logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie TP-Link RE335 Wi-Fi Repeater. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu TP-Link RE335 Wi-Fi Repeater.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu TP-Link RE335 Wi-Fi Repeater liczba opinii klientów wynosi 71, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 71, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Jestem zachwycony. W dość sporym domku brakowało zasięgu na parterze w salonie (router - dość słaby - umieszczony na górze). Zaprogramowanie dziecinnie proste. Można sklonować SSID i hasło, dzieki czemu, extender jest widoczny jako router - nie trzeba w laptopie przełaczać sieci. Na dole sygnał okazał się tak słaby, że extender miał problem z jego odbiorem. Umieściłem więc extender też na górze (w innym miejscu) i sygnał internetowy pojawił się w całym domu (nawt w piwnicy i garażu oraz na tarasie przed domem. O to mi własnie chodziło !!!. Będę go polecał kazdemu - jest suuuper.

Jestem bardzo zadowolony z tego produktu, choć po tak krótkim czasie użytkowania nie mogę napisać jakiś cudów. Urządzenie doskonale wypełnia swoje zadanie, powiększając zasięg mojej domowej sieci. Teraz w każdym pomieszczeniu na piętrze jest dostęp do internetu, który wcześniej ograniczony był do kilku pomieszczeń. Jeżeli chodzi o konfiguracje urządzenia trwała ona dosłownie 3 minuty, nie sprawdzałem jeszcze przesyłu danych z komputera do komputera, co jest dla mnie ważne ponieważ komputer stacjonarny przechowuje dane z których korzystają inni użytkownicy grupy domowej.

Bardzo dobry wzmacniacz sygnału wi-fi. Jak, ktoś nie ma rutera TP-Link'a, to trzeba skonfigurować wzmacniacz przez kabel, podłączając go, do komputera (Przynajmniej u mnie tak było), a później działa bezprzewodowo. Bardzo prosta konfiguracja, a później nie potrzeba, znowu ustawiać to samo. Dobry sygnał z ruterem za dwoma ścianami. Polecam produkt.

mimo wszystko są problemy. Komórka łączy się bez problemu jednak laptop z Win10 już nie. Z tego co sprawdziłem wzmacniacze mają taką przypadłość, to samo pasmo wzmacniacza z główną siecią i nie działa. Działa tylko jako odrębna sieć w trybie po kablu. Testowałem na dwóch win10 z dwoma różnymi kartami sieciowymi.

Konfiguracja łatwa nawet dla mało wprawnej osoby. Pod względem użytkowym absolutnie spełnia oczekiwania. Dodatkowo jest to ładnie wykonane urządzenia, zarówno design jak i jakość materiału. U mnie, w niewielkim domu jednorodzinnym z niewyjaśnionymi problemami z zasięgiem WiFi rozwiązało problem. Polecam.

Sprzęt zachwycił swoim zasięgiem. Zastosowany do rozszerzenia WiFi na parterze domu jednorodzinnego, w którym router jest na poddaszu ponad 1 piętrem. Zasięg sięga nawet 30 metrów w przylegającym ogrodzie! Zdecydowanie polecam! Ps. Konfiguracja banalnie prosta :)

Urządzenie działa zgodnie z opisem. Jeżeli uda się znaleźć dla niego miejsce, w którym wskazuje moc sygnału 3 diodami - działa bez zarzutu. Dobrze wzmacnia sygnał i od tej pory nie mam problemów z zasięgiem WiFi w całym domu. Polecam zarówno sklep jak i produkt.

Produkt ładnie wykonany. Działa poprawnie - zwiększył zasięg internetu w mieszkaniu. Nie udało się go skonfigurować bezprzewodowo ale może to być wina mojego routera. Konfiguracja poprzez kabel Ethernet i komputer również nie sprawia problemów.

Urządzenie działa poprawnie. Wykorzystuję je do przedłużenia sygnału WiFi pochodzącego z rutera linksys. Początkowo problemy z konfiguracją ale ogólnie polecam. Urządzenie bardzo ładnie prezentuje się wizualnie i zajmuje mało miejsca.

Pracuje bezawaryjnie, jest super prosty w działaniu i to najważniejsze. Ma dobry stosunek ceny do możliwości. W domu gdzie sygnał z sieci po paru pokojach już nie miał siły teraz znowu jest świetny. Polecam!

Świetna sprawa 4 razy naciska się "next" i internet o kiepskim zasięgu przechodzi na full.Bardzo prosta instalacja.Polecam gorąco.Długo się zastanawiałem nad zakupem czy to zda egzamin ,teraz to inna bajka.

Produkt w pełni spełnił oczekiwania. Router mam na parterze a komputer i telewizor na piętrze. Wcześniej miałem słaby zasięg lub często się gubił. Teraz mam pełne pokrycie w całym domu. Rewelacja polecam.

Swoje zadanie spełnia bardzo dobrze. Super prosta zasada działania, żadnych problemów z podłączeniem go. Teraz nie ma problemu z internetem w całym mieszkaniu. Polecam zakup.

Sprytne urządzenie. Rozwiązało problem zbrojonych ścian pomiędzy routerem i mini-komputerkiem (z mini-anteną wifi) podłączonym do tv. Banalna instalacja i konfiguracja.

Moc sygnału lepsza niż w moim wysłużonym liveboxie. Pokrywa zdecydowanie większą powierzchnię. Jedna gwiazdka mniej za ciężką konfigurację z livebox 1.0.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności