logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Metabo SGS 18 LTX Q. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Metabo SGS 18 LTX Q.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Metabo SGS 18 LTX Q liczba opinii klientów wynosi 25, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.9.2021

z racji posiadania kilku sprzętów metabo i baterii do nich zdecydowałem się na nozyce wlasnie tego producenta. ogólnie fajna sprawa do podcinania trawy w ciezko dostępnych miejscach dla kosiarki. z żywopłotem sobie radzi ale raczej świeżymi cienszymi galazkami niż gęsto zarośniętymi całymi krzakami - bardziej do kształtowania na bieżąco niż grubego wycinania w takim wypadku tylko spalinowy sekator albo pila motorowa. jakość wykonania bdb, jedyna wkurzająca rzecz to konieczność trzymania przycisku blokady i wlacznika podczas manewrowania urzadzeniem( zabezpieczenie zeby sobie kuku nie zrobic, ale takie ma większość tego typu urzadzen). urządzenie ma duzo wieksze ostrza niż tanie marketowe np z lidla.polecam
jeszcze

26.5.2022

Nie straszne jej cienkie krzewy. Z baterią 4Ah LiHD doskonale wyważona. Przy dłuższej pracy trochę męczy się ręka ze względu ma wagę, lecz mówię tu o czasie około 2h. Po 2h pracy z baterii zeszła zaledwie 1 kreska. Zobaczymy jak będzie z ostrzem po sezonie.

17.5.2021

Profesjonalny sprzęt, nożyce do trawy ostre pomimo pracy w zapiaszczonej trawie, ostrze do krzewów tnie moim zdaniem nawet do 10mm. Polecam, do domowych zastosowań idealne.

22.6.2021

Działają, trochę boję się o palce jak odsuwam krzewy czy kwiaty, trzeba uważać. Na akumulatorze 2Ah pracowałem jakieś 45 minut i pewnie jeszcze na długo starczy.

5.12.2021

Nożyce wydają się większe w rzeczywistości, niż na fotkach. Z uwagi na porę zimową trudno przetestować. O trwałość urządzeń ten marki się nie martwię...

25.4.2022

Do podcinania bukszpanów i tui może być. Szkoda, że obsługa tylko na prawą rękę. Z baterią 4ah pracuje kilka dni i nie chce się rozładować:).

8.6.2022

Elegandzkie nożyce. Pracują cicho, noże spasowane, nie klekoce to jak stara taczka. Na baterii 2ah można dużo zrobić. Polecam

7.6.2022

- przycisk zabezpieczający przed nieplanowanym włączeniem tylko z lewej strony, dla leworęcznych jest to niepraktyczne.

9.6.2021

Nie mogę wystawić 5 gwiazd za ten produkt - uważam że ten znany producent mógł zrobić te nożyce lepiej

6.6.2021

Jest to bardzo dobra, wyważona do każdej ręki lekką profesjonalna maszynka. Warta tych pieniędzy.

28.5.2022

W małym ogrodzie bardzo przydatne i wydajne narzędzie i do trawy i do żywopłotów. Polecam

14.3.2022

Nożyce bardzo dobrze wykonane .Sama konstrukcja przemyślana .Metabo klasa sama w sobie .

22.6.2022

Nożyce mega porządne i ostre. Poprzednio miałem Ryobi i to była porażka technologiczna.

6.6.2022

Narzędzi tej marki używam od kilku lat. Sprawdzają się w pracach .

26.2.2022

Bardzo praktyczne tną przycinają bez żadnego problemu

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności