logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Curaprox CS smart szczoteczka klasyczna. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Curaprox CS smart szczoteczka klasyczna.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Curaprox CS smart szczoteczka klasyczna liczba opinii klientów wynosi 232, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 186, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 46, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.1.2016

Pierwsze szczoteczki Curaprox dostały w prezencie moje dzieci od cioci pracującej w gabinecie stomatologicznym. Trudno to porównać do typowych szczoteczek drogeryjnych, które do tej pory kupowałam, bo to zupełnie inna półka jeśli chodzi o jakość i efektywność produktu. Szczoteczka jest miękka, ale ilość i jakość włosia powoduje, że o wiele skuteczniej, a przy tym delikatniej, niż drogeryjna, czyści zęby. Efekt taki, że zamówiłam również wersję klasyczną dla dorosłych. Polecam ten produkt

27.7.2022

Mam wrazliwe dziąsła i odsłaniające się szyjki zębowe. Dla mnie to najlepsza szczoteczka na świecie, a próbowałam juz różnych. Jest nieduża i ma bardzo gęste, miękkie włosie. Łdnie czyści - ja myję zęby 3 razy dziennie, bo teraz tą szczoteczką to jest przyjemność. Dla dzieci też będzie świetna. I oczywiście dla wszystkich wrażliwców.

5.7.2021

Świetnie czyści zęby. Zwykłe szczoteczki (dostępne w każdej drogerii) nie mają szans. Produkt zdexydowanie droższy od innych szczoteczek ale efekt wart każdej złotówki. Zęby porządnie doczyszczone. Nawet przy aparacie ortodontycznym szczoteczka jest nie do pobicia, gdy coś gdzieś utknie.

4.2.2020

Te szczoteczki są fantastyczne! Włosie nie wypada, a przy użytkowaniu przez dziecko, które ją gryzie wytrzymują spokojnie 2-3 miesiące (co jest dla mnie zbawieniem, bo drogeryjne musiałam wymieniać max co 2 tygodnie). Dodatkowo miękkie włosie nie rani dziąseł, a zęby są domyte.

26.11.2017

Szczoteczkę poleciła mi stomatolog dziecięca. Umyłam nią dziecku zęby dopiero jeden raz ale muszę przyznać, że jest bardzo wygodna w użyciu, mięciutka, gęsta, ma piękne kolory. Synkowi też podobało się szczotkowanie, więc oboje jesteśmy zadowoleni z zakupu.

13.11.2017

Szczoteczkę poleciła mi stomatolog dziecięca. Umyłam nią dziecku zęby dopiero jeden raz ale muszę przyznać, że jest bardzo wygodna w użyciu, mięciutka, gęsta, ma piękne kolory. Synkowi też podobało się szczotkowanie, więc oboje jesteśmy zadowoleni z zakupu.

11.9.2020

Świetna szczoteczka, choć wymaga zmiany przyzwyczajeń. Jest tak delikatna i ma małą główkę że nie czuć że się szoruje zęby - ale to plus, tylko trzeba się przyzwyczaić. Lepiej czyści między zębami. Na minus - deczko za mała rączka.

4.9.2019

Szczoteczka starcza na prawdę na długo. Do tej pory co 2 tygodnie musiałam wymieniać szczoteczki, bo córka je gryzła i włosie wypadało. Tutaj wszystko się trzyma, zęby domywa i nie rani dziąseł. Polecam.

28.7.2015

Najlepsze szczoteczki na rynku, dla dorosłych i dla dzieci. Sama używam Curaprox od kilku lat i nie szukam zamiennika. Córka również uwielbia te szczoteczki, są delikatne, ale skuteczne. Polecam

29.3.2021

Najlepsze szczoteczki manualne dla dzieci. Cała rodzina używa od lat Curaproxów i nie zamienilibyśmy ich na żadne inne. Miękkie, łagodne dla dziąseł, ale superskuteczne. No i te kolory! ;)

12.10.2021

Bardzo fajna i mieciutka, wygodna dla ręki, doskonała przy problemach z dziąsłami lub niechęci dzieci do mycia zębów. ta szczoteczka jest mila i masuje żeby i dziąsła.

14.1.2022

Ortodonta polecił mi te szczoteczki do zębów.Od tamtej pory używam tylko takich szczoteczek.Są bardzo miękkie, nie ranią dziąsła, dobrze czyszczą zęby.Mają ładne kolory

17.8.2021

Świetna szczoteczka! Po 2 myciach córce znacznie rozjaśniły się zęby, myje bardzo dokładnie.Jjestem pod wrażeniem i żałuję, że kupiłam tak późno. Bardzo polecam

12.8.2019

Bardzo miękkie delikatne włosie , mała wąska główka dociera w najmniej dostępne zakamarki . Córka ma dziś ponad 7 lat , do tej pory bez próchnicy .Polecam

8.9.2016

Najlepsza szczoteczka dostępna na rynku. Włosie nie zużywa się tak szybko jak w innych szczoteczkach, nie traci kształtu i bardzo dokładnie czyści zęby.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności