logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Jordan Szczoteczka Do Zębów Duo Soft Gentle Dla Dzieci 0. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Jordan Szczoteczka Do Zębów Duo Soft Gentle Dla Dzieci 0.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Jordan Szczoteczka Do Zębów Duo Soft Gentle Dla Dzieci 0 liczba opinii klientów wynosi 49, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 48, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Hulahop liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.3.2019

Wsztyctko super jak w opisie. dziecko tak polubiło szczoteczke, że jest problem z jej oddaniem. Dodatkowo super, że jest silikonowa końcó, na masowanie bolących, wyrastających ząbków, dziąseł.

25.2.2019

Moje dziecko dostaje chisterii kiedy chcę zabrać mu ją z rączek :) Szczoteczka z bardzo miękkim włosiem. Idealna w rozmiarze na małą buźkę. Otwór w szczoteczne bardzo ułatwia mycie ząbków.

19.4.2019

szczoteczka jest lekka dobrze wyprofilowana do kształtu małej rączki włosie jest miękkie nie podraznia dziąsełek nadaje sie nawet malcowi jak dziaselka swedza przy wyzynaniu zabkow

14.6.2019

wszystko w jak najlepszym porządku, z produktów jesteśmy bardzo zadowowleni, będziemy dalej w aptecegemini kupować rzeczy. nawet teraz kiedy pisze te słowa czekamy na paczkę

8.4.2018

Dwie szczoteczki za przystępną cenę. Łatwo pozwalają umyć dziecku ząbki, a i samo dziecko na pewno sobie z nimi poradzi. Wesołe kolory, Ciekawy kształt rączki.

2.4.2019

Szczoteczka sprawdziła się. Delikatna. Świetnie pasuje do dziecięcej dłoni. Nie posiada chemicznego zapachu. Aż dziecko nie chce jej wypuścić z dłoni :-)

10.3.2019

do czego sluzy szczoteczka kazdy wie... no idealnie czysci buty spodnie i lustra... Na powaznie to poprostu dobra szczoteczka w dobrej cenie

24.4.2018

Miękkie włosie, łatwy do chwytnia kształt. 1,5 dziecko chętnie myje nią zęby. Może być. W sumie nie wiem, czego mogłabym jeszcze oczekiwać.

24.4.2019

Kształt pozwala wygodnie umyć małe ząbki. Miałam większe szczoteczki z dłuższym włosiem ale wróciliśmy do tej bo najlepiej się sprawdza

27.2.2018

Świetne szczoteczki dla małych dzieci. Bezpieczne: dzięki grubszej, zaokrąglonej rączce, dziecko nie wsadzi jej za głęboko do buzi.

11.3.2019

Bardzo wygodne i kolorowe szzotwczki do zębów dla dzieci. Niestety bardzo szybko się zużywają ale to może przez częste gryzienie.

8.1.2019

Bardzo wygodne i kolorowe szzotwczki do zębów dla dzieci. Niestety bardzo szybko się zużywają ale to może przez częste gryzienie.

24.10.2018

Świetny produkt w bardzo dobrej cenie. Spełniał wszystkie moje oczekiwania. Kupiłbym go ponownie. Bardzo polecam.

24.8.2019

Jest kolorowa, z miękkim włosiem. Dziecko ją polubiło. Zaookrąglony kształt rączki jest bezpieczny dla dziecka.

3.12.2018

Nasze dziecko używa tej szczoteczki i bardzo chętnie po nią siega,potrafi bawić się szczoteczką na okrągło.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności