logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro (DVB4235GL). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro (DVB4235GL).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro (DVB4235GL) liczba opinii klientów wynosi 1841, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1595, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 149, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 71, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.1.2021

Po skonfigurowaniu działa super, ale konfiguracja to koszmar.Nie ma już aplikacji Mi Home o której piszą w opisie, ale nowa wersja Xiaomi Home.Nie pomagają żadne sposoby opisywane na forach np. żeby ustawić region na Chiny.Skonfigurowałem przy: język polski, region Polska (ale nie do końca).Klika razy ukazywał mi się komunikat "nie podłączono - przekroczono czas połączenia". Po którymś razie zauważyłem, że wzmacniacz się podłączył do WiFi, mimo dalszego wyświetlania powyższego komunikatu.Po podłączeniu zauważyłem, że utworzył nową sieć WiFi o nazwie takiej, jak moja istniejąca sieć tylko z indeksem "plus" i z tym samym hasłem.Do konfiguracji tej sieci (np. zamiana nazwy, zmiana hasła)nie udało mi się dostać. Tak naprawdę, mnie ta konfiguracja, nie jest potrzebna, a urządzenia dobrze wzmacnia sygnał i nie zawiesza się, jak niektórzy piszą w opiniach.Za tą cenę - super.
jeszcze

26.4.2022

daje 5 ale nie ma efektu wow. niby działa zamontowany w garazu że na całym dworze jest maks zasieg wifi ale sam wzmacniacz słabo odbiera zasięg od routera chyba -61 dbcośtam było napisane co w sumie przy ogladaniu youtube nie było róznicy czy to z routera czy to z extendera ale jednak w aplikacji cąły czas był komunikat ze słaby zasieg wifi, proszę zbliżyć extender bliżej routera. wzmacniacz ma dwie opcje działania albo jako przedłużenie tej samej sieci wifi albo jako nowa sieć z nazwą i hasłem możliwym do wpisania

8.4.2021

Chciałem wzmocnić sygnał w jednym z pokojów i w zasadzie to się udało, ale nie wiele poza tym, za pokój (na podwórko, za ścianą) wyszedł już kiepsko (ale działa). Oprócz tego konfiguracja prosta ale trzeba mieć na uwadze cierpliwość :) po każdej wprowadzonej zmianie urządzenie się resetuje i trzeba odczekać na efekty, oprogramowanie nie mówi żeby czekać więc jak ktoś jest niecierpliwy to nie widzi zmian, klika znów, ten się dalej resetuje i nakładają się na siebie procesy i efektów nie widać, także cierpliwie:)

10.1.2022

To juz mój drugi taki repeater. Pierwszy się sprawdził więc kupiłem drugi dla znajomych. Szybka konfiguracja, wszystko działa świetnie. W ich przypadku repeater jest na granicy zasięgu więc ten zasięg wydłużył się dwukrotnie. Świetne urządzenie za takie pieniądze. Idealnie nadaje się w przypadku gdy chcemy po prostu objąć dany teren większym zasięgiem wifi. Z racji pasma i technologii nie ma co liczyć na szybki transfer jeśli ktoś tego chce używać np z światłowodem i z tym trzeba się liczyć przed zakupem.

8.12.2020

Bardzo dobry stosunek cena/jakość. Kupiłego go w promocji za 25zł. W mieszkaniu w bloku działa fenomenalnie. Wcześniej laptop ustawiony w rogu najdalszego pokoju od routera, miał kiepski zasięg i osiągi po wifi przy pobraniu rzędu 10mb/s. Dodatkowo zrywało połączenie. Teraz jest to 200mb/s i działa fenomenalnie :) PS Nie oczekujmy od sprzętu za 40-50 zł, że w domu jednorodzinnym "posieje" zasięg w odległe miejsca. Do takich celów są dużo droższe sprzęty.

24.10.2020

Obudowa rządzenia jest kompaktowa, wykonana dobrej jakości tworzywa. Ogólnie bardzo udany projekt. Konfiguracja przez firmową apkę przebiegła sprawnie. Co do działania to mogę powiedzieć, że zasięg wi fi został skutecznie poprawiony co rozwiązało problem z łącznością tam gdzie jej bardzo potrzebowałem. Jestem bardzo zadowolony z urządzenia choć do pełni szczęścia brakuje obsługi sygnału 5 gHz. Ale za tą kasę świetne urządzenie.

5.8.2021

Wzmacniacz za te pieniądze daje radę. Wbrew temu co niektórzy piszą instalacja jest banalnie prosta jeśli się ma konto xiaomi. Jeśli się nie ma to jest to jedyne utrudnienie, że trzeba faktycznie je założyć. Mały minus jest taki, że wzmacniacz potrzebuje być w niezłym zasięgu aby działać. Próbowałem przy dość słabym zasięgu (przy którym jednak telefon daje radę) ale wyskoczył komunikat, że zasięg sieci jest zbyt słaby.

22.7.2021

Wzmacniacz działa dobrze, natomiast to, co w zamierzeniu producenta ma być ułatwieniem konfiguracji, czyli konieczność użycia apki Xiaomi do pierwszego uruchomienia urządzenia, jest trochę wkurzające. Jeśli ktoś potrzebuje uruchomić i zapomnieć, to ok. Żadnej dodatkowej konfiguracji urządzenie niestety nie oferuje. Zasięg sieci jest dobry, aczkolwiek ustawianie położenia antenek nie robi zauważalnej różnicy.

4.11.2021

Generalnie działa, ale szału nie ma. Zasięg zdecydowanie mniejszy niż w tradycyjnym ruterze. Minusem jest to, że trzeba wykreowac odrębną sieć, więc mając takie wzmaczniecze zainstalowane w domu i wi-fi ustawione na automatyczne łączęnie, to urządzenie się musi się ciągle logować z sieci do sieci. Urządzenie się sprawdza przy np. TV usytuowanym z dala od rutera źródłowego, ale nie dla urządzeń mobilnych.

25.12.2020

Działa zgodnie z oczekiwaniami. Prosta kalibracja, czytelną instrukcja i przewodnik w apce. Ważne! Do konfiguracji należy pobrać na telefon aplikację np. Mi Home. Przejrzysta i intuicyjna. Informacja o ściągnięciu soki jest na pudełku i i strukcji. Jestem naprawdę zadowolony z działania tego wzmacniacza. I atrakcyjna cena. W sklepach stacjonarnych dwa razy drożej, teraz na święta zjeżdżają na ok 65 zł.

29.10.2021

Wzmacniacz warty polecenia wzmacnia sygnał itp. jednak np wzmacniacz jest założnony i podłączony w sypialni to w salonie jest słaby sygnał z tego wzmacniacza nie wiem gdzie go ustawić zeby internet roznosił sie po całym domu szybka konfiguracja i podłączenia internet z tego wzmacniacza jest o 2 razy lepsza jak z routera ładny wygląd w gniazdku dobrze siedzi super produkt warty polecenia cena ok

17.1.2022

Działa. Jego użytkowanie jak dla mnie ogranicza się do urządzeń, które łączą się tylko z tym wzmacniaczem. Jak urządzeniem łączyłem się z WiFi rutera, to tak na prawdę muszę zapomnieć sieć, i jeszcze raz się łączyć ze wzmacniaczem. Jakoś automatycznie nie przełącza na silniejszy sygnał. Więc jego działanie przy urządzeniach, które się przenosi między pomieszczeniami jest już kłopotliwe.

19.11.2020

Spełnia swoją funkcję, w najdalej położnym pokoju mieszkania z wielkiej płyty gdzie nie miałem zasięgu WIFI teraz jest i na spedtest wychodzi jakies 20 MB/s - można spokojnie porobić podstawowe rzeczy. Przy założeniu że neta mam z UPC 400 MB/S ale realnie noca ma 150 MB/s w a w ciągu dnia 60-80 MB/s. Tak czy siak funkcję spełnia :) Polecam - instalacja prosta na YT są filmiki.

25.12.2021

Jeśli ktoś ma już ekosystem Xiaomi, to działa całkiem nieźle - z poziomu apki Xiaomi Home (niezbędna) dodaje się bez problemu, może klonować SSID istniejącej sieci wifi, na bieżąco można sprawdzać jakość sygnału w apce oraz adresy IP podłączonych urządzeń. Cztery gwiazdki a nie pięć właśnie za wymóg aplikacji i jej "politykę prywatności" i zasięgi dalekie od perfekcji.

26.10.2021

Wszystko działa tak jak powinno, cel osiągnięty, żarówki wif w końcu łapią domową sieć i działają juuupi. Urządzenie tworzy odrębną sieć a nie wtapia się już w istniejącą do dodając kolejną. Jest oczywiście możliwość ustawienia takiej samej nazwy sieci jaką wzmacniamy, jednym kliknięciem ale ogólnie mnie to zaskoczyło lekko bo nigdzie wcześniej o tym nie wyczytałem...

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności