logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiprex L 4Ml Dla Psów Od 20 Do 40Kg. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiprex L 4Ml Dla Psów Od 20 Do 40Kg.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiprex L 4Ml Dla Psów Od 20 Do 40Kg liczba opinii klientów wynosi 577, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 574, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.6.2020

Lek działa bardzo skutecznie na kleszcze po 1-2 dniach od zastosowania. Te kleszcze, które pies posiadał w czasie aplikacji zmieniły kolor i odpadły. Po drugim dniu pies w ogóle przestał przynosić kleszcze czyli środek musi je także odstraszać. Polecam! W porównaniu z innymi środkami, gdzie kleszcze usychają w skórze u mojego psa tworzą się stany zapalne, krosty lub trwałe ciemne zabarwienia skory psa, których nie mogę usunąć

16.4.2014

Substancja czynna w przyzwoitej dawce, cena też przyzwoita. Osobiście moim psom zamiast fipronilu daję środki na bazie permetryny. Ostatnio spotkałam się z opinią, że w różnych rejonach kraju kleszcze reagują na różne środki, ale w żaden sposób nie jest to potwierdzone. Fiprex jest całkiem dobry. Warto też pamiętać, żeby zacząć zakrapiać zwierzaki jak na termometrach mamy +8, bo wtedy kleszcze mogą już się budzić.

4.5.2018

Polecam dobry i skuteczny produkt latwo dostępny i łatwy sposób podania, jednak że nie ma co oczekiwać że po fripexie zwierzę nie złapie żadnego kleszcza, ale gdy juz sa o wiele latwiej je odczepic, przed pchlami chroni bardzo dobrze, również je zwalcza, polecam nawet przy silnej inwazji pcheł^^

20.7.2016

Jeden z bardziej atrakcyjnych cenowo preparatów przeciw kleszczom i pchłom na rynku. Działa bardzo dobrze, zwłaszcza na pchły. Czasem jedynie trafiał się zdesperowany (chyba bardzo głodny) kleszcz. Zaznaczam, że koty żyją na wsi, chodzą po dworze bez ograniczeń. Ogólnie bardzo polecam preparat.

3.6.2014

Preparat ten, swojemu pupilowi, zakraplam co 4 tygodnie. Oczywiście przestrzegam ściśle terminu zakraplania (kilka dni spóźnienia i kleszcze nie odpadają). Dwa dni przed i po zakraplaniu pilnuję aby pies nie wchodził do wody i w tym czasie nie spaceruję podczas deszczu.

28.11.2020

Bardzo skuteczny, w pierwszej reakcji po aplikacji koty zaczely sie oblednie drapac ale po kilku godzinach to minelo natomiast kolo kazdego kota zostswalo po kilkanaście martwych pcheł, mija trzeci dzien od oplikacji i zaden z czterech kotów się nie drapie, polecam!!!

24.8.2020

Produkt rewelacyjny. Używałam różnych produktów, by pozbawić mojego psa insektow. Ten zadziałał po podaniu, po dwóch dniach. Skóra jak i sierść psa została pozbawiona pchel. Pies nie miał żadnych skutków ubocznych, choć takie mogły wystąpić. Dziekuje?

12.10.2015

Odkąd stosuję FIPREX, nie znalazłam na psie wbitego i opitego kleszcza, a niestety mieszkam w okolicy bogatej w kleszcze. Jeżeli zaraz po spacerze przeoczę jakiegoś pasożyta, znajduję go później martwego albo przynajmniej mocno otumanionego.

6.8.2019

Produkt skutecznie walczy z insektami. Nie działa niezwłocznie, parę dni trzeba poczekać. Teoretycznie działa przez 8 tygodni, praktycznie około sześciu, po czym należy (jeśli zaistnieje taka potrzeba) zaaplikować kolejną dawkę.

27.9.2014

produkt używany przeze mnie od kilku lat, sprawdza się, nie ma problemu z kleszczami u psa, twój zwierzak się nie męczy, a ty nie musisz wydawać wielokrotnie większych pieniędzy w gabinecie weterynajryjnym

27.9.2014

z fiprexów korzystam od kilku lat, futrzaki nie mają pcheł ani kleszczy, nie wydajesz kasy na weterynarza, futrzaki są z tego powodu szczęśliwe, a zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na lepsze kąski

12.8.2021

W tym roku psy nie złapały żadnego kleszcza, więc prawdopodobnie skuteczny. Psy mają gęsty podszerstek więc płyn częściowo tłuści sierść psów, mimo, ze rozprowadzam bardzo głęboko dotykając skóry.

29.11.2019

Kupuję Fiprex od kilku lat i skutecznie chroni on moje psy przed kleszczami. Do opakowania dodawane są naklejki, którymi można zaznaczyć w kalendarzu datę kolejnego nakraplania.

8.5.2020

Polski produkt w przyzwoitej cenie. Tak samo skuteczny i o tym samym składzie co Frontline ale bez przepłacania. Stosuję u swoich zwierząt od lat i jestem zadowolona. One też...

29.7.2020

Naprawdę dobry środek na kleszcze,działa również na strzyżaki,poprzedni środek na te owady podobne wyglądem do kleszczy ,które się nie wbijają w skórę ,są ssące,nie działał.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności