logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Curakid Ck4260 - 1 Sztuka. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Curakid Ck4260 - 1 Sztuka.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Curakid Ck4260 - 1 Sztuka liczba opinii klientów wynosi 141, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 46, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 95, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.7.2021

Szczoteczka ma miękkie włosie, dziecko nawet z obolałymi dziąsłami podczas ząbkowania chętnie myje nią ząbki. 2-letni synek jak tylko widzi tę szczoteczkę, to krzyczy: "sam" i bierze się za mycie ząbków. Wygodna do trzymania i bardzo poręczna, a przy tym wytrzymała i odporna na gryzienie.

25.5.2017

Świetna szczoteczk, dziecko barzo zadowolone. W szczególności możliwość "postawienia" szczotki na przyssawce dostarcza codziennie radości. Nie dość, że można myć zęby, to jeszcze trenować zdolności manualne. Cudo!

17.12.2014

szczoteczka bardzo wygodna dla dziecka i rodzica, miękka, ale zarazem wytrzymała, dziecięce ząbki tak łatwo jej nie niszczą, jak zniszczyły poprzednią szczoteczkę innej firmy... dziecko chętnie po nią sięga.

18.5.2015

Szczoteczka jest delikatna i syn chetnie myle nia ząbki. Plusem jest to ze ma szersza podstawke dzieki ktorej mozna szczoteczke postawic na polce bez potrzeby dotykania wlosiem innych powierzchni.

14.8.2017

Bardzo dobrze wykonana i bardzo delikatna dla dziąsełek a przy tym skuteczna dzięki dużej ilości włókien, uważam że wtej cenie nie ma lepszej,miałam szczoteczki z oral B i są o wiele gorsze.

15.2.2017

Bardzo ładnie wykonana miękka szczoteczka dla dzieci. Dzięki dużej ilości delikatnych włókien pozwala na bardzo dokładne wyczyszczenie zębów bez podrażniania dziąseł.

31.12.2017

Idealna dla wrażliwych zębów, spośród wielu wypróbowanych szczoteczek dla dziecka 4 letniego, które ma wąską jamę ustną i wrażliwe dziąsła ta nadaje się najbardziej.

5.4.2021

Zaczęłam kupować te szczoteczki dla dziecka, gdyż razem z mężem używamy tej samej firmy dla dorosłych. Chcę, aby dziecko miało równie dobre.

2.12.2014

Polecam bo jest bardzo wygodna i przyjemna w użytkowaniu szczególnie dla rodziców dziecka. Wygodne trzymadełko przy myciu jest bardzo ważne

5.6.2017

Bardzo dajne, wygodbe szczoteczki dla dzieci. Minusem jest podstawka/nizka ze stojaczkiem. Szczoteczka nie wchodzi do naszego uchwyty

6.5.2015

Szczoteczka jest bardzo miękka, idealnie nadaje się dla dzieci. Dobrze leży w niedużej rączce. Mój 4-latek bardzo chętnie myje ząbki.

26.4.2018

Raczka szczoteczki jest anatomicznie zbudowana do rączki dziecka, nie wyślizguje się. Ma bardzo dużo malutkich włosków. Polecam.

29.3.2018

To już nasza kolejna szczoteczka dla dziecka tej firmy. Delikatne włosie nie zraża dziecka do mycia ząbków.

21.2.2020

Super jakość. Bardzo wygodny kształt szczoteczki umożliwiający umycie dalszych ząbków, miękka szczoteczka.

13.9.2015

bardzo dobra szczoteczka, czyści dokładnie. Kształt zachęca dziecko do zabawy i samodzielnego mycia zębów.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności