logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bayer Kiltix Obroża Przeciw Pasożytom Dla Dużych Psów 70Cm. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bayer Kiltix Obroża Przeciw Pasożytom Dla Dużych Psów 70Cm.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bayer Kiltix Obroża Przeciw Pasożytom Dla Dużych Psów 70Cm liczba opinii klientów wynosi 600, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 600, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.5.2015

Obrożę kupuję dla mojego pupila regularnie i stanowi bardzo skuteczną ochronę przede wszystkim przed klesczami.Jednak całą radość psuje świadomość, że produkt jest sprzedawany po bardzo zawyżonej cenie w stosunku do kosztów produkcji.W tym roku (już po zakupie Kiltix'a) pojwiły się podobne obroże polskiego producenta i są sprzedawane za mały ułamek ceny, którą narzuca Bayer!. Chemia i mechanizm uwajniania jej jest w obu obrożach podobny.Więc na pewno w przyszłym sezonie kupię polską obrożę!

10.6.2015

Zapach jest niestety jak dla mnie bardzo intensywny, ale widocznie tak musi być. Jest to pierwszy tego typu produkt, który nie uczula mojego nadwrażliwego Goldena, Pieskowi obroża nie przeszkadza, nie próbuje jej zdjąć. Niestety trzeba ją ściągać dość często, gdyż obroża nie powinna się zmoczyć. Golden ma gęste długie futro więc krople i inne specyfiki jak do tej pory były zawodne. Wreszcie mamy spokój z pchłami i kleszczami.

7.4.2021

Bardzo skuteczna obroża, która zabezpiecza przed kleszczami przez cały sezon. Przed użyciem obroży Kiltix żadne środki nie pomagały. Od kiedy pies ma założoną obroże Kiltix, mimo bliskiego sąsiedztwa lasów i szczególnie wędrownej natury BEAGLE, kleszcze przestały być problemem. Obroża bardzo mocno redukuje specyficzny naturalny zapach psa, a sam zapach obroży jest delikatny i nie stanowi problemu.

10.8.2020

Pies owczarek niemiecki długowłosy , testowałam różne obroże i kropelki (tańsze i drogie) , nic nie działało , dopiero ta obroża zadziałała i dała radę odstraszyć kleszcze. Od założenia po 24h zero nowych kleszczy , a wcześniej wyciągałam co 2 dni 2 kleszcze (mieszkamy poza miastem, dużo chaszczy i częste spacery po lesie) . Jestem bardzo zadowolona z obroży Bayera, polecam .

8.6.2019

Mój pies (mieszaniec labradora i owczarka podhalańskiego) uwielbia buszować w krzakach, co aż się prosi o kleszcze... Miałam kilka innych obroży, które nie zdały egzaminu...po każdym spacerze pies przynosił kleszcze. Obroża kiltix jest nieoceniona! Polecił mi ją zaprzyjaźniony lekarz weterynarii. Od momentu założenia ani jednego insekta! Szczerze polecam! :)

17.5.2019

Obroża anty kleszczowa, używa jej mój pies od kilku lat sprawdzona, skuteczna. Biega po chaszczach nie gubiąc obroży. łatwa w zakładaniu i demontowaniu. Szkoda,że zmniejsza swoje właściwości po deszczu co zmusza użytkownika do zdejmowania obroży. Dobrze by było aby termin oddziaływania, odstraszania był dłuższy.

16.4.2018

Mam już drugą . Zeszłego roku ani jednego kleszcza mój pies nie miał na tej obroży na foresto miał na samym początku trzy . Trochę śmierdzi ale mi to juz nie przeszkadza i działa dłużej nić pisze producent. Starą obroże wsadziłam na zimę do worka i jeszcze posłużyła nam na początek wiosny . Polecam

28.10.2014

Bardzo dobra, przypuszczam, że najlepsza na rynku. Mój pies przez tydzień biegał bez obroży Kiltix i w konsekwencji złapał 6 kleszczy! Od kilku lat skutecznie zabezpiecza naszego pupila przed insektami. Mogłaby być, co prawda trochę tańsza, ale wiadomo, jakość kosztuje. Polecam.

26.3.2017

Obroży używa mój pies już czwarty rok. Doskonale zabezpiecza przed pchłami. Pojedyncze osobniki kleszczy sporadycznie przynosi odurzone w sierści ( husky)Nie jest wodoodporna, należy zdejmować przed kąpielą, ale nie stanowi to problemu.Nie powoduje reakcji alergicznych.

22.4.2021

Obroza spełnia swoją funkcję i od pierwszego założenia zauważyłam jak kleszcz spada z psa. Trzeba uważać aby pies nie przyniósł do domu ale to jak zawsze. Pies się trochę drapał po zalozeniu ale tak samo jak przy innych. Cena przystępna jak za tak dobrej jakości produkt

10.10.2020

Obroże Kiltix stosuję dla mojego psiaka od dłuższego czasu, bardzo dobrze działa na kleszcze i inne pasożyty dlatego ponownie zakupiłam na okres jesienno - zimowy. Transakcja przebiegła pomyślnie, towar zgodny z opisem ,szybka wysyłka. Polecam

29.3.2019

Świetne obroże, nie dość, że tanie to skuteczne. Nie ma po co przepłacać za inne.Zapach mało odczuwalny, mimo wszystko pachną jak ciasteczka dla psów i nie ma tam odrobiny nieprzyjemnej woni :) na pewno nie zmienię je na żadne inne! :)

11.5.2015

szczerze polecam, obroża bardzo dobrze chroni przed kleszczami, a nie powoduje u psa żadnych dolegliwości (przy advantixie jeszcze dwa dni po użyciu pies był trochę osłabiony, po kiltixie nie ma tego problemu :)

30.3.2020

Polecam, kupuję dla mojej suni już od kilku lat. Fakt,ma intensywny zapach,ale nie jest uciążliwy i nam nie przeszkadza.Najważniejsze że skuteczna i ekonomiczna w porównaniu z preparatami do zakraplania.

22.5.2015

Co roku kupuję tą obrożę i przez cały sezon problemu z kleszczami nie mam. Nigdy od kilku lat nie zdarzyło się aby po założeniu obroży pies przyniósł kleszcza z lasu. Produkt w 100% skuteczny. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności