logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hoffen Szczoteczka Oscylacyjna Akumulatorowa Timer Al-6202. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hoffen Szczoteczka Oscylacyjna Akumulatorowa Timer Al-6202.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hoffen Szczoteczka Oscylacyjna Akumulatorowa Timer Al-6202 liczba opinii klientów wynosi 181, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 181, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.2.2020

Te szczoteczki są fantastyczne! Włosie nie wypada, a przy użytkowaniu przez dziecko, które ją gryzie wytrzymują spokojnie 2-3 miesiące (co jest dla mnie zbawieniem, bo drogeryjne musiałam wymieniać max co 2 tygodnie). Dodatkowo miękkie włosie nie rani dziąseł, a zęby są domyte.

11.9.2020

Świetna szczoteczka, choć wymaga zmiany przyzwyczajeń. Jest tak delikatna i ma małą główkę że nie czuć że się szoruje zęby - ale to plus, tylko trzeba się przyzwyczaić. Lepiej czyści między zębami. Na minus - deczko za mała rączka.

4.9.2019

Szczoteczka starcza na prawdę na długo. Do tej pory co 2 tygodnie musiałam wymieniać szczoteczki, bo córka je gryzła i włosie wypadało. Tutaj wszystko się trzyma, zęby domywa i nie rani dziąseł. Polecam.

29.3.2021

Najlepsze szczoteczki manualne dla dzieci. Cała rodzina używa od lat Curaproxów i nie zamienilibyśmy ich na żadne inne. Miękkie, łagodne dla dziąseł, ale superskuteczne. No i te kolory! ;)

12.10.2021

Bardzo fajna i mieciutka, wygodna dla ręki, doskonała przy problemach z dziąsłami lub niechęci dzieci do mycia zębów. ta szczoteczka jest mila i masuje żeby i dziąsła.

14.1.2022

Ortodonta polecił mi te szczoteczki do zębów.Od tamtej pory używam tylko takich szczoteczek.Są bardzo miękkie, nie ranią dziąsła, dobrze czyszczą zęby.Mają ładne kolory

17.8.2021

Świetna szczoteczka! Po 2 myciach córce znacznie rozjaśniły się zęby, myje bardzo dokładnie.Jjestem pod wrażeniem i żałuję, że kupiłam tak późno. Bardzo polecam

12.8.2019

Bardzo miękkie delikatne włosie , mała wąska główka dociera w najmniej dostępne zakamarki . Córka ma dziś ponad 7 lat , do tej pory bez próchnicy .Polecam

2.10.2021

Szczoteczka jest rewelacyjna. Od lat używam. Nie polecam żadnych zamienników z innych firm, bo próbowałam. I bez porównania CURAPROX wygrywa.

18.5.2021

Wybór proponowany przez dentystę, higienistke, ortodontę.Dziecko nawet dostrzegło różnicę w stosunku do szczoteczek dostępnych w sklepach.

29.6.2022

Najlepsze szczoteczki do mycia zębów wśród szczoteczek manualnych, bardzo dokładnie czyszczą zęby - porównywalnie do szczoteczek sonicznych

2.8.2021

Najlepsza szczoteczka dla dzieci, wszystkie inne po 3-4 uzyciach przez dziecko nadawały się na śmieci, ta jedna wytrzymuje trochę dłużej:)

21.9.2020

Po tygodniu wygląda jak inne szczoteczki używane przez dzieci, czyli włoski są rozpierzchnięte na wszystkie strony, trochę zbyt delikatna.

2.4.2021

Ogólnie szczoteczki ok, ale dla mnie zbyt miękkie. Wolę 5460. Z kolei mąż narzeka też na wielkość. Według mnie dla dzieci idealna.

28.6.2021

bardzo dobra szczoteczka, b.dobrze myje zęby ale też masuje dziąsła i przede wszystkim nie uwrażliwia ich i nie rani

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności