logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie D-Link DAP-1325 (DAP1325). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu D-Link DAP-1325 (DAP1325).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu D-Link DAP-1325 (DAP1325) liczba opinii klientów wynosi 33, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 2.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Urządzenie pracuje jako AP podpięte do switcha kablem sieciowym. Do samego sprzętu (wykonanie, praca) nie mam zastrzeżeń. Pomimo małych antenek ma lepszy zasięg niż dotychczasowy router z 3dBi antenką, duży plus. Jednak jeśli chodzi o konfigurację, jest trochę kłopotliwa kiedy router nie wspiera WPS. Zarówno aplikacja na smartfona jak i próba przez przeglądarkę ze smartfona kończy się tym, że nie wykrywa urządzenia - konfiguracja niemożliwa.Dopiero po podłączeniu się bezprzewodowo laptopem konfiguracja przeprowadzona bez problemu - jak w instrukcji.
jeszcze

15.10.2018

Wzmacniacz sygnału nie wzmacnia go lecz tworzy nową wzmocnioną sieć przez co w przypadku laptopa należy ręcznie przełączać się z sieci macierzystej na kopie utworzoną przez urządzenie. Kupiłem i oddałem - polecam Wzmacniacz TP-LINK TL-WA850RE - tańszy i wzmacnia sieć macierzystą bez tworzenia nowej.

14.1.2021

Wykonane z przyjemnego dla oka i dłoni plastiku. Miałem problemy z automatycznym połączeniem z moim routerem, ale to wina rutera, po podłączeniu kablem instalacja przez przeglądarkę przebiegła sprawnie. Działa, sygnał mocniejszy niż na routerze i dociera dalej chociaż oba urządzenia są obok siebie.

Bardzo dobrze działa, trzeba przyznać, że zasięg ma lepsz niż się spodziewałam. Dodatkowo jeszcze praktycznie zero roboty w uruchmieniu. Na razie jak za stówkę jest spoko, na pewno brałbym ponownie jakbym potrzebował.

Sprawdza się super. Jestem pod wrażeniem. Mam router w domu bliźniaku u rodziców i po wi-fi ściągam sygnał. Bez punktu dostępu miałem ledwo 3 Mb/s, a teraz mam blisko 7Mb/s. W 100% polecam ten produkt.

30.12.2020

Bardzo dobry produkt świetnie wzmacnia sygnał w oddalonym pokoju od routera gdzie siła sygnału była dostateczna lub słaba teraz jest doskonała polecam . Połączenie proste kliknięcie dwóch przycisków .

14.3.2021

Produkt turbo dobrze spełnia swoją funkcje, kupiłem jeden dla siebie i po przetestowaniu drugi taki sam dla mojej mamy, która miała ten sam problem z zasięgiem w domu.

5.9.2018

Produkt nie rzuca się w oczy, bardzo łatwy do instalacji. Byłoby 5 gdyby nie zakłócenia w działaniu gdy urządzenie zostaje podłączone dalej od źródła internetu.

27.6.2019

Działa jak należy. Trzyma zadeklarowaną prędkość i nie gubi sygnału. Pamięta ustawienia nawet po zaniku zasilania.

korzystam w domu żeby był sygnał wszędzie to mam dodatkowe 2 takie punkty dostępu i są super, bez zarzutu działają
Warunki usługiPolityka prywatności