logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sabunol Krople Przeciw Pchłom I Kleszczom 4Ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sabunol Krople Przeciw Pchłom I Kleszczom 4Ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sabunol Krople Przeciw Pchłom I Kleszczom 4Ml liczba opinii klientów wynosi 506, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 386, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 118, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.7.2015

Kupiłam Sabunol dla mojego psa. Potrafił przynieść kilka kleszczy po niedługim spacerze wokół bloku. Próbowałam już różnych preparatów i ten w końcu był strzałem w dziesiątkę. Minusem jest zapach, powiedziałabym trupi, w pierwszy dzień po zastosowaniu, ale na drugi dzień już ok. Piesek zabezpieczony od 4 tygodni, najpierw poodpadały z niego martwe, opite do granic możliwości kleszcze, których nie zauważyłam po spacerze i od tej pory spokój. Niedługo muszę zaaplikować mu kolejną dawkę.

28.6.2021

Kropelek Sabunol usuwam już od bardzo dawna. Moje poprzednie psy również je stosowały. Jestem z nich naprawdę zadowolona. Wiadomo, czasami zdarza się, że kleszcz się wbije ale to żaden preparat nie chroni w 100%. Każdy pies jest też inny i nie na każdego te kropelki będą działać. Na moją 5 letnią suczkę nie działają żadne obroże. Proszę mi wierzyć przebrałam w obrożach od tych najdroższych po najtańsze i nic. Bądź co bądź oceniam produkt bardzo pozytywnie.

26.3.2022

Kupowaliśmy w zeszłym roku i w tym także. Działają silnie, jak tabletki, a są duuuzo tańsze i nie niszczą wątroby psów. Mam dwa duże psy i mieszkam obok lasu. Kleszczy jest mnóstwo. Wcześniej jeden z psów mimo kropli i tabletek jednocześnie był 3 razy leczony po ugryzieniu kleszcza. Po tych kroplach nawet jak jakiegoś znajdę to pies nie choruje (ten jeden jest bardzo wrażliwy na ugryzieniakleszczy). Polecam

21.4.2021

Po opiniach widzę, że dużo osób nie wie jak działają krople, więc wyjaśnię. Krople wchłaniają się w mieszki włosowe i gruczoły łojowe i zabijają kleszcze dopiero wtedy, gdy zaczną się żywić krwią zwierzęcia. Same krople nie odstraszą kleszczy tak, aby nie wchodziły na zwierzę, one mają za zadanie je zabić. Do odstraszania kleszczy są mocno zapachowe obroże, a nie krople.

17.9.2020

Najlepszy produkt przeciw kleszczom. Testowałam ile maksymalnie będą działać. Faktycznie działają max 4 tygodnie, do tego czasu nawet jednego kleszcza nie było, po tym czasie pieska zaczęły się "czepiać" kleszcze. Teraz Przed końcem czwartego tygodnia zapuszczam kolejną dawkę i dalej piesek cieszy się bezkleszczowyni spacerami :) Jak najbardziej polecam. Pies waży 32kg

1.7.2022

Krople działają chyba najlepiej z dostępnych preparatów na rynku. Przerabiałam wiele preparatów, obróżek, tabletek itd. Mieszkam w terenie leśnym wiec psy na co dzień maja kontakt z naturą. Ten środek jest ok. Trzeba powtarzać podanie po około 3-4 tygodniach, ale chyba lepsze to niż trucie psa od wewnątrz z pozornym spokojem na dłużej. Polecam

29.9.2020

Trochę zbyt rzadki produkt...po aplikacji między łopatkami na skórze (zgodnie z instrukcją) rozlał się po sierści...na pól psa...a nie wolno dopuścić do zlizania...to trochę problematyczne. Produkt powinien być bardziej żelowy lub powinno się zalecać aplikację w kilku miejscach na skórze psa aby produkt się nie rozlewał....

11.8.2021

To jedyny produkt, którego używam w tym celu. Jest skuteczny, chociaż mój pies nie przepada za jego aplikacją. Przez pierwszych parę minut próbuje go z siebie zetrzeć, szorując grzbietem po podłodze, potem jest ok. Mnie za to cieszy jego skuteczność. Mieszkam pod lasem i , jak dotąd, psiak nie przywlókł żadnego kleszcza.

29.5.2019

Z obawami nabyłam krople Sabunol, fakt, mimo, że na tzw. psiej grupie wiele osób je polecało. W tej chwili mimo, że spacerujemy z psami po łąkach i lesie, nie widzę różnicy w działaniu z droższymi preparatami. Tylko dwa razy od przeszło miesiąca jeden z psów miała na sierści kleszcza. Polecam.

16.7.2021

Krople sprawują się dobrze. Stosuję przez pół roku i pies nie złapał ani jednego kleszcza mimo częstych spacerów w lesie i przez pola. Przed zakupem warto jednak pamiętać, że różne psy różnie reagują na tego typu preparaty, więc u jednych mogą się sprawdzać, a u innych nie.

15.4.2022

Najlepsze krople jakie miałem , Używam juz chyba z 20 opakowanie i "pieseł" jeszcze żadnego ustrojstwa do domu nie wniósł... sprawdzam go po każdej wyprawie w chaszcze ;) Specyficzny zapach który po aplikacji utrzymuje się przez kilka dni ale to nie problem.

26.7.2021

Pierwszy produkt na pchły i kleszcze który sprawdza się u naszego północniaka. Wielkość dawki idealnie dopasowana - dwa miesiące bez kleszczy i pcheł( pomimo codziennego bezpośredniego kontaktu z psem wędrowniczkiem puszczanym luzem). Jak najbardziej polecam

26.11.2019

Bardzo skuteczny preparat na pasożyty typu pchły i kleszcze. Z powodzeniem stosuję go od kilku lat i nie ma żadnego problemu. Preparat ma taki sam skład jak ten konkurencyjny od firmy Bayer, jednak jest od niego zdecydowanie tańszy.

24.3.2021

Świetny preparat na kleszcze i pchły, w niczym nie ustępujący, a nawet posiadający ten sam skład co znacznie droższe preparaty zachodnie. Stosuję go z powodzeniem już od kilku lat i pies nie ma żadnych problemów. Szczerze polecam.

3.8.2022

polecam, Preparat doskonały, już minęły dwa tygodnie z drugiego miesiąca jak zastosowałem te kropelki i w dalszym ciągu żadnego kleszcza a dotychczas po innych preparatach po spacerze miały po kilka kleszczy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności