logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie GRAPHITE ENERGY+ 58G032. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu GRAPHITE ENERGY+ 58G032.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu GRAPHITE ENERGY+ 58G032 liczba opinii klientów wynosi 73, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 66, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.1.2021

Jak zawsze narzędzia tej marki są ok. Spełniają swoje zadanie, z baterią 2Ah można spokojnie obkosić całkiem spory żywopłot. Tnie gałęzie po kilka cm (nawet grubości kciuka). Kolejny sprzęt z którego jestem zadowolony, a mam i używam tej firmy wkrętarki, wyrzynarkę, szlifierkę, polerkę, ukośnicę, multimastera (aku i sieciowe) i wszystkie działają bez zarzutu. Dobra jakość za rozsądną cenę...

9.5.2022

Jest naprawdę nieźle. Sporo można skosić z aku 2Ah. Używałem mocnych nożyc na kablu, i obawiałem się "słabizny bateryjnej" - ale dają radę. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że to jest na aku- jeśli masz gęsty żywopłot na 50m długości, to lepiej kabel. Jest to sprzęt do przydomowej pielęgnacji "krzaczków" :-)

19.6.2022

Ogromne zaskoczenie że przyciąłem cały żywopłot około 100 m Pierwsze przycinanie po zimie. Akumulator zakupiony 4 Ah. Poprzednie to ciężkie zasilane sieciowo nożyce. Te akumulatorowe bardzo ułatwiły pracę. Nie płacze się kabel i bardzo lekkie.

8.8.2021

Bardzo dobre nożyce, bez problemu radzą sobie z żywopłotem. Dobra długość, mam całą serię narzędzi Graphite i jeden akumulator załatwia wszystko, nie trzeba ciągnąć za sobą przewodu. Polecam akumulator 4 Ah.

7.5.2021

Fajne nożyce, naprawdę dają radę na aku 4Ah, bardzo lekkie w porównaniu do spalinowych które posiadam. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z serii Graphite Energy+.

17.1.2021

Fajnie wykonane, dobre ostrze, produkt stosunkowo niedrogi. Kupiony wyłącznie dlatego że pasuje do posiadanych w domu baterii, ale zakup jak najbardziej trafiony

19.5.2021

Zaskakująco mocny sprzęt. Do tej pory używałem nożyc sieciowych i nie radziły sobie tak dobrze jak te. Dodatkowy plus to brak smyczy

5.11.2020

W tej cenie świetny wybór sprawdzi się do średniego żywopłotu. Mam też inny sprzęt tego producenta i jak na razie mnie nie zawiódł .

7.7.2021

Urządzenie spełnia swoją rolę, choć nóż nie jest demonem ostrości - raczej rozrywa, niz przecina pędy. Akumulatory bardzo dobre.

24.6.2021

W porównaniu do zwykłej sieciowej ma niższe obroty. Ale moc jest wystarczająca. Ogólnie nie wrócę do sieciowych na kablu.

3.8.2021

Nożyce bardzo dobre, tną aż miło nawet zdrewniałe pędy. Na baterii działają wystarczająco długo by zrobić co się chce

19.8.2021

Super wykonane, ostre zęby. Bardzo poręczne z możliwością ustawienia uchwyty "od boku" Dla mnie super i polecam

13.7.2021

Najlepsze nożyce w tych pieniadzach na rynku. Solidnie wykonane i bezawaryjne.Polecam

25.8.2021

Nożyce tną bardzo dobrze i świetnie się sprawdzają przy żywopłocie z tui. Polecam.

24.5.2021

Narazie spisuja się dobrze. Plus że jest na baterię to nie trzeba ciągać kabla.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności