logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Nuk Zestaw Szczoteczek Edukacyjnych Z Ochronnym Pierścieniem 256205. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Nuk Zestaw Szczoteczek Edukacyjnych Z Ochronnym Pierścieniem 256205.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Nuk Zestaw Szczoteczek Edukacyjnych Z Ochronnym Pierścieniem 256205 liczba opinii klientów wynosi 27, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.10.2009

Bardzo fajna ‘zabawka’, ucząca od najmłodszego higieny jamy ustnej. Najfajniej jest, gdy dziecko od urodzenia obserwuje rodziców myjących zęby. Jak ma kilka miesięcy, daje się tę niby szczoteczkę do masowania wałów dziąsłowych i dziecko naśladuje rodziców. Nie zrobi sobie żadnej krzywdy, bo na szczoteczki nakłada się specjalny pierścień ograniczający. Druga szczoteczka jest dla dzieci z już wyrzniętymi ząbkami. Polecam, aczkolwiek cena nie jest niska.

25.1.2010

Szczoteczki do zębów z praktycznym zabezpieczeniem przed zbyt głębokim włożenkiem do ust przez dziecko. Wyglądają trochę jak zabawki, nie szczoteczki, ale o dziwo mała zaakceptowała je od razu. Jednej używa jako gryzaka, drugą myjemy jej zęby, co chyba lubi. Szczoteczki są całkowicie bezpieczne i delkikatne, akurat dla małych ząbków i bolących dziąseł. Natomiast raczej do nauki mycia niż do rzeczywistego umycia zębów.

25.1.2017

wygodne gryzaki w formie szczoteczki - pomagają na wyrzynające się zęby i do masażu dziąseł, przyzwyczajają buzię dziecka przy okazji do szczoteczki, co się przyda przy późniejszej nauce mycia zębów. wygodne dla dziecka do trzymania i gryzienia, miękkie gumowe główki

6.12.2018

Sprawdza się w swoim zadaniu. Chodź brakuje informacji w języku polskim wewnątrz opakowania.

5.12.2018

Bardzo fajna alternatywa dla klasycznych grzybków, bezpieczne i ciekawe dla dziecka

19.12.2020

Świetne szczoteczki, dziecko jest zainteresowane - lubi masować sobie dziąsła.

24.9.2021

Super, moje dzieci uwielbiaja uzywac te szczoteczki jako gryzaczki

24.8.2016

zadowalający, zgodny z oczekiwaniem. Mój synuś bardzo go polubił.

6.10.2019

Nasz malutki bardzo lubi te szczoteczki. Polecamy! :)

21.1.2021

Synek chętnie bierze do buzi i masuje dziąsełka
Warunki usługiPolityka prywatności