logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Mercusys Wzmacniacz Sygnału (MW300RE). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Mercusys Wzmacniacz Sygnału (MW300RE).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Mercusys Wzmacniacz Sygnału (MW300RE) liczba opinii klientów wynosi 163, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 142, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 3.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.8.2022

Kupiłem do altanki oddalonej od routera o jakieś 20M. Przed włączeniem w telefonie, miałem 1 do 2 kresek zasięgu wifi. Po instalacji w altance jest max przez co bateria w telefonie nie jest drenowania przez internet. Jest jedną wada: ten wzmacniacz jest tak dobry, że wracając do domu, w dalszym ciągu byłem na jednej kresce wifi z altanki (20 metrów i 2 ściany po drodze) i by z kolei mieć zasięg z routera w domu, musiałem włączyć i wyłączyć wifi w telefonie by zmienić "lokalizację". Rozwiązanie było proste: zmieniłem nazwę na tym wzmacniaczu i telefon sam zaczął wybierać wifi z lepszym zasięgiem.Produkt wart swojej ceny chociaż nie sprawdzałem jaka jest strata szybkość internetu (na laptopie z graniem on-line nie ma problemów jak również z TV VOD)
jeszcze

21.4.2022

Warto wiedzieć, że obudowa jest skręcona śrubkami i da się ją otworzyć bez używanie metod barbarzyńskich. Warto jednak wziąć pod uwagę, że wewnątrz jest 230V i może śmiertelnie porazić. Płytkę po przecięciu jednej ścieżki można zasilić z power_banku USB, a bardziej zaawansowani mogą też wykorzystać zasilacz sieciowy do ładowania wspomnianego power_banku. Istotną wadą urządzenia jest to, że nie obsługuje bardziej zaawansowanych metod autoryzacji, więc (np.) nie rozsieje sygnału z Eduroam-u.

18.12.2021

wzmacniacze w poziomie i przez 4 ściany działa bez problemu na około 25 metrów, biorąc pod uwagę, że mój router nie jest najmocniejszy, to jak dla mnie dobry wynik. Natomiast w pionie czyli przez strop jest już troszkę słabiej, wiadomo strop to duży problem dla wifi, jeszcze sprawdzam ustawienia anten ale to nie za wiele daje. Prosta konfiguracja, dobre transfery, minimalnie większy ping, klonowanie nazwy rutera i hasła. W tej cenie wart zakupu.

17.2.2022

Ogólny wygląd OK, cena naprawdę przystępna. ALE: 1.Mam internet stacjonarny PLAY i łącze 150Mb/s, prędkość po samym modemie z PLAY wynosi 126Mb/s natomiast po WZMACNIACZU prędkośc łącza spada do 30Mb/s (wzmacnia świetnie ale obcina 90Mb/s MASAKRA)2. W drugim mieszkaniu mam internet Netii i łącze 6Mb/s, prędkość po modemie 5Mb/s po WZMACNIACZU 5Mb/s (wzmacnia Extra i nic nie obcina prędkości BRAWO). Niech każdy z osobna wyciągnie wnioski.

26.7.2021

Mam porównanie z 2x droższym D-Link. Oba działają dobrze, łato się konfigurują z dawcą WIFI poprzez WPS. Ten Mercusys ma mniej możliwości ustawień kanałów, mocy itd i rozsiewa sieć WIFI na bardzo szerokim paśmie pokrywającym większość kanałów, ale na wsi to nie problem w boku być może tak. Rozsiewana sieci WIFI działa stabilnie i ma dużo większy zasięg niż ta udostępniana z małego routera Lte czy ze smartphone-a.

17.10.2021

Świetny wzmacniacz. Mam duży dom i ten prosty, tani sprzęt daje radę. Mojej sąsiadce monterzy polecali wzmacniacz za 2 stówki ale kupiła ten i śmiga. Ona też ma duży dom. Konfiguracja wzmacniacza prościutka. Nie wiem jak by się ten sprzęt sprawdził w przypadku graczy ale graczom polecam raczej łączenie przy użyciu kabli bo to zawsze pewniejsze. Do zwykłej biurowej roboty w zupełności wystarczy.

18.10.2021

Produkt wzmacnia sygnał znakomicie. Rozprowadziłem szybki Internet po domu instalując dwa takie urządzenia (na kondygnacji -1 i kondygnacji +1) łatwa i szybka konfiguracja poprzez dedykowane Wifi. Sygnał jest wzmocniony zaskakująco dobrze i stabilnie. Jedyny problem zdaje się być w nieobsługiwaniu niektórych protokołów, co powoduje, że na komputerze "kółeczko się kręci", a strona nie ładuje.

13.11.2021

Instalacja urządzenia jest banalnie prosta i zajmuje 5s. Efektem pracy urządzenia jest dobry sygnał wifi tam gdzie był on słaby lub nie było go w ogóle. Urządzenie też ma prosty wygląd dzięki czemu bardzo dobrze komponuje się z każdym wnętrzem. Stosunek jakości do ceny również wypada bardzo dobrze. Polecam to urządzenie każdemu, kto ma problem z sygnałem wifi w domu.

31.5.2021

Zakup udany. Jest moc przez ściany, z którą sobie słabsze routery nie radzą. Z minusów - raz po zmianie SSID sieci nie wstał i pozwalał się na siebie zalogować, trzeba było resetować. Za tą cenę i tak polecam - raz ustawiasz i jest bezobsługowy. Można przenosić między gniazdkami i używać tam gdzie aktualnie potrzeba (np. ogród) bez ponownego ustawiania.

29.11.2020

W moim przypadku żeby wszystko dobże ze sobą współdziałało to najpierw muszę włączyć ruter później wzmacniacz sygnału a następnie komputer. Jeżeli wyłączę najpierw wzmacniacz i korzystam z internetu to komputer mi się zawiesza. Po za tym wzmacniacz działa rewelacyjnie. Ma duży zasięg i internet nie zrywa połączeń.

2.2.2022

jest świetny, baaardzo słaby sygnał odbiera i nie rwie. konfiguracja bajecznie prosta, wystarczy mieć hasło dostępowe do sieci. w porównaniu do trochę tańszego xiaomi( który jest naprawdę dobry w tym do czego go stworzono), ten jest zdecydowanie lepszy/ łatwiejszy do użytkowania.Zdecydowanie polecam.

4.8.2021

W tej klasie dobre urządzenie, co do zasięgu nie mam żadnych zastrzeżeń, jedynym co martwi to w stosunku do stacji nadawczej PING jest sporo dłuższy. Jeśli do głównego routera mam 9ms, to już przez repeater jest to w okolicy 30ms przy zmierzonej tej samej sile sygnału.

17.12.2021

Urządzenie dobrze wykonane,szybka i łatwa instalacja, działa szybko i nie wiesza się...moim zdaniem brak tylko kabla zasilajacego,bo nie zawsze da się znaleźć gniazdko w miejscu gdzie nikt nie chodzi...ale to tylko moja subiektywna ocena.Mimo to bardzo polecam:)

1.6.2021

Tplink Mercusys MW300RE dobrze komunikuje się z innymi urzadzeniami od Tp link,. Jest rownie dobry jak WA850RE i znacznie lepszy niż WA850RE które często oznajmiają konflikt IP. Zasieg rozszerzenia jest stabilny oraz Naprawdę mocny.

16.3.2022

Mercusys to firma córka dużej renomowanej firmy. Kupiłem dwa na gospodarstwo. Rozmieszczone co 10-12 m i pokazują zielone światełko. W sumie moja śieć WIFI ma około 30 metrówśrednicy na pełnym zasięgu(dioda zielona).

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności