logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Happs Krople Dla Psów Pchły Kleszcze Do 10Kg 4Szt. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Happs Krople Dla Psów Pchły Kleszcze Do 10Kg 4Szt.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Happs Krople Dla Psów Pchły Kleszcze Do 10Kg 4Szt liczba opinii klientów wynosi 709, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 675, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 34, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.6.2020

Krople wydają się być skuteczne, ale zapach jest bardzo nieprzyjemny - utrzymuje się przez jakieś kilka dni. Dłuższa sierść mojego shihtzu była przez dwa dni dość posklejana (pomimo nakładania preparatu w miarę możliwości na skórę między łopatkami). Na plus na pewno cena i liczba tubek, zobaczymy jak będą się sprawować w dłuższym czasie. Psa kąpię co tydzień, więc kurację na pewno przyjdzie mi często ponawiać.

5.11.2020

Uwielbiam te krople, bo są bardzo skuteczne, wydajne i nie mają zapachu, który irytowałby czworonoga. Regularnie zapewniam moim czworonogom taką kurację i naprawdę jest to niezbędny produkt przy zwalczaniu pcheł. Zauważyłam, że przynoszą o wiele mniej kleszczy. Warto zaiteresować się tym produktem.

26.4.2021

W pobliżu zaaplikowania preparat zabija pchły natychmiast. Nie wiem z czego to robią ale na pasożyty działa jak sarin albo VX. Jednocześnie psy ignorują krople. Nie widać po ich zachowaniu żeby im przeszkadzał zapach, żeby ich swędziała skóra, albo odczuwały dyskomfort.

12.5.2020

Bardzo dobry preparat.Początkowo psy nie były zadowolone z nowego zapachu (dla ludzi jest prawie nie wyczuwalny).Jednak już w kolejny dzień po aplikacji widać poprawę w samopoczuciu i do tego zero swędzenia.Próbowałem różnych szamponów, dopiero te krople pomogły.

16.6.2020

wygodne w dozowaniu-nakładaniu na sierść, tubka mogłaby być mniejsza na 1 ml bo nie wiadomo czy wszystko spłynęło, ale trutka na pasożyty jest skuteczna , pełny efekt po 2 dniach, teraz trudno mi określić na jak długo

9.9.2020

Bardzo dobry preparat na kleszcze. Do kupna tego produktu zmusiły mnie kleszcze, które przyczepiły się do mojego psa. Codziennie wyciągane były kleszcze, odkąd zaaplikowałam preparat Happs problem z kleszczami znikł.

10.5.2020

W pierwszych dniach po aplikacji pies wracał ze spacerów z kleszczami, ale po tygodniu przestał. Produkt był wspomagany przez obroże przeciwpchelną Fresto oraz spray przeciw kleszczą. Ogólnie uważam produkt za dobry.

30.12.2020

Użyję gdy minie zima, na razie unikam z pupilem miejsc, gdzie mogą być insekty. Produkt oceniam b. wysoko, ponieważ:- jest w wygodnych dozownikach,- ma długi termin przydatności do stosowania,- przystępna cena

28.6.2019

Świetny produkt, dobrze działa i łatwo się aplikuje. Niestety opakowanie w postaci bąbelkowej koperty nie chroni produktu. Uległ on zgnieceniu [oryginalne opakowanie wewnątrz]. Na szczęście tubki nie pękły.

6.5.2022

Do tej pory nie stosowałem preparatu i nie potrafię ocenić jego skuteczności ,Firma BROS to uznany "zabójca" myślę ,że się sprawdzi tym razem na towarzyszach pupila. Ocenę wystawiam a konto.

7.5.2020

Krople mocno tłuste. Na włosach yorka dość upierdliwe przez około tydzień po aplikacji. Klesze się zaczepiają o włos ale się nie wbijają w skórę więc chyba działa.

17.6.2020

Tubka starczyła na dwa zwierzaki, dobrze się aplikowało, ciężko powiedzieć czy działa dokładnie, liczba kleszczy zmniejszyła się ale zwierzaki zawsze coś złapią.

18.10.2021

Krople co prawda dla psów ale kupiłam je dla moich 2 kotów: 4,5 kg i 5 kg - każdemu na początek dałam po połowie jednej pipety zobaczymy jak będą działać

3.12.2020

zostawiłam jedną gwiazdkę na tzw. wszelki wypadek, bo w przypadku tych produktów potrzeba czasu aby można było rzetelnie ocenić ich działanie.

14.3.2022

Jak za tę cenę - to krople są niezłe. W przypadku mojego pieska są o porównywalnej skuteczności jak np. o wiele droższy produkt firmy Bayer.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności