logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Jordan Step By Step Szczoteczka Do Zębów Dla Dzieci 3-5 Lat. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Jordan Step By Step Szczoteczka Do Zębów Dla Dzieci 3-5 Lat.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Jordan Step By Step Szczoteczka Do Zębów Dla Dzieci 3-5 Lat liczba opinii klientów wynosi 24, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.10.2009

Zachęcona poprzednim dobrym wyborem tez szczoteczki dla swojego dziecka od 0-2 lat, postanowiłam pozostać wierna firmie i nie zawiodłam się. Szczoteczka jest dostępna w wielu kolorach. Posiada w rączce małe kuleczki, które poruszają się podczas mycia małych ząbków. Włosie szczoteczki jest bardzo delikatne i nie podrażnia. Polecam.

14.2.2010

Szczoteczka ma fajny i zachęcający dla dzieci design. Zbudowana jest naprawdę z delikatnego i miękkiego włosia, które nie podrażnia delikatnych dziąseł u dzieci. Ponadto, dokładnie czyści ząbki i jest niemałą frajdą dla maluchów. Szczoteczka warta swojej ceny.

23.2.2010

Jest to bardzo fajna szczoteczka dla dzieci trochę starszych. Ma dość małą główkę, którą dzieci bardzo dobrze wyczyszczą ząbki. Szczoteczka ma antypoślizgową rączkę, dzięki czemu nie wypada dziecku z ręki. Bardzo lekka i poręczna. Zdecydowanie polecam!!

26.4.2018

Świetny ergonomiczny kształt i cieszący oko dzieci kolor. Wygodnie i sprawnie trzymana w małej rączce pozwala uczynić z mycia zębów jeszcze większą frajdę

12.10.2016

Super fajna seria szczoteczek dla dzieci. Mojemu dziecku najbardziej podoba się, że szczoteczka ma możliwość przyklejenia do ściany. Żywe kolory.

17.6.2015

Ulubiona szczoteczka mojej córci, poza kolorystyką i grafiką przyciągającą zainteresowanie dziecka, trafiona twardość włosia dla małych ząbków :)

3.11.2014

Transakcja przebiegła pomyślnie. Produkt spełnił moje oczekiwania. Szczerze polecam i na pewno w przyszłości jeszcze zakupię.

29.10.2018

Polecam dla maluszków które uczą sie dopiero myc ząbki, wygodna do trzymania a dodatkowo odpowiedniej twardości

5.12.2018

Polecam serdecznie tą szczoteczkę w dodatku w gratisie dołączona jest klepsydra do odmierzania czasu mycia

11.8.2017

Bardzo dobry produkt. Dostosowana do wieku dziecka. Synkowi przypadła do gustu. Polecam!
Warunki usługiPolityka prywatności