logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Oral-B Oralb Szczoteczka Elektryczna Cross Vitality 100. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Oral-B Oralb Szczoteczka Elektryczna Cross Vitality 100.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Oral-B Oralb Szczoteczka Elektryczna Cross Vitality 100 liczba opinii klientów wynosi 253, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 253, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.8.2021

obudowa hermetyczna, to zaleta ale i wada bo bateria nie jest wymienna więc chyba standardowo produkt za dwa lata pójdzie do kosza, z drugiej strony szczotka działa bardzo mocno i nagle przestaje działać (po rozładowaniu po około 1 tygodniu) więc producent zadbał o jakąś logikę przedłużającą żywotność baterii nie pozwalając jej na pełne rozładowywanie, samo ładowanie bezstykowe, mi osobiście brakuje wskaźnika ładowania lub jakiejś diody itp. (nie trzymam szczotki cały czas na stacji podłączonej do prądu), timer fajny odlicza co 30 sekund, co ciekawe jak niechcący się przerwie na 1-2 sekundy to nie przerywa liczenia i nie wznawia od nowa (to jest na plus w stosunku do tych podstawowychORAL-B)
jeszcze

15.12.2019

Szczoteczka ok. Sprawniej działa (ciszej i mniejsze wrażenie szarpania) niż wersja dla dzieci tej samej firmy. Odejmuję gwiazdkę za wibracje co pół minuty - funkcja zupełnie niepotrzebna i strasznie denerwująca. Gratisowe nici - wygodne w użyciu, ale nieekonmiczne i nie expanding.

21.12.2020

Paczka przyszła szybko. W zestawie znajdowało się wszystko to co na zdjęciach. Szczoteczka działa bez zarzutu. Co prawda na początku wystraszyłam się tego zatrzymania po 30sekundach ale to tylko dlatego że spodziewałam się innego sposobu sygnalizacji minionego czasu.

2.11.2021

Szczoteczka zgodna z opisem,ładny wygląd, nie za głośna, zapakowana w pudełko, końcówki nie oryginał ale są ok. wiele razy kupowałam takie zamienniki. Fajny zestaw za przystępną cenę. Mąż i synowie zadowoleni. Polecam bo warto !!!

26.7.2021

Wszystko jak w opisie. Szczoteczka jak dla mnie ma silne wibracje, myjąc górne zęby, łaskocze. Po dwóch użyciach czuję różnice i widzę. Czystość zostaje na dłużej, niż w przypadku normalnej szczoteczki.

14.6.2020

zczoteczka bez której nie można się obejść.Jest to moja druga bo pierwszej po latach wysiadł włącznik.Fajnie, że są wymienne końcówki ,które pasują i nie są drogie.Wykonanie idealne.

30.6.2019

Prosta, dobra szczoteczka. Oprócz funkcji odmierzania czasu 2 minut co 30 sekund (2 krótkie sygnały, na koniec długi) brak innych funkcji. Ładny wygląd, funkcjonalna.

7.1.2020

Bardzo dobre wykonanie,funkcjonalne,wydaje się trwałe.Córka jest bardzo zadowolona z tej szczoteczki.Myślę,że spokojnie można ją każdemu polecić.

4.12.2019

Trochę głośno chodzi, nie wiem, czy to taka ich domena, bo pierwszy raz mam ten model, ale poza tym wszystko super

25.9.2020

SZCZOTECZKA MOZE BYC TYLKO PRZY MOCNIEJSZYM PRZYCIŚNIĘCIU DO ZĘBÓW SIĘ ZATRZYMUJE CHOCIAŻ JEST NAŁADOWANA

27.9.2019

Super szczoteczka super ładowanie, mam nadzieję, że będzie wytrzymała :)Pozdrawiam serdecznie

4.5.2020

Produkt dobry. Brak jednak w paczce wyciskacza do pasty tak jak było podane w ofercie.

29.4.2020

Wszystko zgodnie z opisem. Dobra jakość, komfortowe używanie. Polecam produkt.

6.1.2020

Wszystko jak najbardziej w porządku. Polecam. Super kontakt ze sprzedającym.

27.1.2020

Wszystko tak jak w opisie, serdecznie polecam, jestem zadowolony z produktu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności