przeszkadza, może je odciąć nożyczkami - pozostałych będzie tak dużo, że taka strata jest niezauważalna. No i nie warto czyścić zębów stale tymi samymi, kolistymi ruchami. Żona tak robi i włosie szczotki po pewnym czasie zaczęło wyglądać jak ufryzowane, bo jest lekko podkręcone. Poza tym OK

22.9.2020

Ogólnie ok, ale miałem kilka lat temu kupioną jakąś specjalną edycję Winter w normalnych, zimnych i stonowanych kolorach, a nie jak obecnie, wszystko się gryzie ze wszystkim i niczego nie da się wybrać, żeby w oczy nie raziło absurdalnym zestawieniem kolorów. I tamte szczoteczki służyły mi dużo dłużej bez oznak zużycia (mimo tej samej marki, liczby włókien itd.) niż obecne, które już się rozczapierzają. Nie wiem - kolejna rzecz przeniesiona z produkcją gdzieś, gdzie bardzie się opłaca, cena zachowana, ale tę słabszą trwałość widać?

25.4.2021

WSPANIAŁE, MIĘKKIE, ZUPEŁNIE INNE NIZ TE, KTÓRE SĄ DOSTĘPNE W DROGERIACH Z INNYCH FIRM. BEZ PODRAŻNIEŃ DLA DZIĄSEŁ, DELIKATNE ALE DOKŁADNE MYCIE ZĘBÓW. ZĘBY PO UMYCIU ŚLISKIE, CZYSTE, POLECAM DLA NADWRAŻLIWCÓW. NOWY WYMIAR MYCIA ZĘBÓW. POLECIŁ MI DENTYSTA.DOTYCHCZAS UZYWAŁAM SZCZOTECZKI ELEKTRYCZNEJ, ZE SZKODA DLA SWOJEGO SZKLIWA.PO UŻYCIU TYCH SZCZOTECZEK JUŻ CHYBA DO ELEKTRYCZNEJ NIE WRÓCĘ.POLECAM POLECAM POLECAM!!!!!!!!!!!!!

10.3.2022

Dobry balans pomiędzy miękkością i możliwością doczyszczenia zębów. Gęste delikatne włosie, wytrzymałe na odkształcenia, dobrze zmywalne. Dociera wszędzie gdzie powinna. Przyjemna w użyciu, wręcz masuje dziąsła. Rączka moglaby mieć trochę przyjemniejszy dla dłoni kształt i może być ciut dłuższa, jednak to jedyny drobiazg, jaki bym tu zmienił. Cena stosunkowo wysoka, jednak warto. Zdecydowanie polecam.

16.11.2021

Najlepsze szczoteczki jakie mógł wymyślić człowiek. Dla osób z parodontozą oraz chorobami dziąseł ta szczoteczka to zbawienie, nie podrażnia, zęby nie krwawią. Trzeba się jednak do niej przyzwyczaić, moi domownicy twierdzili na początku, że ona jest tak miękka więc to nie możliwe żeby mogła dobrze wyczyścić zęby, po czasie przyznali mi rację. To naprawdę rewelacyjny produkt wart każdej złotówki !!!

14.10.2021

Szczotki włosie mają miękkie ale bardzo blisko siebie i przez to wymuszają użycie większego nacisku aby włoski dotarły do trudniej dostępnych miejsc. Jakby były w większej odległoci od siebie, nie tak zbite, to byłoby wg. mnie lepiej, zwłaszcza dla tych, którym już się dziąsła odsłoniły i mocne tarcie może ścierać pozbawioną szkliwa zębinę. Oczekiwałem większej miękkości, delikatności.

20.8.2020

Kupiłem te szczoteczki ponieważ polecił mi mój dentysta i jedną mi podczas wizyty sprzedał. Od razu mycie zębów tą szczoteczką mi się spodobało, jest miękka, delikatna, nie szeroka, bardzo dobrze wszędzie dociera i czyści zęby. Sama przyjemność w myciu zębów, nie to co tymi zwykłymi ogólnie dostępnymi w marketach. Polecam.

16.10.2020

Szczoteczka znakomita. Od dłuższego czasu poszukiwałam szczoteczki z miękkim włosiem. I choć wydaje się zwykła, tak naprawdę jest szczoteczką niezwykłą. Pięknie myje zęby i nie podrażnia dziąseł. A wiem co piszę, ponieważ przetestowałam bardzo dużo szczoteczek. Z czystym sercem polecam.

27.9.2021

Te szczoteczki są naprawdę rewelacyjne. Zanim użyłam nie wierzyłam, że miękka szczoteczka może dobrze domyć zęby. Ale przy użyciu tej szczoteczki jest to możliwe. Z całym przekonaniem podpisuję się pod stwierdzeniem, że jak raz użyjesz tej szczoteczki, to już nie będziesz chciał innej.

25.3.2021

Najlepsze szczoteczki, które używam od kilku lat z polecenia mojej stomatolog, polecam wszystkim z wrażliwymi dziąsłami. Czyści bardzo dokładnie i delikatnie. Ekonomiczne opakowanie, które wystarcza na ponad 3/4 roku. W komplecie taniej niż pojedynczo i wystarcza na dłużej.

23.10.2021

Po przeczytaniu recenzji spodziewalam sie czegoś lepszego. Wlosie nie jest wcale takie ultra soft, powiedziała bym ze to raczej soft minus. Wlosie nie jest tez takie ultra cienkie aby wchodzic w szczeliny, od tego jest lepsza szczoteczka od colgate z czarnym wlosiem

23.12.2018

Tą szczoteczkę w wieku 40+ mam zaleconą przez specjalistę periodontologa do stosowania przy stanie zapalnym dziąseł (pieczenie,zaczerwienienie) jako dobrze wymiatającą płytkę nazębną wzdłuż linii dziąseł. W moim przypadku szczoteczka ta przyniosła dużą poprawę.

25.1.2022

Używam codziennie od kilku lat. Produkt bardzo dobry. Nigdy nie wrócę do marketówek.Nie polecam firmy przewozowej DPD, nie potrafią przewieźć paczki bez uszkodzeń. Ostatnio u nich to standard. Produkt dotarł bez uszkodzeń ale ciężko szczotewczki uszkodzić.

9.3.2021

Najlepsze szczoteczki. Przestaly mnie krwawic dziasla oraz bardzo pozadnie myja zeby, dobrze czyszcza plytke nazebna. Zazwyczaj musialam jeszcze gazikiem po szczotkowaniu mysc, a tu szczoteczka daje rade i nic wiecej nie musze robic. Super produkt.

25.2.2022

niestety po wielu latach musiałem zrezygnować ze szczotek sonicznych ze względu na słabe dziąsła ale te szczotki manualne zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie jakością wykonania, dokładnością i przyjemnością mycia. Choć wysoka cena to na pewno polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności