logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sabunol Krople Przeciw Pchłom I Kleszom 2Ml 10-20Kg. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sabunol Krople Przeciw Pchłom I Kleszom 2Ml 10-20Kg.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sabunol Krople Przeciw Pchłom I Kleszom 2Ml 10-20Kg liczba opinii klientów wynosi 510, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 406, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 104, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.8.2021

Krótko:Plusy:+ łatwa aplikacja;+ przystępna cena;+ działa na psie pchły;Minusy:- nieprzyjemny zapach zalewy z kukurydzy konserwowej;- efekt nie utrzyma się, jeśli psa zaatakowały kocie pchły (to możliwe, weterynarz potwierdził);Produkt dobry i działa, mimo dziwacznego, nie do końca przyjemnego zapachu kukurydzy konserwowej, ale... kupiłam go po raz drugi i za pierwszym zadziałał na długo, nasza słodka suczka nie miała problemów z pchłami, tym razem jednak efekt nie utrzymał się dłużej niż półtora tygodnia. Pomogła dopiero tabletka 3w1 (pchły, kleszcze, robaki) od weterynarza. Wniosekz tego jest taki, że nie opłaca się kupować kropel dla psa, którego dręczą kocie pchły. Weterynarz potwierdził,że nie zadziałają na kocie pchły pasożytujące na psie, natomiast na zwykłe, psie pchły jak najbardziej się nadają.
jeszcze

18.2.2020

Krople bardzo skutecznie odstraszają kleszcze. Chodzimy na spacerki do lasu gdzie po drodze są łąki i muszę przyznać, że kleszcze prawe w ogóle nawet nie wchodzą na pieska. Gdy nie mieliśmy kropelek kleszcze dosłownie go obłaziły. Dobrze, że ma białe futro to w miarę widać wszystkie robaczki, które próbują się na niego dostać. Mój psi seniorek ma 18 (ludzkich) lat, więc wymaga ochrony ;)

27.3.2019

Krople działają.Kleszczy jest już mnóstwo. Po każdym spacerze po lesie pies przynosi średnio dwa kleszcze na sobie. Kleszcze chodzą po psie, ale nie wbijają się. Tylko trzeba dokładnie sprawdzać futro, żeby usunąć te przemieszczające się. Skoro sie nie wbijają to produkt działa.4 tygodnie i kropelka pod pachę wystarczy. Po dobie mocna pieska umyć. Nie zniweluje to działania preparatu.

21.4.2021

Po opiniach widzę, że dużo osób nie wie jak działają krople, więc wyjaśnię. Krople wchłaniają się w mieszki włosowe i gruczoły łojowe i zabijają kleszcze dopiero wtedy, gdy zaczną się żywić krwią zwierzęcia. Same krople nie odstraszą kleszczy tak, aby nie wchodziły na zwierzę, one mają za zadanie je zabić. Do odstraszania kleszczy są mocno zapachowe obroże, a nie krople.

1.7.2022

Krople działają chyba najlepiej z dostępnych preparatów na rynku. Przerabiałam wiele preparatów, obróżek, tabletek itd. Mieszkam w terenie leśnym wiec psy na co dzień maja kontakt z naturą. Ten środek jest ok. Trzeba powtarzać podanie po około 3-4 tygodniach, ale chyba lepsze to niż trucie psa od wewnątrz z pozornym spokojem na dłużej. Polecam

14.8.2021

Rewelacja ! Od kwietnia zakraplam raz w miesiącu i dotychczas nie znalazłam ani jednego kleszcza, a w zeszłym roku latem usuwałam ich nawet kilkanaście dziennie. Piesek często buszuje w ogrodzie, ma długa sierść i pomimo stosowania różnych obroży i proszków, kleszcze go kochały.

23.5.2021

W użytkowaniu na psach mieszkających w bezpośredniej bliskości lasu. Realnie Pomaga w ochronie ! Pomimo ogromnej ilości kleszczy w okolicy , rzadkie są przypadki wgryzienia się w skórę u obu suczek.Częściej udaje się wyłapać kleszcze z sierści zaraz po spacerach.

18.11.2020

stosowałem różne środki, by pozbyć się pcheł z psa (szampony, obroże, spreje, krople bio). Nic nie działało. Po użyciu sabunolu pcheł nie ma od 3 tygodni. Oczywiście należy pamiętać o odpchleniu nie tylko pupila, ale też legowiska/budy/...

13.8.2021

pchly do końca nie zginęły po 1 aplikacji (moim zdanie wina bardzo długiej sierści psa) teraz już jest spokojniejszy więc środek działa i z czystym sumieniem polecam... za 2 tygodnie zaaplikuje 2 dawkę i sądzę że będzie już spokój...

24.6.2013

stosuję od lat i wypróbowałam właściwie wszystkie firmy na kilkunastu pieskach - własnych, a także tych, którym pomagam oraz psiakach znajomych. Preparat jest rewelacyjny! I jako jeden z nielicznych nie wywołuje alergii. Polecam!!!

16.3.2021

juz kilka razy kupywalem. Nie ma lepszych. Działają i pchły wykurzają :). Stosowac sie do zalecen na opakowaniu. Nie nakladac wiecej , bo moze wystapic reakcja alergiczna skóry. Przy odpowiednim stosowaniu dzialaja genialnie.

7.5.2020

Przez pierwsze kilka chwil po nałożeniu kropli psiak się nieco drapał. Ostatecznie jednak żadna reakcja alergiczna nie nastąpiła. Krople są skuteczne - po długich spacerach wśród łąk i traw nie było ani jednego kleszcza.

18.6.2021

Mam psa z bardzo długą sierscia. Jedyny środek zewnętrzny, ktory go chroni, pod warunkiem używania co 25-26 dni. Jedyny minus to paskudny zapach i oleistosc, które zostają na futrze, ale po 2-3 dniach można już to zmyc

19.6.2022

Moja sunia stosuje od lat krople Sabunol. Podczas pobytu na wsi przez tydzień złapała 1kleszcza, a po innych krpplach miałaby ich dużo więcej. To jedyny kleszcz jaki mała przez 3 lata jak stosuję Sabunol.

4.8.2019

Krople naprawdę działają. Producent daje gwarancję do 4 tygodni, natomiast wydaje mi się, że mogą działać do 6 w przypadku mojego pieska. Aplikacja jest bardzo prosta- jedna kropelka między łopatki.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności