logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiprex S 1ml Dla Psów Do 10 Kg. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiprex S 1ml Dla Psów Do 10 Kg.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiprex S 1ml Dla Psów Do 10 Kg liczba opinii klientów wynosi 538, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 538, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.9.2009

Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do tego produktu - jest bardzo łatwy w aplikacji i z mojego doświadczenia wynika, że działa. Moja suczka wyjątkowo często jeździ na Mazury (a tam kleszczy jest całe mnóstwo) i spędza tam mnóstwo czasu na podwórku i w lesie. Dzięki odpowiedniej prewencji (krople Fiprex wspomagane obrożą Preventic) w ciągu 6 lat swojego życia złapała może ze 3 kleszcze; w tym roku ani jednego... Zdecydowanie polecam.

19.5.2021

U mojego psiaka sprawdza się bardzo dobrze (maluch, niecałe 3 kg). Kleszcz, nawet jak jakiś uparty się trafi i zechce się wgryźć, to po pierwszym łyku kona. Miesiąc wytrzymuje. I nie ma tak odurzającego ludzki nos zapachu jak niektóre inne środki. Po 3 godz. na tyle słabnie, że można spokojnie przejść/usiąść koło psa. I też pies w porównaniu z innymi mniej się drapie, nie ma łupieżu. Generalnie brak uczulenia.

16.5.2016

Fiprex S dla psa (pipeta) na pchły i kleszcze jest naprawdę bardzo skutecznym preparatem. Używam go dla naszej suczki już od 5 lat i nigdy nie złapała żadnego kleszcza ani pcheł (rasa Shih-Tzu). A przy długim włosie to niezmiernie ważny atut. Również używam go dla córeczki naszej suczki od roku. Zaufałam firmie i temu produktowi. Na nic innego nie zamienię. Naprawdę szczerze gorąco polecam!!!

23.9.2009

Jak zawsze opinie są podzielone, ale wg mnie preparat sprawdza się w 99%. Stosujemy go na kleszcze bo pcheł nigdy nie mieliśmy. Po zakropleniu i odczekaniu ok 1 dnia wchodzimy nawet w największe zarośla i żaden kleszcz nam nie straszny, nawet jak się wbije to umiera natychmiast i sam wypada. Cena trochę wysoka, ale to i tak mało w porównaniu z wizytą w celu zakroplenia u weterynarza.

6.2.2010

Jestem właścicielką 1,5 rocznego doga niemieckiego i ten preparat używałam już 3 raz,Jest bardzo dobry,ponieważ skutecznie chroni przed kleszczami, pchłami i innymi insektami.Bardzo prosty w użyciu,wystarczy kilka kropelek polać na psi kark i pół roku z głowy.Jest naprawdę efektywny i w przystępnej cenie można go nabyc i u weterynarza,i w każdym sklepie zoologicznym. POLECAM!!!

23.11.2011

Niezwyklej skuteczny preparat przeciw pchło i kleszczą dla psów o masie ciała poniżej 10 kg. Rozprowadzeniu preparatu jest bardzo proste i wygodne. Fiprex zapewnia ochronę naszemu pupilowi na około 3 miesiące przeciw pchłom, niestety na pchły działa zdecydowanie gorzej. Cena jest niewielka w stosunku do okresu na jakich chroni naszego psa. Polecam

20.1.2010

Bardzo skuteczny polski zamiennik Frontline. Mój zwierzak przez 2 miesiące nie przywlókł do domu ani jednego kleszcza (co było wielkim sukcesem) oraz żadnej pchły. Tylko trzeba pamiętać o regularnym zakraplaniu (szczególnie od maja do września). Cena jest bardzo niska. Warto wypróbować.

25.3.2021

Stosuję kolejny rok. Zdarza się, że mój pupil wróci z kleszczem, ale mam wrażenie, że pasożyt po wbiciu się w skórę jakby nie posiadał zdolności do napompowania się. Wszyskie usuwane kleszcze albo nie zdążyły się "opić" krwią albo nie mogły. Być może szybko je znalazłam. Pcheł brak.

5.2.2010

Bardzo dobry preparat dla psów odstraszający kleszcze, pchły. Na nim się nie zawiodłam, jest warty swojej ceny, starcza na bardzo długo czyli jest wydajny. Można go zakupić u weterynarza jak i w zoologicznym. Łatwo sie go używa, wystarczy rozprowadzić po kilka kropel na sierści psa.

17.12.2009

Produkt mimo swojej dość wysokiej ceny, jest skuteczny. Dzięki nim nasz pies jest mniej narażony na atak zarówno klesczy jak i pcheł. Pipetki wygodne w użyciu. Na opakowaniu znajduje się "instrukcja", jak prawidłowo je użyć. Krople dostosowane do psów o różnej masie ciała.

7.10.2009

Vet-agro Fiprex S 3 pipety to preparat dla psów stosowany przeciwko pchłom i kleszczom. Do użytku zewnętrznego. Przeznaczony dla małych psów - poniżej 10 kg wagi. Jest ogólnie skuteczny, sprawdzałam. Tyle że trochę drogi, im większy pies tym droższy preparat.

25.5.2016

W zeszłym roku kleszcze mimo produktu czepiały się psa. Jednak nie piły krwi i zdychały na skórze lub były otumione. W tym roku miał tylko dwa wbite. Kilka po nim chodziło ale nie wbiły się. W sumie produkt jest skuteczny, gdyż chroni przed boleriozą.

10.10.2015

Skuteczny, we właściwy sposób chroni mojego psiaczkia przed pchłami i co najważniejsze kleszczami. Fiprex poleciła mi znajoma, którą pracuje w sklepie z produktami dla zwierząt. Mój delikatny, wymagający pupilek bardzo dobrze toleruje ten specyfik.

14.5.2021

Od 20 lat najlepszy na kleszcze. Wyprodukowany w Polsce. Przez polską firmę. Pies nigdy nie utrzymał kleszcza. Kilka razy na jego włosach (nie sierści) był martwy kleszcz. A więc działa. Dlatego bo polskie i dobre, niezmienne od lat. SKUTECZNE.

21.11.2009

Idealne rozwiązanie na kleszcze. Niestety trzeba pamiętać, że sam fiprex nie zdziała cudów i nie zabezpieczy całkowicie naszego psa. Efekt trzeba wspomagać innymi środkami np. specjalną obroża. Naprawdę warto zainwestować w ten produkt!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności