logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Bayer Kiltix Obroża Przeciw Pchłom I Kleszczom Dla Średnich Psów 53Cm. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Bayer Kiltix Obroża Przeciw Pchłom I Kleszczom Dla Średnich Psów 53Cm.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Bayer Kiltix Obroża Przeciw Pchłom I Kleszczom Dla Średnich Psów 53Cm liczba opinii klientów wynosi 583, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 583, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.9.2014

Obrożę używam już drugi rok przy moim yorku i muszę przyznać że jest naprawdę skuteczna. Za pierwszym razem dałam się skusić na niefirmowe produkty (fakt że przez pół tańsze), jednak pies złapał w sezonie przy takiej obroży 2 kleszcze. Nie opłaca się oszczędzać 20-30zł (które potem wydamy na weterynarza) na niefirmowym produkcie i narażać psa na kleszcza. Po kupnie bayer-owskiej obroży ani razu mój pies nie złapał żadnego kleszcza czy innego robactwa. Sama obroża ma delikatny zapach który może komuś przeszkadzać, jednak moja suczka nie zwraca na to uwagi. Nie było też problemu z alergią czy czymś takim. Trzeba ją jedynie nieco przyciąć po dopasowaniu długości do obwodu szyi naszego pupila.Swobodnie wystarcza na cały sezon od wiosny po jesień.
jeszcze

14.5.2015

Stosuję już 5ty sezon z rzędu i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Mam dużego i włochatego psa i uważam, że obroża bardzo dobrze spełnia swoją funkcję - kleszcze, bo głównie o ich odstraszanie mi chodzi, jeśli już się pojawiają, to "usychają" już w sierści. Dopóki nie dopuści się do zmoczenia, obroża jest super, po zmoczeniu także działa, ale nieco słabiej i zdarza się znaleźć raz na 1-2 tygodnie wbitego w skórę kleszcza. Stosowany środek nie uczula, a przynajmniej w mojej rodzinie nic takiego nie miało miejsca, i nie wydziela zbyt intensywnego zapachu. Pies również nie narzeka :) nosi z pokorą i w niczym mu ona nie przeszkadza :)

25.4.2016

Polecam dla psiaków z krótką sierścią, dla długowłosych przy zastowaniu należy podgalać sierść aby poprawić kontakt obroży ze skórą.Regularnie kupuję dwa razy w roku dla moich 3 suczek ( w tym 2 długowłosych), tylko w jednym przypadku ( jak jednej z nich bardziej odrosłą sierść) złapała kilka kleszczy, ale pomimo tego, że się wpiły - nie zachorowała na żadną z odkleszczowych chorób. Pozostałe całkowicie pozbawione kleszczy pomimo tego, że biegają w trawie i po lesie - jedyna wada, należy uważać na zamoczenie, jak psiak zmoknie - osłaba się działanie obroży. Dobra jakośc za rozsądną cenę

8.4.2021

Po kilku dniach użytkowania mogę powodu, że znajduję zdecydowanie mniej kleszczy wczepionych w sierść psa i są one "uschnięte", jednak problem nie został całkowicie wyeliminowany (może jeszcze obroża nie zaczęła działać z pełną mocą lub znalazłam kleszcze wczepione przed jej załozeniem). Na pewno duży plus za cenę w porównaniu do foresto. Trzeba też uważać, by nie zamoczyć obroży, producent informuje by zdjąć ją do kąpieli

7.4.2021

Obroża dobrze się spisuje, jednak nie działa tak długo jak pisze producent (6 miesięcy) zwłaszcza jeśli zamoknie (spacer w deszczu). Po około 3 miesiącach u mojego psiaka znajdowałem ślady po kleszczach ( siadały na niego i kąsały ale po chwili odpadały) czyli jakieś śladowe działanie jeszcze jest ale już nie tak skuteczne. Dla osób o wrażliwym węchu problemem może być dość intensywny zapach przez pierwsze kilka dni.

17.3.2016

Mój pies nosił w ubiegłym roku Kiltix, podczas największej, letniej inwazji kleszczy. Nie miał na sobie ani jednego kleszcza podczas gdy psy znajomych, które nosiły inne obroże miały kilka kleszczy, w tym już wbite w skórę. Dlatego kupiłam obrożę na nadchodzący sezon.Polecam Kiltix, ponieważ faktycznie wystarcza na 7 miesięcy jak wskazuje producent i jest skuteczny. Nie uczula i nie podraznia skóry psa.

25.2.2020

Firma Bayer robi te obroże osobiście, nie na licencji jak Foresto. Obroża 100% skuteczna, czyli po założeniu zero kleszczy i pcheł. Na początku mocno pachnie czymś chemicznym, ale zapach z czasem wietrzeje. Mam psa o jasnej sierści, więc obroża w kolorze miodowym nie odcina się i jest mało widoczna. Kosztuje połowę tego co Foresto, a nie widzę różnicy w działaniu - jest moim zdaniem tak samo skuteczna.

7.4.2021

Bardzo skuteczna obroża, sprawdzona wielokrotnie. Przez cały sezon nie ma problemu z kleszczami bo nowe zwyczajnie sie nie wbijają, a ewentualnie wbity kleszcze po założeniu obroży odpada w ciągu 48H. Nie spotkałem równie skutecznego rozwiązania mimo kupowania tańszych zamienników nawet co 1-mc. Przeciw kleszczom tylko produkty Bayer, a szczególnie Kiltix.

3.6.2016

obroże bardzo skutecznie chronią psy przed pchłami i kleszczami, ich rzeczywista trwałość wynosi blisko rok, kupuję je od kilku już lat i nigdy się nie zawiodłam w przeciwieństwie do różnych smarowideł, które aplikuje się na kark psów a kleszcze dalej się przyczepiają. Jeśli chodzi o ich zapach to jest on wyczuwalny w pierwszych dwóch dniach od założenia.

26.2.2019

Bardzo skuteczna, stosuję 7 lat i jestem zadowolona. W zeszłym roku dla odmiany kupiłam Foresto, również bardzo dobra i skuteczna. Jednak uważam, że nie jest na tyle lepsza, żeby przepłacać i kupować Foresto, która jest prawie dwukrotnie droższa. W tej cenie płaci się dużą część za ładniejsze opakowanie, a przecież najbardziej liczy się produkt.

4.5.2015

Obroża jest odpowiednia dla mojego sznaucera. Dobrze ją toleruje, a dla mnie jest to duże ułatwienie, gdyż nie muszę pamiętać o ciągłym zakraplaniu psa dla jego ochrony szczególnie przed kleszczami. Wielką jej zaletą jest fakt, że w końcowym podsumowaniu kupienie obroży jest tańsze niż zakupowanie kropli.

4.5.2015

bardzo wydajna i dobrze chroni, kupuję ją już któryś raz i jestem zadowolona, ma bardzo długi okres działania, jedynie tylko powinno się uważać, gdy pies chce się wykąpać, popływać czy ogólnie zmoczyć się - powinno się ją ściągnąć. trochę kosztuje, ale warto, gdyż ma się spokój na cały sezon.

28.3.2021

Obroże kupiłam kolejny rok z rzędu. Mam psa dlugowłosego, któremu bardzo często wybijają się kleszcze. Po założeniu tej obroży jest spokój na przynajmniej 6 miesięcy a jak już się coś przyczepi to szybko zasycha. Obroże nie wydziela intensywnego zapachu i nie działa drażniąco na skórę psa.

16.7.2019

W jaki sposób po miesiącu użytkowania mam przedstawić opinię nt. długości okresu użytkowania?Tę cechę produktu mogę przedstawić po sprawdzeniu działania min. przez okres działania opisany w karcie informacyjnej produktu!Ogólnie produkt spełnia moje oczekiwania.

5.6.2021

Obróżka pachnie kiełbaską a nie jak inne - chemią. Prawdopodobnie jest to chemia zawarta w zapachu kiełbaski-ale zawsze to przyjemniej pieskowi i właścicielowi. Poza tym w tego rodzaju obroża uwzględnia rozmiar psa ŚREDNI- wiec chemii ani za dużo, ani za mało.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności