logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bayer Foresto Obroża Przeciw Pchłom I Kleszczom Dla Psów Poniżej 8Kg. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bayer Foresto Obroża Przeciw Pchłom I Kleszczom Dla Psów Poniżej 8Kg.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bayer Foresto Obroża Przeciw Pchłom I Kleszczom Dla Psów Poniżej 8Kg liczba opinii klientów wynosi 587, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 587, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.4.2018

Najlepsze zabezpieczenie przed kleszczami (i pchłami) jakie znam!Ośmiomiesięczny gwarantowany czas działania potwierdzam w stu procentach.Zanim pies zacznie nosić obrożę, każdego sezonu znajduję na nim "krwiopijnych pasażerów" niemalże każdego dnia bo całe dnie biega swobodnie po ogrodzie. Od momentu założenia obroży - jak ręka odjął. Cały sezon ani jednego kleszcza.Obroża z przesyłką przez cały okres noszenia jej chroni zwierzaka w przeliczeniu za 10 zł/m-c. To taniej niż inne środki w płynie czy aerozolu, których skuteczność maleje każdego dnia (metabolizm, wycieranie, wietrzenie, kąpanie, itp.) lub tabletek, które nie są obojętne dla żołądka czworonoga.Do tego jest odporna na wilgoć i bezzapachowa!Niektórzy poddają w wątpliwość jej skuteczność.Prawdopodobni dlatego, że nie wiedzą, iż trzeba obrożę przed założeniem naciągnąć aby środek aktywny się z niej uwolnił (biały nalot) i powtarzać tę czynność raz na miesiąc.Niezadowolonym proponuję przeprowadzić taki zabieg a na pewna zmienią zdanie :)
jeszcze

28.3.2018

Obroża Foresto to idealne rozwiązanie dla pupila, zarówno dla psa jak i kota. Gdy zaczyna się sezon kleszczy lub gdy pies bawi się z innymi zwierzętami w parku, łatwo jest o pasożyty takie jak pchły i kleszcze. Inne środki nie są tak skuteczne i przede wszystkim nie działają na tyle długo, czyli przez okres kilku miesięcy. Obroża jest również łatwa w użyciu i w regulacji. W przypadku gdy ma się zarówno psa jak i kota, wygodna aplikacja środków ochronnych jest bardzo ważna. O ile pies jest jest w stanie wysiedzieć i dać sobie zaaplikować inne środki, tak z niecierpliwym kotem najlepszym i najmniej stresującym sposobem jest obroża. Wygodna, prawie niewidoczna i skuteczna.Powracający problem pcheł po zabawie z innymi "podwórkowymi" psami skończył się momentalnie. Mimo ceny, która może być dla wielu ludzi zbyt wygórowana, jest to opłacalny interes, kiedy za powtórne aplikowanie innych środków będzie trzeba zapłacić więcej z gorszym skutkiem.
jeszcze

16.3.2021

Jak dla mnie najskuteczniejszych z przetestowanych, a próbowałam również tańszych środków (kropelki, obroże z naturalnymi olejkami itp.), gdyż były tańsze. Zrezygnowałam z nich, gdyż kot przez kilka dni i tak miał pchły i złapał kleszcza. Ze względu na wyjazd postanowiłam zainwestować w Foresto i już w ciągu 1 dnia było po pchłach. Do tej pory kot nie przyniósł mi ani jednego kleszcza i żadnych pcheł, choć mieszkamy pośród pól i obok lasu, a koty wychodzą codziennie. Na tańsze bezskuteczne środki i tak wydałam w sumie więcej niż ta obroża kosztuje.Nie dość że obrożę Foresto kot nosi od ubiegłej wiosny, to jeszcze doszedł mi przed wakacjami nowy i do tej pory choć nie dostał własnej obroży,to też nic nie złapał. Fakt że koty spędzają dużo czasu obok siebie - bawią się ze sobą i śpią często na 1 legowisku. W tym roku przy wymianie obroży uzupełniłam jej brak u nowego kota.
jeszcze

8.3.2021

Produkt kupuję już kolejny rok z rzędu. Dla naszej shih tzu sprawdza się najlepiej. Jest cienka, łatwa do założenia i wodoodporna, więc nie trzeba jej ściągać przy kąpieli. Sporo osób uważa, że ten produkt nie działa.. jednak kluczowe wydaje mi się jego odpowiednie założenie - musi naprawdę przylegać do szyi (wiadomo, tak żeby nie dusiło zwierzęcia), a nie być za luźno. Podczas używania produktu kleszcze oczywiście pojawiają się na psie, ale przeglądanie psa po spacerach (zwłaszcza po lasach, polach) to moim zdaniem obowiązek właściciela. Zdarzyło się nam że kleszcz się jakoś niezauważenie wbił jednak wtedy odpadał sam, zasuszony. Nas to zadowala,zdecydowanie wolę przeglądać psa i chronić go obrożą niż podawać do organizmu trujące psa związki chemiczne. Polecam każdemu właścicielowi czworonoga! Produkt warty swojej ceny.
jeszcze

14.4.2021

Moja kotka przebywa i w domu i na polu. W ciepłe dni uwielbia przebywać na polu (zwłaszcza, że mieszkamy w szczerym polu z daleka od drogi - taki koci raj :-) ), a wraca tylko na jedzenie i spanie. W okresie wiosenno - letnio - jesiennym przychodziła do domu z kleszczami, czasami z pchłami. Wszystkie wcześniejsze obroże nie spełniały swojej funkcji. Kleszcze wbijały się w szyję nawet tam gdzie obroża stykała się ze skórą. Krople działały krótko. Podsumowując w ciągu roku musieliśmy kupować nowe obroże co dwa tygodnie, zamiennie z kroplami. Sprawdza się tylko obroża Foresto. Nie podrażnia, nie ma nieprzyjemnego zapachu, nie uciska, nie zsuwa się z szyi i jest wodoodporna. Jest to jednorazowy koszt,a spokój na wiele miesięcy. Bardzo polecam.
jeszcze

14.5.2019

Obecnie to najlepsza obroża na rynku. Mój pies nosił poprzednią do maksimum czasu, mimo że straciła na ważności nieco ponad tydzień, to mam wrażenie że nadal chroniła, ledwo po ściągnięciu pies złapał kleszcza w ogrodzie. Bardzo stresujący był to czas zanim przyszło zamówienie z nową obrożą. Teraz pies biega po ogrodzie, między tujami, po lesie i nigdy nie złapał kleszcza, ani pchły. Pomimo obiegowej opinii, że to obroża dla psów o krótkich włosach, sprawdziła się znakomicie u mojego kundelka, mieszańca z setterm, który ma szczecinę niczym Bob Marley. Wybór na prawdę świetny, będę wracać do tej obroży, dzięki niej unikamy stresu na spacerach, wiecznego oglądania i wyciągania kleszczy,których notabene coraz więcej.
jeszcze

11.6.2015

Bardzo skuteczna. na moim kocie przetestowałam wszystkie kropelki - może tydzień działały. Przy obroży miałam spokój na cały sezon pomimo faktu, że obrożę kot zgubił po 2 miesiącach! Został jednak szary ślad na szyi - pewnie ten preparat z obroży - i co mnie zaskoczyło działał dalej - do wiosny br (2015) miałam spokój z kleszczami i pchłami! Teraz dzień w dzień zdejmuję z kota po min 3 kleszcze chodzące a co jakiś czas wykręcam wżarte. Niestety obroży nie kupuję, bo kot chodzący po zakamarkach i boję się, że mógłby się powiesić - uświadomiłam to sobie po zgubieniu poprzedniej - a wielka szkoda bo naprawdę jedyny skuteczny środek! Polecam!

18.6.2018

Zakładałam kotu obrożę innej firmy za ok. 10zł- wystarczała na jakieś 3 tygodnie i do tego kropelki na grzbiet. Kleszcze co się wbiły to usychały, ale po każdym spacerze na futrze znajdywałam średnio po 2 kleszcze jak sobie spacerowały, bałam się, że je zgubi w domu i przejdą na domowników. W końcu kupiłam obrożę Foresto i od tego momentu kotek nie znosi do domu kleszczy, nie ma też ich uczepionych u skóry (uschniętych). Nie martwię się, że padał deszcz i muszę dać nową obrożę i zaaplikować kropelki. Nie boję się brać kota na ręce i na łóżko. POLECAM DORZE DZIAŁA, mogła być tylko trochę ładniejsza i bardziej miętka.

27.4.2021

najlepsza obroża przeciw kleszczom i pchłom dla kotów - skutecznie działa przez cały sezon.cena może wydawać ię na pierwszy rzut oka wysoka, jednak jeśli policzymy ile obróżek 1-miesięcznych potrzeba na sezon plus jeszcze sama wymiana i wyciąganie kleszczy jak przestaje działać, to wychodzi dużo taniej (i wygodniej!)Kolejna zaleta to, że nie uczula - nawet koty, które nie tolerują zwykłych obróżek i kropli nie mają z nią żadnych problemów.Od kiedy zaczęłam jej używać nawet nie zastanawiam się nad niczym innym dla moich 3 wychodzących kotów.Nie wiem jak u psów, ale dla kotów mocno polecam.

6.6.2018

Mam koty wychodzące. Stosowałam różne krople i kilka rodzai dużo tańszych obroży. Efekt był maksymalnie do dwóch tygodni, a i to nie zawsze. Koty przynosiły obrzydliwe napęczniałe krwią kleszcze. W końcu powiedziałam dość i zakupiłam te obroże (to już trzeci zakup, więc mogę się wypowiedzieć o skuteczności). Od kiedy stosuję te obroże nie widziałam ani jednego kleszcza (ani pchły). Obroże faktycznie działają przez minimum 6 miesięcy. Minusem jest to, że trzeba je dobrze przytroczyć bo jeden z kotów niestety szybko zgubił.

4.4.2019

Zapięcie bezpieczne, szkoda że nie ma miejsca na umieszczenie numeru telefonu w razie zguby, ale to nie wada. Działa skutecznie w 95% -kleszcze same odpadają z sierści używam już ponad 6 lat i zdążyło się może 4 razy że kleszcza musiałem wyjąć ale bardzo delikatnie się trzymał co sugeruje że już był bardzo osłabiony, obecnie nie wiem jak wygląda pchła - problem pcheł znikł. Przed wpuszczeniem zwierza do domu należy zawsze go przegłaskać aby strącić luźne kleszcze. Stosowna u psa ze średnią sierścią (nie krótka) i u kota.

7.10.2016

Mam 3 psy i 3 koty, od prawie roku nie możemy pozbyć się pcheł ani z domu ani tym bardziej ze zwierząt, z czego jeszcze jeden z kotów ma APZS, próbowaliśmy wszystkiego, kropelek, szamponów, różnych płynów do spryskiwania, nawet wizyt u weterynarza. Tydzień temu kupiłam temu uczulonemu kotu tę obrożę i już widzę efekt, bo nie ma na nim ani jednej pchły, a na pozostałych zwierzakach dalej koczują, więc dokupiłam dziś kolejne 5 obroży. Jestem dobrej myśli, może w końcu raz na zawsze pozbędziemy się tych okropnych pasożytów.

14.4.2021

Droga, ale trzeba przyznać, że bardzo skuteczna. Duże wątpliwości budzi u mnie jednak forma zapięcia - jeśli chce się zdjąć obroże trzeba ją przeciąć. Dla psów może to jest wystarczająco bezpieczne, ale dla kotów, które wchodzą na drzewa i w różne zakamarki, przy braku bezpiecznego zapięcia, (które w razie zaczepienia się odepnie), istnieje ryzyko, że zwierzę powiesi się na obroży. Poza tym bez zastrzeżeń - działa skutecznie i to przez długi czas. DO tego prosty i dość estetyczny - jak na tego typu produkty - wygląd.

9.2.2018

Mój Maltańczyk używa taką obrożę już po raz czwarty. Nigdy nie miał problemów z niechcianymi lokatorami, a wcześniej nawet byle ***** zaopatrywała go w niechcianych gości, którzy na białych włosach byli bardzo widoczni. Co 7 miesięcy zmieniamy mu obróżkę i mamy spokój. Co do samego używania - super, bo bezzapachowa, nie barwi niczego, nie uciska. Zdejmujemy do kąpieli, a poza tym nasz pupilek przyzwyczaił się do niej i nie przeszkadza mu, że ją nosi. Gorąco polecamy, niczego innego już próbować nie będziemy.

1.3.2021

OBROŻA FORESTO BAYER JEST SUPER , PONIEWAŻ MAM 2 PSY JORKI I KIEDY KUPOWAŁAM ZWYKŁE OBROŻE PRZECIW KLESZCZĄ LUB KROPLE TO WOGÓLE NIE BYŁO REZULTATÓW , GDYŻ MOJE PIESKI I TAK ŁAPAŁY KLESZCZE I TRZEBA BYŁO WYDAĆ NA WIZYTĘ U WETERYNARZA A OD KIEDY KUPUJĘ IM OBROŻE FORESTO NIE MAM TAKIEGO PROBLEMU GDYŻ ONE SĄ SUPER I DZIAŁAJĄ OD MARCA DO PAŻDZERNIKA NO CENA MÓWI SAMA ZA SIEBIE. DLATEGO JAK MAM CO MIESIĄC KUPOWAĆ ZWYKŁĄ OBROŻĘ TO WOLĘ WYDAĆ WIĘCEJ , ALE NA CAŁY SEZON MOJE PIESKI SĄ BEZPIECZNE .

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności