logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie B-Brite Szczoteczka Do Zębów Dla Dzieci Flashing Timer, Soft. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu B-Brite Szczoteczka Do Zębów Dla Dzieci Flashing Timer, Soft.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu B-Brite Szczoteczka Do Zębów Dla Dzieci Flashing Timer, Soft liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.5.2019

Wygląd, wygoda trzymania i użytkowania, jakość włosów szczoteczki oraz ogólna jakość bardzo dobra. w porównaniu ze szczoteczkami z drogerii - nie ma nawet co porównywać. Natomiast to pulsujące światełko - chyba jednak pomyłka. Nie włączamy go. Wydawało się fajnym pomysłem, a bardzo przeszkadza, świeci się cała twarz i dziecko trochę się boi. Ja sama miałam wrażenie, że niedobrze robi mi się od tego pulsowania światła. Może to u starszych dzieci sprawdza się lepiej? Mam zamiar jedną dać w prezencie, to się przekonam. Natomiast jeżeli używamy i nie włączamy światłą jest super.

26.11.2015

Bardzo dobra

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności