logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie WZMACNIACZ SYGNAŁU Wi-Fi MOCNY Repeater Z ACCESS POINT 300Mb/s W01. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu WZMACNIACZ SYGNAŁU Wi-Fi MOCNY Repeater Z ACCESS POINT 300Mb/s W01.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu WZMACNIACZ SYGNAŁU Wi-Fi MOCNY Repeater Z ACCESS POINT 300Mb/s W01 liczba opinii klientów wynosi 27, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.12.2020

Bajecznie prosta instalacja, bardzo uniwersalny, minimalistyczny i nieinterferujący wygląd (to dość istotne, czasami granica wymaganego sygnału może znajdować się w widocznym miejscu). Urządzenie ma zestaw kontrolek pozwalających na momentalnie zweryfikowanie prawidłowości instalacji i poprawnego dzialania. Nie przeprowadzałem szczegółowych testów zasięgu z miarką w ręku, ale mogę powiedzieć, że urządzenie diametralnie poprawia zasięg. Nagle powierzchnie znacznie oddalone od routera działają na maksymalnym lub niemal maksymalnym zasiegu. W końcu Netflix na telewizorze w salonie lub wifi w ogrodzie stały się osiągalne. I na koniec punkt główny programu - mesh od TP-Link.To urzadzenie jest chyba najtanszym urządzeniem obsługującym mesh. Wszystkie urzadzenia widza jedną sieć wifi, nie ma przelaczania się pomiędzy sieciami chodzac po domu, zdecydowanie poprawiła się stabilność połączenia. W końcu można rozmawiać na Skype chodząc po domu i ogrodzie. Polecam wszystkim, w szczególności tym, którzy posiadaja ju router TP-Link obsługujący Mesh.
jeszcze

31.12.2021

Jako repeater działa bardzo dobrze. Pozwolił mi na podłączenie tv przez Chromecast do internetu w miejscu gdzie zawsze miałem problem z zasięgiem używając wyłącznie sygnału z routera. Oczywiście jako repeater dubluje sieć, więc jeśli macie np. wyjściowo z routera dwie sieci 2,4 i 5GHz, to urządzenie wzmocni sygnał, ale zrobi dwie nowe sieci (domyślnie nowe sieci będą miały rozszerzenie EXT w swoich nazwach). Jako rezultat będziecie mieć w domu 4 sieci wifi: 2x2,4 i 2x5.

20.2.2022

Działa świetnie. Dużo lepiej niż RE200, który co chwilę się zawieszał. Tutaj nie ma żadnych przycinek, a dodatkowo asystent lokalizacji bardzo mi pomógł w prawidłowym umiejscowieniu urządzenia. Szybkość połączenie również jest zadowalająca.

15.2.2022

Bardzo dobry sprzęt. Menu w języku polskim. Świetny zasięg, można ustawić automatyczne wyłączanie diod LED np. w godzinach nocnych. Po zakupie warto wgrać najnowszą aktualizacje firmware, działa wtedy stabilniej.

23.3.2022

Działa świetnie. Używam jako prostego extendera. Aplikacja bardzo pomaga określić jak daleko od źródła sygnału umieścić urzadzenie. Odkąd kupiłem transfer w moim pokoju zwiększył się znacząco przy sieci 5 GHz

17.2.2022

Wymieniłem Xiaomi Repater Pro na tego TP-Linka. Jestem bardzo zadowolony. Pomocna aplikacja - pozwala sprawdzić czy repeater jest umieszczony w dobrym miejscu - nie za blisko, nie za daleko.

24.4.2022

Wszystko ok, zdecydowanie poprawiło zasięg w pokoju do którego ledwo docierało wifi i przez to często zrywało zasięg. repeater powieszony mniej więcej w połowie drogi do tego pokoju. Super.

15.4.2021

Dobry produkt, przez grubą podłogę przekazuje sygnał (2.4ghz) bardzo dobrej jakości. Aplikacja bardzo intuicyjna i przyjemna, można wyłączyć diody, co jest na plus. Polecam

15.12.2021

Polecam.Internet 150mb/s. Bez wzmacniacza na drugim piętrze miałem ok. 20mb/s. Telewizor już totalnie nie łapał zasięgu. Po zakupie prędkość wzrosła do 70-90mb/s.

12.10.2020

Jestem bardzo zadowolony z działania, zainstalowane w pomieszczeniu oddalonym o 20 metrów, gdzie telewizor kompletnie nie działał poprzez słaby zasięg routera

4.3.2022

ładnie poprawił sygnał na piętrze. Nie ma problemów z rozdzielaniem sygnału. Mibox wreszcie hula jak ta lala.

28.12.2021

Świetne działa, dobrze i łatwo się konfiguruje. Zdecydowanie jakość sieci w trybie mesh się poprawiła

26.2.2020

Działa tak jak powinien. Nawet przy słabym sygnale źródłowym poprawa działania wifi jest wyraźna.

21.5.2022

działa bez problemowo, żadnych resetów czy zwiech. Używam na łączu 1gb i jest ok.

21.12.2021

działa jak powinien, choć nie powala zasięgiem (musi być dość blisko bazy)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności