logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Sabunol Krople Dla Psa Na Pchły I Kleszcze 3X6Ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Sabunol Krople Dla Psa Na Pchły I Kleszcze 3X6Ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Sabunol Krople Dla Psa Na Pchły I Kleszcze 3X6Ml liczba opinii klientów wynosi 669, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 668, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.2.2020

Krople bardzo skutecznie odstraszają kleszcze. Chodzimy na spacerki do lasu gdzie po drodze są łąki i muszę przyznać, że kleszcze prawe w ogóle nawet nie wchodzą na pieska. Gdy nie mieliśmy kropelek kleszcze dosłownie go obłaziły. Dobrze, że ma białe futro to w miarę widać wszystkie robaczki, które próbują się na niego dostać. Mój psi seniorek ma 18 (ludzkich) lat, więc wymaga ochrony ;)

7.3.2019

Stosuję u mojego psa krople Salbunol od kilku lat i ani jednego kleszcza pomimo licznych spacerów po lesie. Wcześniej, gdy nie stosowałem wyjmowałem kleszcze regularnie aż do czasu kiedy ledwo udało się odratować psa po ukąszeniu przez kleszcza, kosztowało to ponad 1000zł u weta i kupę nerwów.Polecam zatem środki przeciw kleszczowe, ja wypróbowałem ten i działa bardzo dobrze.

21.4.2021

Po opiniach widzę, że dużo osób nie wie jak działają krople, więc wyjaśnię. Krople wchłaniają się w mieszki włosowe i gruczoły łojowe i zabijają kleszcze dopiero wtedy, gdy zaczną się żywić krwią zwierzęcia. Same krople nie odstraszą kleszczy tak, aby nie wchodziły na zwierzę, one mają za zadanie je zabić. Do odstraszania kleszczy są mocno zapachowe obroże, a nie krople.

14.8.2021

Rewelacja ! Od kwietnia zakraplam raz w miesiącu i dotychczas nie znalazłam ani jednego kleszcza, a w zeszłym roku latem usuwałam ich nawet kilkanaście dziennie. Piesek często buszuje w ogrodzie, ma długa sierść i pomimo stosowania różnych obroży i proszków, kleszcze go kochały.

7.6.2021

Bardzo dobry srodek, w porownaniu z innymi kroplami. Owszem zdarzaja sie pojedyncze przypadki przyniesienia kleszcza przez psa, moze raz na 2 tygodnie, ale i tak jest o niebo lepeiej niz w przypadku konkurencjnych produktow kiedy z psow wyjmowalismy po kilka kleszczy dziennie.

23.5.2021

W użytkowaniu na psach mieszkających w bezpośredniej bliskości lasu. Realnie Pomaga w ochronie ! Pomimo ogromnej ilości kleszczy w okolicy , rzadkie są przypadki wgryzienia się w skórę u obu suczek.Częściej udaje się wyłapać kleszcze z sierści zaraz po spacerach.

18.11.2020

stosowałem różne środki, by pozbyć się pcheł z psa (szampony, obroże, spreje, krople bio). Nic nie działało. Po użyciu sabunolu pcheł nie ma od 3 tygodni. Oczywiście należy pamiętać o odpchleniu nie tylko pupila, ale też legowiska/budy/...

21.6.2021

Krople mają specyficzny zapach, który jednak po 2-3 dniach nie jest wyczuwalny. SIerść w miejscu zakropienia przez kilka dni tłusta. W połączeniu ze sprayem tej samej linii - kleszczy wbitych brak, a chodzących po sierści znacznie mniej

13.8.2021

pchly do końca nie zginęły po 1 aplikacji (moim zdanie wina bardzo długiej sierści psa) teraz już jest spokojniejszy więc środek działa i z czystym sumieniem polecam... za 2 tygodnie zaaplikuje 2 dawkę i sądzę że będzie już spokój...

16.3.2021

juz kilka razy kupywalem. Nie ma lepszych. Działają i pchły wykurzają :). Stosowac sie do zalecen na opakowaniu. Nie nakladac wiecej , bo moze wystapic reakcja alergiczna skóry. Przy odpowiednim stosowaniu dzialaja genialnie.

7.5.2020

Przez pierwsze kilka chwil po nałożeniu kropli psiak się nieco drapał. Ostatecznie jednak żadna reakcja alergiczna nie nastąpiła. Krople są skuteczne - po długich spacerach wśród łąk i traw nie było ani jednego kleszcza.

18.6.2021

Mam psa z bardzo długą sierscia. Jedyny środek zewnętrzny, ktory go chroni, pod warunkiem używania co 25-26 dni. Jedyny minus to paskudny zapach i oleistosc, które zostają na futrze, ale po 2-3 dniach można już to zmyc

9.8.2022

Świetne kropelki, jedyne, po których faktycznie zwierzaki nie łapią kleszczy. Jedyny minus to konieczność stosowania co trzy tygodnie, bo parę dni dłużej, a psy wracały z wbitymi kleszczami

18.5.2021

Krople działają około 3 tygodni, a psy bardzo dużo czasu spędzają w lesie i na polu gdzie kleszczy jak wiadomo jest sporo. Psiaki pokonują dziennie około 10 km, a czasami i więcej.

16.12.2020

Bardzo skuteczny produkt, używam od ponad roku i mój pies nie miał nawet jednego kleszcza, a mieszkamy przy lesie i po tym lesie ciągle biega!Naprawdę super ochrona ! POLECAM !!!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności